Reklama

Anální kolík

Jitka.Halova (St, 17. 3. 2021 - 07:03)

Nosím celodenně. Jen na noc někdy vydělávám. Mám s různými kamínky barevné. Měním podle kalhotek a šatů. Velikosti doma větší až velké. Venku spíš menší.

Hanz (So, 1. 5. 2021 - 06:05)

Jak se soutredis na jiný věci co zrovna děláš když ho máš furt v sobě ?

Iva (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Dneska odpoledne se s kamarádkou jdeme projít na delší výšlap. Přemluvila jsem jí,obě si bereme do zadečku kolíky a do předu kuličky. Asi si koupím toho motýlka...

Návštěvník (So, 29. 2. 2020 - 14:02)

A jakou největší délku jste zatím dali?

Gabriela (Po, 18. 5. 2020 - 22:05)

Mohla bych se tak ze zvědavosti zeptat s jakou délkou a tloušťkou se tak zhruba začínám ?

Jitka.Halova (St, 17. 3. 2021 - 07:03)

Průměr cca dva cm délka se u análního kolíků neřeší. Časem přejdi na zhruba čtyři cm ale to je jen průměr tě hrušky. Stopka je uzka

Ivana (Čt, 21. 5. 2020 - 09:05)

Pro začátek stačí 2 - 2,5 cm silný,délka 10-15 cm. Na chůzi i jinou činnost je potřeba ho dobře zajistit,alespoň u mne po nějakém čase začne prdelka pumpovat a mohl by vyjet ven. Proto si beru stahovací kalhotky,ty to v pohodě jistí...

helkama (Út, 19. 5. 2020 - 00:05)

Tloušťka 3,5 délka do 10 cm

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 09:05)

ty jo fakt se začíná na tomto ?
Já teď začínám na 7cm průměr 3cm tvarovaný ,a to už je mazec když dělám ty správný pohyby.

Marie (So, 29. 2. 2020 - 09:02)

Ahoj . Manžel mi tvrdil že nepoužívá vibratory a nic do analu. Jen když my dva si spolu hrajem. Je normální aby tam úplně v pohodě dal 19 cm?

luci (So, 29. 2. 2020 - 15:02)

Ano , je to normální , dají tam i delší než devatenáct a průměr tři až čtyři centimetry je obvyklý .

honza (Čt, 7. 7. 2022 - 22:07)

Pro Luci: máš pravdu, dá se to, já si zavedu dildo 24cm až po kule, musím ale opatrně, protože jsem už za záhybem ve střevě.

Iva (Ne, 16. 2. 2020 - 19:02)

Dnes odpoledne jsem se byla opět projít s análním kolíkem a kuličkami,tentokrát asi po hodině to na mne přišlo...Opravdu moc pěkný orgasmus,ještě že při cestě byla lavička kam jsem si chvilku sedla.Jak jsem dosedla a kolík více zatlačil,opět jsem se znovu udělala. Moc hezké odpoledne.Jak budu mít chvilku na procházku,zase takhle vybavená vyrazím ven.Vyzkoušejte.

Jana S. (St, 19. 2. 2020 - 12:02)

Ke kolíku vyzkoušej do kalhotek vibračního motýlka na klitoris. To je potom fičák...

Iva (So, 8. 2. 2020 - 13:02)

Dneska odpoledne jdu s kamarádkou na delší procházku,chci se náležitě vybavit aby mi bylo při chůzi hezky,proto si vezmu do zadečku kolík a do kundičky venušiny kuličky.Zajistím se pořádnýma stahovačkama,horší bude jesli se budu muset někde svlíkat na čůrání.

rad (Po, 16. 11. 2020 - 21:11)

jaké to bylo a jak to dopadlo ?

Iva (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Také jsem si pořídila anální kolík.Silikonový,dobře tvarovaný,asi 2,5 cm silný. Párkrát jsem ho měla v zadečku když si jí honím a super. V neděli mi to nedalo a na radu kamarádky jsem ho vyzkoušela odpoledne na delší výšlap. Kámoška mi poradila abych se pro jistotu zabezpečila,kdyby chtěl vyklouznout ven. Po důkladném promazání jsem si jej strčila do prdelky,mezi půlky si dala kousek vaty,vzala si vložku a kalhotky.Přes ně jsem si vzala ještě tzv.stahovačky,které občas nosím a v těch je vše jako ve svěráku.Potom jsem se normálně oblékla a vyrazila se psem na asi dvě hoďky ven.Zpočátku jsem nad tím pořád přemýšlela,občas mi v prdelce pěkně rozkoší pulzovalo,ještě že jsem byla stažená,jinak by asi vyjel ven. Málem jsem se několikrát udělala.Když jsem přišla domů a svlékla se,ještě že jsem měla vložku,která byla úplně mokrá. Někdy to zase vyzkouším,je to opravdu příjemné a vzrůšooo...

Jitka.Halova (St, 17. 3. 2021 - 07:03)

Volovina

warp (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Dobrý výběr, silikonové jsou asi nejlepší. Manželce se taky nejvíc pozdávají. Zvládla s ním i celý den v práci. A i když si nechtěla přiznat, že jí to vzrušuje, taky přišla domů pěkně vzrušená, mokrá a předpřipravená. Taktéž má obavy aby jí ten kolík někde venku nevyklouzl, takže si obléká klasické kalhotky pak stahovací punčocháče a přes to ještě stahovací kalhotky. Až potom se cítí bezpečně.

Jitka.Halova (St, 17. 3. 2021 - 07:03)

Volovina

Reklama

Přidat komentář