Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Jana (Pá, 31. 1. 2020 - 08:01)

A kolik ti bylo v té době?

Jana (Čt, 30. 1. 2020 - 12:01)
Jana (Čt, 30. 1. 2020 - 12:01)

Taky si to pamatuju z dětství, když jsem tam ležel asi 14 dnů,v té době mi bylo 7-8 let, jelikož jsem se v noci počůrávála a mamka mi dávala na noc látkové pleny a igel.kalhotky,tak jak jsme byli v té nemocnici,tak sestra se ptala jestli budu dostávat erární plenky,nebo svoje,tak mamka říkala, že sebou vzala svoje i na přebalení,tak jsem nosila teda svoje,ale někdy to nestačilo,tak jsem dostával i nemocniční.byl to rok 1980 a byla jsem v nemocnici nový Jičín, ještě si pamatuji jednu věc, že jsem spala byla to taková postýlka ale né pro miminka,ale byla už větší a měly kovové postranice

Návštěvník (Čt, 30. 1. 2020 - 23:01)

v té kovové posteli jsem spal i já v roce 1998.já měl jen erární, papírové pleny v té době byli ještě luxus a tak jsem měl látkové, dodnes pamatuji jak jsem ležel v té posteli s balíkem mezi nohama a musel mít nohy dost od sebe protože mě ty látkové pleny nedovolali dát nohy k sobě.

Návštěvník (St, 29. 1. 2020 - 07:01)

ne

Návštěva (St, 29. 1. 2020 - 00:01)

Tak jsem přišel domů z venku kolem 18 h a mamka už čekala s latkovymi plenkami aby mne prebalila a rovnou spát zahlasila dala mne dudlajze plus kojeneckou lahev ale mám nevýhodu v tom že mne hlídá sousedka mami já přišel z venku úplně pomoceny 2 látkové pleny plus jednorázová to nepobrala takže mokré punčocháče a kombinéza durch já jsem mamce říkal až my dá i gumové kalhotky ale ona nikoliv že bez gum kalhotek se nic nestane ale opak byl pravdou právě stalo se a hodně. Teď už jsem zase v čisté látkové plence ale sousedka zvolila jinou taktiku plen dala mi 4 látkové pleny plus jednorázové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyčkem a mám i dudlík ale stejně už mi říká spát tak jse mějte.

000 (St, 29. 1. 2020 - 09:01)

Retardovanej KOKOT.

Ty! (St, 29. 1. 2020 - 09:01)

Jsi retardivaná svižně! Jedu k tobě.

Návštěvník (St, 29. 1. 2020 - 22:01)

Je zde 2190 komentářů, ale Češtin žádný:

(Út, 28. 1. 2020 - 16:01)

To já si na pleny zase pamatuji z nemocnice bylo mi 12 let. Byli tenkrát jenom látkové pleny ale dvoje bílé s modrým pruhem a bílé s růžovým pruhem ale jaký byl mezi nimi rozdíl nevím jestli byli noční a denní to bohužel nemám ponětí když jsem stále dostával látkové pleny s modrým pruhem. Přes den jsem míval 3 látkové pleny a na noc 4 látkové pleny s gum kalhotky a bodyčkem. Vždy mne prebalili až po šesti hodinách a ráno když plenky byli jen pocurany tak my dali čípek do zadku abych se i vykadil a pak před vyzitou měl čisté pleny oni se vždy ptali jak se cítím a jestli mne často prebaluji a vždy jsem řekl že ano starají se sestřičky o mne jako kdybych byl mimino v plenkách na pokoji jsem byl jediný který používal plenky měl jsem zlomene obě nohy stehenní kosti takže mne dávali i velký zábal plen jako miminku kvůli kyclim a když jsem asi po dvou měsících začal chodit tak jsem řekl že už pleny nechci že budu používat normálně wc a pan lékař řekl že by to zatím nedoporučoval že když už začínám pomalu chodit zatím o berlich tak mi nadále budou dávat pleny ale už ne takový velký zábal plenek tak jsem dostával pleny zhruba do 14 let. Já vím že pleny jsem dostal od nemocnice vím že i doma jsme měli koš na špinavé látkové pleny jednou za čas přijelo auto z nemocnice a přivezlo takové velké balíky čistých látkových plen plus i čisté gumové kalhotky ale mohu říct že to bylo hezké dětství v plenkách a nikdy bych se do dětského věku vrátil a být zase v látkových plenkách. Teď jsem už dospělý ale pleny si občas musím dát také ale jednorázové. Ale mám i 4 látkové pleny ale prebalit se musím sám.

Pavla (Po, 27. 1. 2020 - 23:01)

Syn je měl ve 13 v nemocnici a to ho tam i přivazovali k posteli a taky si na to dnes ve 20ti nepamatuje.ale jaké měl ve 14ti doma pyžamo(modrý flanel s medvídky) to si už pamatuje.

Antonín Chrocht (Po, 27. 1. 2020 - 14:01)

V našem domově důchodců nosíme plenky téměř všichni. Většinou se jedná o značku Pampers. Nikdo to neřeší. Mě zrovna před chvílí přebalovali, protože jsem se po obědě strašně zesral.

(Po, 27. 1. 2020 - 10:01)

Jako včera i dneska jsem dostal 3 látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče ze zimní kombinézou a kotníkové prestige barevné protest byl velký ale prý mne nebude nikde mamka sundavat kombinézu a punčocháče aby mne dala čůrat či kakat tak to mám rovnou pustit do plenek to mne radši prebali do čistých plenek teď jedeme vlakem na hory a už mne prebalila tak 3 krát z domova jsem měl 3 látkové pleny a přesně gumové kalhotky a bavlněné punčocháče. Teď zvolila jedno rázové pleny a oběd a svačinu má připravenou v kojenecké lahvi kaši a mléko s banny.

M (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

Proč sem stále píše ten magor?

Pozorovatel (Po, 27. 1. 2020 - 15:01)

Protože je to jeho smysl života, tak mu ho neber.

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 14:01)

A proč na to ty stále odpovídáš?????????????

Jana (Po, 27. 1. 2020 - 06:01)

Třeba drynites,ale nejlepší jsou látkové plenky a kalhotky

Bezejmený (Po, 27. 1. 2020 - 15:01)

Jasně, Drynites, to je vynález! Nenápadné, jako slipy, nikdo nic nepozná, vždycky suchá postel, atd.. Moje máma si je nemohla vynachválit, ale nosil jsem je já! Hlavně v dospívání hotové peklo! Jen si zkuste dát pod pyžamo tak čtvery bavlněné slipy a spát s tím, třeba v letní tropické noci! Když se vám v noci postaví, tak vás to vzbudí, s něčím takovým výrobce zkrátka nepočítá. A i když nemáte nehodu, do rána vám to nabobtná mezi nohama jen tím, jak se potíte. Tak takhle jsem spal skoro do 14.let! Je to dost nepříjemné a je hloupé tvrzení, že si člověk zvykne. Nezvykne, ale je to lepší, než pročůrat postel.

Tâňa (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Zajímavé. Syn je měl do deseti, na cesty jsem mu je dávala ještě v pěti. Navléct mu je byla vždy trochu bitva, ale pak si nestěžoval na nic. A hlavně, dnes je mu šestnáct a vůbec si to nepamatuje!

Bezejmený (Pá, 31. 1. 2020 - 13:01)

Nevěřte tomu, že si nepamatuje, jen se snaží zapomenout. To je totiž potupa, když máte pod pyžemem plíny a dávno nejste mimino! A zvlášť, když jste mu je ještě navlíkali! To já si je dával v koupelně alespoň sám, ale pokaždé mi máma sáhla na zadek, aby zjistila, že jsem si je navlík. To vám je taková hanba, že se to zapomenout nedá.

Reklama

Přidat komentář