Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Pá, 24. 1. 2020 - 22:01)

Když jsem vám tady stvořila postavu "Lallin kocour", tak jste se vofrňovali. postavu Lallin manžel no to už teda nenene

-Aleš- (Pá, 24. 1. 2020 - 22:01)

Bianka je vyjímečná, jako jediná pozná kdo píše povídky, ale za celou tu dobu pořád neví jak se jmenuje Miluna :-) Tak kdo to teda píše? Někdo z diskuze nebo někdo v pozadí? Třeba manžel Lally?

.. (Pá, 24. 1. 2020 - 23:01)

Správně:)...Miluna neni Milena jak si Bianka myslela ale je to Bianko Miluše se svátkem začátkem srpna.

bianka (So, 25. 1. 2020 - 06:01)

Díky ležatá dvojtečko. Tak tohle mi uteklo. Ale došlo mi to později, že to tak asi bude. Někdy čtu mezi řádky. Někdy. Ale chybí mi tu ta naše Miluše. Milu, je vše ok?
Nebo zase ne? A ohledně toho víru, co nás tím straší. Ohrožení jsou hlavně lidé okolo 75 let, někde psali. Možná zvýším zásobu česneku, kys. zelí, grepů a celkově citrusů a začnu na zahradě hledat a vykopávat slivovici, kterou tam ukrýval můj dědeček. Prevence je prevence. Uvidíme. Jak se u nás začnou ale nosit tyhle roušky přes pusu jako v Číně, tak mě legrace přejde. Vystrašený anonyme, neboj.

Kača (So, 25. 1. 2020 - 12:01)

To mi připomnělo, jak známý vykopával slivovici, když jeho dcera udělala státnice...slivovici nenašel, ale zase měl pěkné pole na brambory. S tou imunitou už jsem na hlavu...děti pořád marodí. Týden jsou ok, další týden kašlou, smrkají. Už byla i mimořádná rodičovská schůzka. Celé třídy na 2.stupni jsou pořád marod. Teď budou mít volno v pátek, pololetky, a ředitel nakázal ješte v pondělí ředitelské volno...každý den mají saláty, koupila jsem jim i vitamíny v lékárně a pořád teploty, rýma, kašel...ať se zkusí ten čínský vir k nám přiblížit a budou nosit ústenku i kdybych jim ji k uším měla přišít...V telce něco plácali o sluníčku...a tady v Hradci je inverze, hnusně a musela jsem si zapnout zářivku na lince v kuchyni, abych vůbec viděla na přípravu oběda...chci jaro!

Lalla (So, 25. 1. 2020 - 12:01)

Já bych vsadila na Oscillococcinum a spoustu citrusů. Ale ne jeden pomeranč denně, vymačkat jim denně každému aspoň tři na odsťavňovači….Hele ty roušky složí spíš k tomu, aby nebyl vir dotyčným roznášen. Proto jsou na palubě letadla, když letí tam odněkud. A jak cestující kýchne, letuška po něm skočí a roušku nasadí :)))

Návštěvník (So, 25. 1. 2020 - 15:01)

Dělám jim denně smoothie, milují pomelo, mandarinky. Kamarád - dr. farmacie - mi řekl 3x denně 1000 SR céčko já a muž, 2x denně děti. Fakt se snažím. I ochotně snědí salát z kysaného zelí, červené řepy, zelí s mrkví...ale ta děcka si to pořád mezi sebou předávají. Navíc...a z toho mě málem švihlo, si ani ve spěchu nezapnou bundu. Jak pořád lítají, tak je jim prý vedro....zpocený a hurá ven. No nic. Homeopatika jsem nezkoušela. Máš dobrou zkušenost?
S ústenkou nevím... co nyní začínám pracovat v nemocnici - je to narychlo, paní se akutně stěhuje - tak když jdu za nakaženým pacientem, ústenku si brát musím. Někdy i čepičku a plášť. Ono když ti prskne do obličeje...nic moc.

Kača (So, 25. 1. 2020 - 15:01)

...to jsem psala já...:)

povídka, která… (Pá, 24. 1. 2020 - 22:01)

Moudrá Vianka...

Návštěvník (Pá, 24. 1. 2020 - 22:01)

Ten vir z Číny už je i ve Francii:(

bianka (Pá, 24. 1. 2020 - 20:01)

Pozorný čtenář ví. Nebo si to najde. Nebo má štěstí. A nebo pochopí. U mě je to o štěstí. Ale nechme to teda Jarinovi i když ho neznám. I když... v povídkách by to mělo být jasné, nebo né?

bianka (Pá, 24. 1. 2020 - 20:01)

Srandičky?
Nějak podobně jak Aleš nebo Fernando? Asi více, že. Musím napsat, že žádný můj známý, ani známá neví, že tady píšu. Aspoň o tom nevím. No dobrá, nechme to Jarinovi, je to psané hezky, pobaví a má přehled. Ha. Co když je to někdo z jiných přispěvovatelů? Je nás tady HODNĚ. :-D

pozorovatel (Pá, 24. 1. 2020 - 19:01)

Mně to teda Jarina připomíná,měl rád srandičky.Hodilo by se to k němu.Nebo kdo to teda je Bianko? Že by někdo tvuj známej když píšeš že víš?

Pils (Pá, 24. 1. 2020 - 19:01)

Ale to není zas tak dlouho přece. Proč by nemohl? Spíš jsem už zapomněla jeho styl.

Lalla (Pá, 24. 1. 2020 - 19:01)

Jo a Jarin ne. Je fakt mizivá pravděpodobnost, že někdo, kdo odtud před lety odešel se tímto způsobem vrací

Lalla (Pá, 24. 1. 2020 - 18:01)

Já reagovala na Jane Birkin et Serge Gainsbourg - Je T'aime,...Moi Non Plus, to byl pubertální masakr

Pils (Pá, 24. 1. 2020 - 19:01)

Aha. :-) A já myslela, žes ucítila Jarina. :-)))

Pils (Pá, 24. 1. 2020 - 18:01)

Lallo, ale je dobře, že se vrátil, ne? I když je neviditelnej.

Lalla (Pá, 24. 1. 2020 - 18:01)

Kdo, Pils?

bianka (Pá, 24. 1. 2020 - 18:01)

To neznám Pils. Máš v tom pravdu. Musel tu být dřív než já.

Reklama

Přidat komentář