Reklama

Trestani dospelych deti

Marty (Pá, 6. 3. 2020 - 10:03)

Ahoj a za co čím a kolik tak dostáváte holky??

Janaa82 (Pá, 31. 1. 2020 - 19:01)

U nás fyzické tresty nevedeme, jenom když je to fakt průser. Zrovna minulý týden dostala dcera pár facek, protože z ní táhly cigarety. Prý to zkoušela poprvé a nechutnalo ji to, ale prostě mě to vytocilo. S manželem sme oba nekuřáci. Dostala na holou a zrovna se vrátil mladej z tréninku, tak to měla jako bonus. Nejde ani o tu bolest jako spíš o to ponížení. Celý večer nevylezla z pokoje ale druhý den už v pohodě, puberta no.

Jana 2 (Po, 3. 2. 2020 - 07:02)

No tak klasika. Ale já teda preferuji přes prdel, než facky přes obličej...

Lenka (Út, 4. 2. 2020 - 13:02)

Zcela souhlasím, taky to nemám ráda (facky a jiné) Mně máti mlátila za známky a při učení, což vážně nebylo příjemné. Při psaní mě dávala pravítkem přes ruce, když jsem nedržela propisku dle jejího gusta, při počtech a pravopisu mi dávala za každou chybu facku nebo 3 rány vařechou přes prdel. Pár po holé prdeli neuškodí, to je pravda.

Lukáš (Pá, 7. 2. 2020 - 08:02)

Bez urážky - ale Vy i Vaše matka byste se měly nechat vyšetřit, vážně si myslí, že extrémní stres, jež nese výprask a bití přes ruce zlepší známky a písemný projev???!!!! Chcete mi snad říct, že když budu disgrafika za špatnou úpravu bít přes ruce, tak se zlepší jeho písemný projev?! NEZLEPŠÍ!!! Stejně tak dítě nebude mít lepší známky. Jediné, čeho dosáhnete, bude fakt, že dítě bude ve stresu, začne se školy bát, začne mít nízké sebevědomí, bude vás nenávidět a pravděpodobně si začne zadělávat na psychickou poruchu!

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 16:02)

A psychické poruchy jsou taky moderní vynález

Návštěvník (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

Dysgrafici a ostatní dys- jsou moderní vynález. Kdysi to neexistovalo. Číst, psát a počítat uměli prostě všichni. Znal jsem jednoho vysloužilého středoškolského profesora, který říkal "Takovej blbec se ještě nenarodil, abych ho JÁ nenaučil matematiku aspoň na dostatečnou."

Lenka (Út, 11. 2. 2020 - 07:02)

A říkám snad, že to dělám já? asi neumíš číst ;-)

Koksatora (St, 29. 1. 2020 - 21:01)

Tobě bych nasekal, výchova bolestí to je jen hovadský způsob jak by zasloužil přes hubu rodič.

Martina (Pá, 31. 1. 2020 - 13:01)

No vidis to, a ja si zase myslim, ze obcasnych par na zadek jeste nikomu neuskodilo...a neboj, vim moc dobre o cem mluvim, taky jsem kdysi byvavala v pozici takto trestane

Petr (St, 29. 1. 2020 - 19:01)

Doma jsem na zadek nedostal nikdy. Za to u tety pravidelně. Jako malého mě často hlídala. Byla svobodná a bezdětná. Říkala že jsem rozmazlený a neposlušný. Stačilo nacákat v koupelně při mytí rukou a byl mazec. Musel jsem do naha kleknout na zem vystrčit zadek a počítat. Vždy tolik ran kolik mi bylo let. Někdy i několikrát za den. Čím jsem byl starší tím jsem se k tetě těšil víc a víc. Zjistil jsem ze se mi její vyprasky vlastně líbí. Když mi bylo asi dvanáct nebo třináct tak se mi při vyprasku postavil. Styděl jsem se a snažil se ho zakrýt. Ale teta řekla že si na něj nemám sahat zůstat nahý a čekat až mi zase splaskne. Že by se mi do trenyrek stejně nevešel. Chodil jsem tehdy s tou erekcí snad dvě hodiny. Nakonec mě poslala do vany abych se pořádně vykoupal. Celou dobu stala vedle vany a dívala se na mě. Rekla mi abych si stáhl kuzicku a pořádně si ho namydlil. Poslechl sem. Párkrát jsem přejel rukou po žaludu v pindouru mi zacukalo a já začal stříkat. Teta se začala smát a dívala se na mě. Pak odešla.

Martina (Út, 28. 1. 2020 - 15:01)

Přesně jak píše "taky matka". Holky mají u nás vše, platíme jim kde co, jsou od tatínka hýčkané, ani si nevzpomenu, jestli někdy od něj někdy dostaly výprask, holt u nás jsem ta přísnější já. Ale aby to nevyznělo, že mi vadí jim platit školu, to vůbec ne, vzdělání jim ráda zaplatím, taky jim nechci nijak zvlášť upírat kolejní život, ale všechno má mít svý hranice a vidím, že holky toho spíš zneužívají a aspoň nějaké projevení vděku žádné. Občasný výprask je přeci jen trochu usměrní.

Jana 2 (St, 29. 1. 2020 - 07:01)

čím jim dáváš? U nás to asi po měsíci lítalo včera....

Martina (St, 29. 1. 2020 - 20:01)

V podstate hlavne rukou nebo vareckou, to staci, nechci je bit nejak moc, zpusobovat jim nejakou bolest a aby pak mely jelita nebo modriny a nemohly se treba jit v lete koupat nebo se nemohly prevlikat na cviceni. Jde mi jen o to je trochu usmernit a vratit je trochu na zem. Takze holej zadek ano, ale kdyz to parkrat stipne a zadek je cerveny, tak to staci...

Trojkař (St, 19. 2. 2020 - 16:02)

Tak buď ještě hodnější a zkus to, jako se to řešilo u jedné spolužačky u nás. Malér-výprask, ale holka si na něj mohla obléct co chtěla!

Jana 2 (Čt, 30. 1. 2020 - 07:01)

já dávám jedině na holou, aby taky měly trochu toho studu. Taky je to lepší, protože vidíš, jak mají zadek zmalovaný a kdy přestat.

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 21:03)

A davas jim varecko nebo něčím jiným třeba remenem

Jana (Po, 27. 1. 2020 - 10:01)

Svého syna trestám do dnes. Je to občas potřeba.

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 14:01)

Kolik mu je,za co trestala a jak?

Marek (Ne, 26. 1. 2020 - 17:01)

Jsou pripady kdy rodice jeste telesne trestaji syny, kteri studuji na vejsce. To ale probiha jinak nez u mladsich decek. Musi to odpovidat veku trestanyho a zaroven mit ucinek.

Reklama

Přidat komentář