Reklama

fetišismus

Zuzča (Po, 27. 1. 2020 - 11:01)

Jsme určitě daleko od sebe. Já jsem Bi a spíš upřednostňuji dívky. A při mých experimentech a hledání mi zatím stačí o něco mladší bráška.

Tomik (Po, 27. 1. 2020 - 20:01)

Ja te chci poznat musis byt pritaźliva

Zuzča (Út, 28. 1. 2020 - 04:01)

Příspěvek v 21:45 jsem nepsala. A víš že přitažlivá jsem? Máme to v rodě. Ale se mnou by sis moc neužil. Já jsem jenom na tu onanii, spíš se mazlím sama se sebou. V létě mi bude teprv 17. To by mezi náma neklapalo.

Dolfa (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Zuzčo, garantuju ti, že se mnou by sis užila. Já bych tě toho naučil, to by ses divila. Dostalas už někdy pořádně na zadek? A pořádně na zadní stehna prutem? Anebo takový lechtání. Trochu krutější. Vtláčet prsty do kolen a stehen. Já bych ti dal zabrat, až by se ti to líbilo.

Zuzča (Út, 28. 1. 2020 - 15:01)

Tak to nechci.

Zuzča (Út, 28. 1. 2020 - 15:01)

Já nevím, kterej blbec tady pořád píše za mě. V 15 :04 jsem to nepsala. Idiote blbej. Dej si už pokoj, kretene.

Tomik (Út, 28. 1. 2020 - 16:01)

Zuzčo po cem toužís ?

Zuzča (Út, 28. 1. 2020 - 17:01)

Toužím po tom, nebo spíš bych si přála, aby mi někdo, spíše dívka, pomalu mírně roztáhl nohy a začal je hladit. A hlavně stehna a pomalinku po nich postupoval až k mému rozkroku. To je můj velký sen. Zatím se tak pomilovávám sama.

Tomik (St, 29. 1. 2020 - 21:01)

Zuzco ja touzim po holce ktera mi bude predstirat amputace nohou ,dokaza nys to?

Tomik (St, 29. 1. 2020 - 21:01)

Tak co

Tomik (St, 29. 1. 2020 - 18:01)

Zuzčo udelaš mi predstiranou amputaci nožek?

Tomik tak jo p… (St, 29. 1. 2020 - 01:01)

Zuzčo touzim po holce s amputovanou nohou,dokazala bys predstirat amputaci?Jenom jako?

Tomik (Út, 28. 1. 2020 - 20:01)

Zuzčo tak ja bych ti roztach nohy a ošukal bych te?

Tomik (Po, 27. 1. 2020 - 15:01)

No ahoj Zuzčo už ses mi sympaticka kdyz mi pises musiš bejt k sežrani krasko kolik ti je mi budem pareček?

Zuzča (Ne, 26. 1. 2020 - 05:01)

Mám mladšího bráchu a už nějakou dobu mi bere kalhotky. Samozřejmě je zase vrátí. Teď s tím skoro přestal, neboť objevil vložky. Všimla jsem si, že vždycky z koše, kam je vhodim, zmizí. Dnes je neděle a za hodinku ji pěkně zabalím a bude ji mít pro sebe až se kolem deváté vzbudí, připravenou. Já z pokojíku taktně odejdu a on si aspoň do oběda ještě v posteli užije. Už to tak o víkendech je zaběhlý.

Ondra (Ne, 26. 1. 2020 - 06:01)

Tak takovou ségru jak jsi bych chtěl mít.

Zuzča (Ne, 26. 1. 2020 - 14:01)

Tak to víš, že já taky z toho něco mám. Jinak bych to nedělala. Jak je bráška z pokojíku pryč, to bylo před dvěma hodinama, tak já si v jeho posteli vezmu triko do kterého se utřel a v příhodné době, až mám klid, se zas tady s tímto udělám já.

láďa (Ne, 26. 1. 2020 - 02:01)

Ahoj ve spolek je tu někdo ujetej na gumu a latex???

Radim Šebesta (So, 25. 1. 2020 - 20:01)

Jsem rukavicový fetišista, převážně jsem milovník dámských kožených rukavic, jak tak sledují tak nás tu bude asi víc takových :D jedny dámské kožené rukavice vlastním a raz za čas si v nich vyhoním když nikdo není doma. Nebo si vyhledám třeba nějaké videa Leather Gloves handjob, jinak partnerku stále hledám a třeba v MHD když vidím nějaké ženy z koženými rukavičkami, tak si je vyfotím, ne přímo je ale spíš ty jejich krásné rukavičky.

Olda (Ne, 22. 12. 2019 - 12:12)

Líbí se mi maminčiny svetry,nejlépe vlněné s rozepínáním na knoflíky nebo tenké svetříky téhož typu,ale i roláky. Rád si je doma půjčuji,oblékám a onanuji. Naštěstí má pro tuto moji zálibu pochopení a nebrání mi, a to i přesto,že na svetry rád stříkám mrdku. Moc by se mi líbilo,kdyby se připojila a byla také nahá ve svetru a mohla by mi ho svetrem honit,kouřit přes svetr nebo kdybych ji mohl přes svetr souložit. Brzy ji chci o to poprosit.Jsem rád že jí tonevadí,když mě vidí v oblečeném jejím svetru.Snad se mi povede ji přesvědčit.

Reklama

Přidat komentář