Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Steve (Ne, 5. 4. 2020 - 18:04)

Tak to jsi teda promiň pěkný čuně ... Co to jsi za matku???

Z (St, 25. 3. 2020 - 23:03)

Z

Zuzana (Ne, 15. 3. 2020 - 22:03)

Můj syn má ve 15 letech ocas 19 cm zatím co manžel má jen 17 cm. Syn ho hrozně rád ukazuje a porovnává se z ostatními

Abe (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Dlouho jsem trpěl komplexem méněcennosti kvůli velikosti 19/5 cm, protože má matka mne utvrzovala v tom, že ho mám malého. Když jsem rostl, tak mi ho měřila a pořád byl nedostatečný. Babička mne utěšovala, že je pěkný a že moc velký není žádné štěstí. Rovněž dětská doktorka mámě řekla, že je normální a uspokojivý pro většinu žen. To jsem si ověřil i ve svém bohatém sexuálním životě. Příčinou bylo to, že máma spekulovala s tím, že s ní zůstanu až do stáří jako starý mládenec. Zcela egoisticky jsem obšťastňoval dívky i starší dámy a brzo se oženil, což trvá úspěšně dodnes.

luci (Út, 24. 3. 2020 - 23:03)

19 /5 , pokud byl pro tvoji matku malý , tak se asi chodila uspokojovat do hřebčína , že ?

Abe (St, 25. 3. 2020 - 22:03)

Uspokojovala se obrovským vibrátorem. Pokud měla milence, byli vybraní a vždy zařídila abych viděl, že je mají větší než já. První, kdo mi řekl, že jsem vlastně normální, byla moje babička a pak dětská lékařka.

Anna (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

Já synovi ptáčka neměřím i když přede mnou onauje, protože jsem mu to dovolila. Vždycky když jsem ho přistihla, tak se hrozně lekl a dlouho se styděl a omlouval. Tak jsem mu řekla, aby se nestyděl, že mi to nevadí. To víte, že mne to taky vzrušuje, ale zatím si stačím sama. Myslím si že velikost není až tak důležitá, že jsou důležitější vztahy, láska a tak. Ten můj taky není žádný bivoj, ale mě stačí. Taky se honí, než začne šukat. I já se honím. Tak co?

Z (St, 25. 3. 2020 - 23:03)

Z

Světlana (So, 1. 2. 2020 - 08:02)

Bingo!

Teri (Po, 27. 1. 2020 - 08:01)

Ten náš měl nedávno 13 a taky už ho má pěknyho. Zahlédla jsem mu ho ve vaně když jsme tak trochu blbli.

Klárina (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

Tos byla ve vaně se synem??

Teri (Út, 28. 1. 2020 - 14:01)

Ve vaně jsem se synem nebyla. Stála jsem vedle a topila ho a polévala, prostě jsme blbli. A na moment spatřila jeho péro. To je vše.

Jana (So, 25. 1. 2020 - 07:01)

Mému synovi je 14 a ocas má větší než jeho otec

Jakub (Ne, 26. 1. 2020 - 22:01)

Měla bys to synovi říct, dodá mu to sebevědomí. Snad každému klukovi v pubertě se honí hlavou, jestli ten jeho není malý. Mne mamka vídala mnohokrát nahého, i s erekcí, a když mi řekla, že se jí ten můj líbí a že jsem "přerostl" tátu, tak jsem byl moc rád.

Fanda (Ne, 26. 1. 2020 - 23:01)

Tak určitě to potěší to slyšet ...

Běta (So, 25. 1. 2020 - 08:01)

Už si málem nepamatuju jaký ho měl bývalý manžel. Přes deset let jsem sama. Ale syn na svůj věk má teda pěknej ocas. To stálo za podívání.

Adél (So, 25. 1. 2020 - 14:01)

Běto to je normální. Syn má teď 15 a po celou dobu puberty jsem ho mohla v určitých případech sledovat. A to i doposud. A už od těch asi jedenácti ho měl stejnýho, jako ho má teď. Pamatuju, to měl 10, jak jsem byla úplně na větvi, že už má takovýho macka. No vždycky jsem z toho byla vedle.

Karli (Ne, 26. 1. 2020 - 06:01)

Tos dobře, Adél, napsala žes byla na větvi. U mě něco podobnýho. Já syna přistihla třikrát, nikdy mě teda neviděl. Jednou asi jo, ale dělala jsem, že se dívám jinam. Dvakrát si ho honil a jednou zkoumal a dodneška to mám v představách a nemůžu se toho zbavit. Popravdě ani nechci. Syn má často u nás svoje kamarády stejného věku a vždy si je představuji jak si ty svoje ocasy v posteli honí. Stejně, jako můj syn, který bez toho už nemůže být.

Adél (St, 29. 1. 2020 - 08:01)

Kolik mají ti kamarádi tvého syna let?

Karli (St, 29. 1. 2020 - 12:01)

Většina 13 a dva z nich tak 14. Když jsou u nás tak úplně cítím tu vůni sexu.

Reklama

Přidat komentář