Reklama

Obřízka

Tony (So, 25. 1. 2020 - 18:01)

Jaké dvě alernace?

Ne (So, 25. 1. 2020 - 18:01)

zazdil jsi to ty za své dvě alternace. Ale obě byly velmi brzy prohlédnuty a od té chvíle jsi bez kreditu.

Tony (So, 25. 1. 2020 - 18:01)

Zazdil to tu jedině Zkoumal svým fejkařením. Než tu začal oxidovat, tak tu diskuze byla, byla na ostří nože, ale byla. Jsem tu o 16 měsíců déle než on.

Martina (So, 25. 1. 2020 - 19:01)

Vzhledem k tomu, že ty diskutovat neumíš, tak si to tady zazdil ty. Moc dobře si pamatuji na svůj první příspěvek o obřízce a tvé napadení, že jsem Zkoumal. Ač jsem psala PROTI obřízce.

Tony (So, 25. 1. 2020 - 19:01)

Zmýlit se může po masivním Zkoumalově stalkingu na mou osobu každý. Než jsem zjistil. že je to pouhej šašek počmáranej, tak jsem ho bral vážně. Tehdy jsem byl navíc po těžkém úraze v pracovní neschopnosti a vůbec jsem nevěděl, jak to se mnou dopadne. Byl jsem tehdy ve velmi olbřímím psychickém stresu. Teď, když je to už za mnou, tak se mi píše tu z Berlína, velice lehce.

Martina (So, 25. 1. 2020 - 19:01)

O prsty si přišel asi až dva měsíce poté, co jsi mne napadl. Takže tím to nebylo. A napadal jsi tu i jiné lidi.

Tony (Ne, 26. 1. 2020 - 08:01)

"Martino" tebe bych nikdy nenapadl------jsi Zkoumalovo fejk-------------------on také neví, kde teď bydlí Jakubovo sestra.

Návštěvník (Pá, 24. 1. 2020 - 22:01)

Z kostela spad kámen. Zabilo to faráře, teď ho vezou na káře.

Jakub (Pá, 24. 1. 2020 - 22:01)

Amen.

Tony (Pá, 24. 1. 2020 - 15:01)

Kdyby něco takového existovalo, tak mi o vyjede strýček Google, vtipálku.

Světliny na kúru (Pá, 24. 1. 2020 - 08:01)

Knihu jsem koupil v Trutnově na náměstí ,velmi zajímavé. Díky za tip.

Tony (Pá, 24. 1. 2020 - 09:01)

Zkoumale, ty ve své chorobnosti už nevíš coby!

Tony (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

Mimoto, MUDr Sokol dětí z rozmaru ridičů nexopižlává, jak jsem si ověřil i jinde, v tom mně nelhal, tak je pro mne mimo hru. Proč bych ho měl nenávidět, když je pro mě mimo hru?

Tony (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

On toho moc neumí, vůbec nepochopil, na co jsem se ho ptal, chtěl jsem pomoci Němci Federkernovi z rakouského netdoktora a tak jsem si myslel, že mi tak slovutný MUDr Vopižlávač lehce odpoví. Jenže on mi vůbec neuměl odpovědět a tak celý rozhovor se mnou radši vymazal. Nakonec to nebylo třeba, protože se Federkern svého vopižlání, po kterém z počátku dychtil nakonec začal bát a vybodl se na to.------------------MUDr Sokol pouze slovuného na inernetu sám ze sebe udělal----------jak to vystihl ten katolický kněz, že PÁN SOKOL ZARÁBÁ NA LUDSKEJ HLÚPOSTI.

Zkoumal (Pá, 24. 1. 2020 - 09:01)

To není divu, že tě vymazali, jen prudíš. Opravdoví dborníci, lékaři odpovídají na otázku:" ZMĚNÍ SE CITLIVOST ŽALUDU PO ODSTRANĚNÍ PŘEDKOŽKY?"
---" Pokud dojde k obřízce v raném dětství, tak se dle zkušeností citlivost penisu příliš nemění"
Tak nepruď gine, nejsi odborník a nemáš na to, jsi jen případ pro psychiatra-sexuologa, jdi se léčit.

Tony (Pá, 24. 1. 2020 - 11:01)

Ten odborník, který to napsal není lékař.

Martin (Pá, 24. 1. 2020 - 15:01)

Teda v Praze nikde Světliny na kúru nemají,protože je neobjednali, v Lysé nad Labem ano. Jestli je pravda vše,co se zde uvádí, tak Tony měl jsi bohatý a pestrý život a hodně jsem pochopil i to proč svou filosofii tak tvrdošíjně propaguješ.

Zkoumal (Pá, 24. 1. 2020 - 21:01)

Tak to by obohatilo určitě i mé znalosti a pochopilo udělat si pořádek pokud se Antonína týče..."Antonín se snažil dělat i ty nejtěžší práce a nikomu neřekl nic o svém původu a vzdělání. Po čase byl poslán do Forli ke kněžskému svěcení. Bylo tam mnoho kleriků z řádu františkánského i dominikánského. Představený je vyzval, aby někdo z nich pronesl duchovní řeč před slavnostním jídlem. Když nikdo nechtěl, začal mluvit Antonín. Nejprve nesměle a prostě, ale poznenáhlu řečnil se takovou učeností a neodolatelnou výmluvností, že všichni žasli. Následně byl poslán na studia a věnoval se kazatelskému úřadu." Že by se převtělil a stal "intaktivistickým" mluvkou?

Zkoumal (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Gin tady jen psychuje a zároveň fejkuje. Vymýšlí si cirkumfetišistické představy, kterými se sám dráždí neboť u nás obřízka je skoro nulová, podle odborných zdrojů : "Mužská obřízka je v Česku velice raritní. Provádí se v zásadě ze dvou důvodů. První důvod je náboženský, ten se vyskytuje u muslimů a u židů.

A druhý důvod je hygienický. V České republice jsou oba tyto důvody výrazně menšinové.

Tony (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

To jsi vyčetl z toho webu, kam teď píšu. Jinak dle Martina neexistuješ, dle něho jsi smyšlenina mé hlavy.-------------------Nic, pěkně se do svého fejkaření zamotáváš, kdežto já jsem konsistentní.-----------------------------Jinak hygienický důvod je nesmysl. Dr John Travis jasně píše, že ve skučnosti se jedná o důvod HYGIENOVÉ HYSTERIE.

Reklama

Přidat komentář