Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Cvok (Čt, 30. 1. 2020 - 14:01)

Tak s mamou pertnerky vychazis asi lepe nez s pertnerkou,to taky neni nic spatne,jenom at te nenachyta partnerka..

Rinzler (St, 29. 1. 2020 - 12:01)

Asi každý píšeme o něčem jiném,začínám mít pocit že vysvětlit něco ve světě Sigmunda Freuda je těžší než Challenge of the Grid :-) Moje biologický rodiče žijí několik stovek km jinde než já takže nemám tušení jak kdo rozkvétá.Zato bydlí ve stejném městě máma partnerky s kterou mám dobrý vztah a docela si rozumíme a i když není můj ideální typ tak se mi líbí.Tím nemyslím že spolu cokoliv praktikujem po sexuální stránce,nicméně uměl bych si to představit.Občasný dvojsmysly,flirt semtam mě ukecá abych s ní zajel na nákup a poradil jí co nakoupit(to má různý rozsah až po oblečení na ní který se mi líbí).
U tý příležitosti se zastavíme na oběd a vedeme rozhovor o čemkoliv,skoro se mi u tohodle stírá rozdíl mezi nákupem a rande.Třeba jí to k uspokojení stačí takhle to má mnoho forem nic není černobílé .....

Cvok (St, 29. 1. 2020 - 06:01)

Jasne,duvera a uspokojeni,a hned se lepe zije,musime predce zit a ne prezivat,ja to jenom potvrzuju,moje mama hned rozkvetla,bavi ji zivot vic a je videt ze je vazne stastna.

Rinzler (Út, 28. 1. 2020 - 20:01)

To vám přeji,pokud jste spokojený,já takové ambice nikdy neměl mít milenecký vztah s vlastní matkou,jediný snad co mě mohlo ovlivnit podprahově a to tak bývá je že jsem horňák díky tomu jak je vyvinutá.Tím to začíná a končí,ta odvaha se nevztahuje na přiznání ale vysvětlení.To stejný mezilidské vztahy je společnost jako taková ne někdo kdo je blízký ale všichni lidé kteří ji tvoří dohromady.A ty role a symbolika se vztahovala na předchozí diskuzi 3 stránky zpátky......

Cvok (Út, 28. 1. 2020 - 15:01)

Jo to moje mama vysilala tak ze kazdy vecer mnela a kratkou nocni kosilku ktera pri sebemensim predklonu nabizi pohled ktery probudi kazdeho,nez mne napadlo co vlastne chce,chvili to trvalo ale dnes uz jsem v ni kazdy vecer a je spokojena,uz jsem to vlastne tady psal

Renatka.benko@… (Út, 28. 1. 2020 - 07:01)

Ahoj, taky mám takové myšlenky a dost často masturbuji s pomyšlením na syna. A lhala bych kdybych tvrdila že ho nesmiruji a taky si občas nenápadně netsáhnu či nesnažím trošku provokovat. Pa Renča

Maja (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

A co by jsi byla schopna mu dovolit kdyby to zkusil?

Já to také tak mám. Syn mě velice vzrušuje a taky občas využiji situací a sáhnu si

Darča (Út, 28. 1. 2020 - 07:01)

A jak si sáhneš? Ví o tom, nebo spí?

Návštěvník (Út, 28. 1. 2020 - 07:01)

Spí

Any (Út, 28. 1. 2020 - 08:01)

Ty ubohej Návštěvníku v 7:31. Za koho se tady vydáváš, debile.

Jiřík (Po, 27. 1. 2020 - 16:01)

Už to tady někdo zmiňoval, že žena musí vysílat signaly , že chce, patří do toho i to když něco ukazuji a ona se nahne ke mě tak, že se opírá prsy o mě?

Rinzler (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Nejjednodušší je se podívat na stav bradavek jak jsou vzrušené.Má to ale několik podmínek ohledně oblečení které nesmí být moc tlusté aby šlo něco vidět a teploty okolí aby to nezkreslovalo.A pokud se k tomu přidá ještě takový častý lehký úsměv aniž by se říkalo něco vtipného,tak stačí pohladit tvář a sledovat reakci,pomalinku jet rukou dolů po krku,až k oblečení,lehce uchopit a pomalu se navzájem přibližovat a horší než že se žena zastaví a ucukne se stát nemůže,tak se usmát,omluvit se a tvářit chápavě.Třeba to vyjde jindy.......

Milena (Po, 27. 1. 2020 - 17:01)

Může i nemusí

Maja (Ne, 26. 1. 2020 - 14:01)

Je to tak,synek taky kdyz neco skousi jineho nez znam tak taky se pta a ja jeho taky akorat jsem mu nerekla ze ho budu stimulovat prstem v zadecku,trosku se vylekal ale co nasledovalo potom byla sopka..

Tatca (Po, 27. 1. 2020 - 17:01)

Ahoj mamco, prijedu za tebou az v patek. Nezlob tam, dovezu cokolady osetrovatelkam a pro kazdou aspoň stovku, abys jim mohla dat. Opatruj se

Cvok (Ne, 26. 1. 2020 - 14:01)

Vzajemny respekt chapu a ja se ho drzim,neudelal bych nic co by sama nechtela a ona mne taky ne,tak si myslim ze by to mnel chapat kazdy..

Rinzler (Po, 27. 1. 2020 - 18:01)

Zrovna si nejsem jistý jestli myslíme to samé,chápu že tohle je specifické zavádějící vlákno ale ten respekt je míněn ohledně mezilidských vztahů.Asi bude nejjednodušší napsat že ten skrytý význam jména Ester jsem myslel že je charakterová vlastnost - empatie.Jen jsem podcenil možnost kompletního podvržení vstupních údajů ze kterých jsem pak vycházel.Že větší část není reálná jsem věděl od začátku,bohužel jsem musel hrát hru podle pravidel jiných abych se dozvěděl výsledek.Snad se to co jsem napsal dá nějak pochopit.....snažil jsem se to napsat co nejjednodušeji.A důvod proč jsem napsal nápovědu(stačí se podívat na role a symboliku) je milena a příspěvek s odvahou,to jsem považoval za hozenou rukavici.Můžu se ale mýlit a rád se nechám poučit.

Rinzler (So, 25. 1. 2020 - 16:01)

To nebyla sebechvála ale nápověda(všiml jsem si že někteří se o to snaží tímto se jim omlouvám že jsem to napsal takhle) pro ty co by chtěli vědět víc,možná je i napadne co jsem hledal jako skrytý význam...... a pro ty co nechápou pojem vzájemný respekt je zbytečné snažit se udělat na mě dojem impertinentníma narážkama a klidně se můžou podepsat stejně jde vidět jejich rukopis.

Rinzler (So, 25. 1. 2020 - 12:01)

Kdyby se někdo nudil z toho psaní a nevěděl co dělat tak se může na youtube podívat na Loituma - Ievan Polkka z 20.04.2008. Je tam velmi sympatická žena - druhá z leva (jen dekolt by mohla mít větší:) a má i oblečení v barvě co se mi líbí.Je to hezká skladba na vyčištění hlavy a ukrácení času.Hlavní význam ale pozná ten kdo ví kde je rozdíl mezi zaměstnáním,povoláním či posláním......

Reklama

Přidat komentář