Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 16:01)

Do Egypta dnes nikdo nejezdí. Protože tam jsou problémy a je to riziko, jezdí tam jen socky. A neboj, když si my upravíme fotky , taky jsme mladý a krásný, ale proč bychom to asi dělaly? Nejsme puberťačky, co v padesáti chtějí vypadat na 25 let , to dělá jen nemocná ženská.

Martin (Ne, 26. 1. 2020 - 18:01)

To nám teda říkáš novinku, ty blbko. Všichni vědí, že v Egyptě jsou teď problémy, ale Arianka tam byla před dvěma lety. A na tvý fotky jsou nějaký aplikace krátký,

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 17:01)

Tak si je uprav, socko, a nevopruzuj tady.

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 15:01)

Jaký kosti? Na oční si zajdi ty, nesoudná megero. A jestli Květě dali na její váhu malýho koně, tak za to nemůže Květa, ale ti organizátoři v Egyptě. Ti určují, na čem kdo pojede k pyramidám. Už vidím jak se s nima Květa dohaduje, že je tlustá a potřebuje většího koně :-)))))

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 16:01)

Na oční si zajdi ty, ty doprdelolezče nesoudnej a pořádně se na to video podívej ?? Květa když je taková bojovnice za týrání zvířat na toho koně neměla vůbec sedat a měla to říci ... ale to by musela přiznat že je na toho koníka těžká a to ona nepřizná !!

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 18:01)

Jaký video? Já mluvím o fotce Květy na koni. Kde je to video????

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 13:01)

Kveto, nesvěřuj se se svým životem na fejsu a budeš mít pokoj. Aha, to ale nejde, viď? Ona je to jediná reklama, co je pro sociály jako ty ZADARMO. No, tak drž tlamu, pro prachy a kšeft se musí něco vydržet, ne?

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 09:01)

Z čeho je Květa stále unavená? Z toho jak dře doma a v práci?

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 10:01)

Z nemoci. To se stává. Třeba taky onemocníš a pak to pochopíš.

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 10:01)

Já sem nemocná, Ale člověk by se měl nutit i když je to těžké...Jak se člověk rozhýbe, tak to obvykle naběhne samo.

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 10:01)

Nemoc je široký pojem. Když Květa pracovat doma nemusí, proč by to dělala? Až onemocníš pořádně, hodně věcí pochopíš. I to, že vysmívat se nemocnému je ubohost.

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 10:01)

Proč bych se vysmívala? Nemám důvod. Jen mě zarazilo že je 365/24 hodin unavená a má sílu stále vypisovat na fb elaboráty. Já když sem unavená, tak vše vypnu a chci odpočívat a namáhá mě i psaní i čtení i tv. Zkrátka vše. Natož se fotit.

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 10:01)

A co do toho motáš sebe? Každý bipolárku vnímá jinak. Nikdo není přes kopírák. Nebuď na Květu zlá nebo na tebe taky dojde.

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 10:01)

Pak že ty boží mlýny nefungují. Fungují naprosto dobře....

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 10:01)

Aby dříve nedošlo na tebe Květulinko. Ale ono už vlastně došlo...

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 10:01)

To jako kdokoliv se zastane nemocné ženy, tak je Květa?

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 11:01)

Buď její rádoby kamarádky nebo ona sama. Tady nemá smysl vyvracet náš obrázek o Květě. Každý kdo jí sleduje ví co je zač.

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 11:01)

Nejsem její rádobykamarádka, ani ona sama. Ale nechápu, proč se někdo vysmívá ženě, která se svěřila se svým životem. Co dává na fb je mi jedno, buď mě to pobaví nebo to nekomentuji (jako u všech témat na netu). Banda slepic si udělala "obrázek" a teď se tady bude rozebírat každá fotka. Příšerný a ubohý jste. Ale boží mlýny....

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 12:01)

Přesně tak. Jste tu banda slepic, co komentuje fotky jedné ženy a vidí na nich věci, které tam ani nejsou....viz ten kůň...vždyť je úplně normální, žádný zesláblý chudáček. Kdyby Ariana byla pro něj těžká, nejspíš by už zkolaboval, to byste se divili jací tlustoprdi se chodí podívat na pyramidy. A že měla Ári jít pěšky? Slepice vy jste tam nebyly, já jo a vím, že pěšky k pyramidám jít nejde.

Veterinar (Ne, 26. 1. 2020 - 13:01)

Kveto neobhajuj se. Málem si zabila svou prdeli koníka. Tak se kurva omluv.

Reklama

Přidat komentář