Reklama

Honění

Abe (Čt, 23. 4. 2020 - 02:04)

Evo. Tady je to jenom o honění. Já jsem se jako kluk honil, při představě, že mrdám maminku, babičku, tety, učitelky, spolužačky, sousedky. Jediné co jsem až na výjimky dokázal, bylo,že jsem se honil před nimi, nebo s nimi. Málokterá mi dala zamrdat. Máma nikdy, babička dvakrát a jen ze zadu a při tom se modlila a když to měla, hodně křičela. Ze tří tet jedna, druhá mne jen vykouřila a třetí se mi vysmála. Učitelka jedna z mnoha. Spolužačky už si nepamatuji, ani většinu sousedek. Honění jim nevadilo a to je to nejdůležitější. Honím se celý život. Často, dobře a rád. Mnohdy celé hodiny. Mohu za to poděkovat všem ženám, včetně manželky, které pro to měly a mají pochopení. Zvláště chci poděkovat mamince, která zajistila abych měl předkožku a nepřišel o plnohodnotné potěšení,, která mne nutila do onanie a napomáhala mi při ní. Když stříkám, vždy si na ní vzpomenu. Nemohu opomenout ani babičku, která mne chválila, podporovala jako plnohodnotného muže. Tetu Mášu, která mne naučila mrdat tak, aby se mnou byla každá spokojená. Nemohu opomenout ani poslední starou dámu, která chtěla abych se před ní vyhonil a moc mne tím potěšila, protože sama měla obrovský orgasmus, na rozdíl od manželky, která si na mou onanii tak zvykla, že už to s ní nic nedělá. Honím se každý den, často a dlouho i teď.

Iveta (So, 18. 4. 2020 - 07:04)

Přistihla Jsem patnactiletého brachu jak si v koupelně honí péro má ho tak 17 - 20 cm ale ten výstřik v několika rázech tak dva metry daleko to jsem čuměla.On o mě nevěděl stál zady ke mě ve sprchovém koutě který máme kolem celé zdi proto jsem viděla jak semeno stříka přes celou sprchu. Až pak se otočil ještě mu krásně stál a říká já jsem o tobě věděl ale už to nešlo zastavit musel jsem se vystříkat. Tak jsem jen řekla to je v pohodě když musíš tak musíš znám to i já si to někdy udělám sama a to mám přítele . Ale ten výstřik ten byl super to nemá ani můj přítel.Kdyby to nebyl můj brácha tak bych si dala i říct už kvůli tomu výstřiku to by asi v pipině dělalo moc dobře.

Zik (So, 25. 2. 2023 - 08:02)

To jo teda

Ruda (Pá, 17. 4. 2020 - 07:04)

Mi máma honila ocas od jedenáci prý aby mi nepřirostla předkožka a nezkrátila se uzdička .Když mi začal ve třínácti ocas na oběmu i délce se zvětšovat a taky pořádně stříkat tak m,i říkala že už je vše v pořádku ať si ho honím už sám že svůj odkaz už splnila a připravila mě do sexuálního života. V patnáci ještě chtěla vidět jestli je vše v pořádku at´ se před ní vyhoním , tak jsem ji to splnil i s impozantním výstřikem byla spokojena, pak mi už dala pokoj.

Abe (Čt, 23. 4. 2020 - 02:04)

Tvoje máma je moc dobrá. Mě máma nehonila, nekouřila, ani nemrdala. Jé měl skutečně přirostlou předkožku k žaludu. Byl jsem operován, v nemocnici honěn sestřičkami, doma, protože to bolelo, najatou ošetřovatelkou. Byla to stará, zkušená zdravotnice, která pro mne udělala více než bylo třeba. První kunda, kterou jsem prozkoumal, i mnohokrát vymrdal byla její. Matka zjistila, že náš vztah je intimní a začla mne nutit do onanie. Proonanoval jsem se celým dětstvím pod jejím dozorem. Honím se stále a často. Závislost z dětství se nedá odbourat. I když mi bylo přes padesát, a mámě přes osmdesát, kdykoliv jsem jí navštívil, chtěla vidět jak se honím a jak stříkám semeno. Máma už není a manželku to nezajímá, jen mi masturbace trpí.

Julča (Pá, 31. 1. 2020 - 19:01)

O honění bych mohla vyprávět hodiny. Mám dvě dcery 19 a 17 a syna 14. Vždycky jsme měli malý byt, takže vše co se dělo, jsem aspoň slyšela. A teď u syna zvlášť. Doma je jenom jedna dcera ve svém pokojíku a syn spí kousek ode mě. Tak ho aspoň slysim při tom jeho uspokojování.

Default User Image
Kuba (Pá, 5. 1. 2024 - 16:01)

Extra

Abe (Po, 23. 3. 2020 - 00:03)

Julčo.Tady ale nejde o honění tvých ratolestí, ale o tvoje. Jak to děláš, jak často, jakým způsobem, jestli sama, nebo s někým, co při tom prožíváš, co tě vzrušuje, na co myslíš, jak dlouho to musíš dělat, jaký a jak dlouhý máš orgasmus. Kolikrát denně to musíš dělat atd. Jiná otázka je tvůj syn. Chceš ho při tom přistihnout? Vzruší tě to? Budeš se dívat dokud nevystříkne? Nebo mu pomůžeš? Co budeš dělat až on přistihne tebe. Budeš pokračovat? Přizveš jej ke spolupráci? To vše tě může jako mámu potkat. Měla bys na to být připravena. Onanie je normální. Incest ne. Já měl s mámou velmi vzrušující dětství, ale k pohlavnímu styku s ní, díky jejímu zásadnímu odporu nedošlo, ač jsem zneužíval situace a pronikal rukou. penisem nikdy a moc jsem po tom toužil. Máma odolala.

Abe (Po, 23. 3. 2020 - 00:03)

Julčo.Tady ale nejde o honění tvých ratolestí, ale o tvoje. Jak to děláš, jak často, jakým způsobem, jestli sama, nebo s někým, co při tom prožíváš, co tě vzrušuje, na co myslíš, jak dlouho to musíš dělat, jaký a jak dlouhý máš orgasmus. Kolikrát denně to musíš dělat atd. Jiná otázka je tvůj syn. Chceš ho při tom přistihnout? Vzruší tě to? Budeš se dívat dokud nevystříkne? Nebo mu pomůžeš? Co budeš dělat až on přistihne tebe. Budeš pokračovat? Přizveš jej ke spolupráci? To vše tě může jako mámu potkat. Měla bys na to být připravena. Onanie je normální. Incest ne. Já měl s mámou velmi vzrušující dětství, ale k pohlavnímu styku s ní, díky jejímu zásadnímu odporu nedošlo, ač jsem zneužíval situace a pronikal rukou. penisem nikdy a moc jsem po tom toužil. Máma odolala.

Simona (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

Já si zatím vystačím s představami, dělávám dvakrát denně, jsem taková poštěváčková tak jde docela rychle.Když chci ale třeba vyprstit tak pomůže kamarádka.

Zik (So, 25. 2. 2023 - 08:02)

Kamarádka uďelá vše?

Zik (So, 25. 2. 2023 - 08:02)

Kamarádka uďelá vše?

Sabrina (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

Jsme na tom stejně. Já si ho dráždím každý den ale jsem ráda nadržená a udělám si to jen jednou, dvakrát týdně. Spíš se to snažím vydržet jen jednou, třeba o víkendu, když jsem někdy sama a se synovými spermiemi. Bez nich už nemůžu být. Za chvíli odjíždím se zpěváky do Francie, takže zde nějakou dobu nebudu.

Dana (Čt, 23. 4. 2020 - 03:04)

Já jsem to vyřešila jednoduše. Když jsem syna přistihla při honění, byl úplně nahý, strašně se lekl, neřekla jsem nic, sama jsem byla v šoku. Netušla jsem, že má tak velkýho čůráka. Vyjekl, klesla mu erekce a utekl k mé matce, která žije s námi. Když jsem ho dohonila, spatřila jsem, že se babička chopila díla, penis mu postavila a vyhonila ho sama. Stříkal jako hydrant a při tom křičel. Já na to koukala jako tele. Máma mi ještě vynadala, že ho ruším a nemám soucit. Na důkaz, že je vše v pořádku, mne ukecali abych ho vyhonila i já. Stál mu pořád, ale nějak se mi nedařilo ho vycákat. Ruce mi bolely a pořád žádné semeno. Vzpoměl si, že pomůže, když se svléknu a ukážu mu kozy a píču. To už bylo moc. Ještě, ten rošťák chtěl, abych mu ukázala jak onanuju já. A máma se ho ještě zastávala, a vyčítala mi, že před ní jsem se nikdy nestyděla. Onanovat před mámou je něco jiného, než před synem. Nakonec mne ukecali. Svlékla jsem se, honila se rukou, ale penis už jsem nemohla ovládat. Chopila se ho babička. Když jsem měla orgasmus, máma ho zkušeně vystříkala. Takže jsem jí ho svěřila do péče, protože jako honička je lepší. Včera mu nechala prostudovat svojí vagínu a honili se spolu až se z nich kouřilo, nazí a šťastní. Budu se muset naučit honit ptáky, abych alespoň jako babička byla k užitku. Potřebuji chlapa na trénování. Synek to chce jen od babičky, protože já jsem nešikovná a ona to umí. Máma ho chce naučit mrdat. Dohodly jsme se, že je ještě brzy, ale bojím se, že až se to synek naučí bude to chtít i po mě. Snad to máma zvládne sama.

Simona (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Kam dáš syna, do útulku? Je to vše nějaké zvláštní.

Sabrina (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Vracíme se v noci ze soboty na neděli. Jedem jen kousek za německé hranice ke Štrasburku. O vše se jako vždy postará moje maminka.

Sabrina (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

Ještě jsem zapomněla dodat, že jsem taky sama. Ač snad atraktivní, jak někdo říká, ale ani už moc nikoho nehledám. Stačí mi můj syn.

Simona (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Ahojky, já jsem ho už taky viděla jak si ho honil, ale ta představa když to jen slyšíš je taková jiná.Můžeš mít větší fantazii. Jsem sama tři roky a někdy jsou ty sny a představy opravdu k zešílení.S

Sabrina (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

To je přesně jak říkáš, Simono. Já třeba syna viděla jen jednou při onanii. Bylo to úplnou náhodou a pár vteřin, snad ctvrtminutku jsem ho sledovala jak si tím prstem jezdil přes ocas. A že by mě to zas až tak vzrušilo, to ani ne. Jen jsem si říkala, co už v tom svým věku všechno zná, jak už si dokáže dělat dobře a ví jak na to. Ale pod tou peřinou, to je úplně něco jiného. Když si představím ty jeho ruce, jak má mezi nohama a ten jeho ukazováček jak po tom ocasu kmitá, tak to je opravdu k zešílení.

Robin (Út, 28. 1. 2020 - 07:01)

Já si nejčastěji ráno potřebuju ulevit a mám ho ztopořenýho a abych to nenastřikal do postele,dám si na pinďu ponožku a její konec nechám volně. Když se začnu honit konec ponožky mně lechtá na pytlíku a to je tak silně dràždivý že do ponožky vyteču skoro okamžitě a v takové extázi, že vystříkám ze sebe i poslední kapičku.

Reklama

Přidat komentář