Reklama

Obřízka

Martina (So, 25. 1. 2020 - 19:01)

O prsty si přišel asi až dva měsíce poté, co jsi mne napadl. Takže tím to nebylo. A napadal jsi tu i jiné lidi.

Tony (Ne, 26. 1. 2020 - 08:01)

"Martino" tebe bych nikdy nenapadl------jsi Zkoumalovo fejk-------------------on také neví, kde teď bydlí Jakubovo sestra.

Návštěvník (Pá, 24. 1. 2020 - 22:01)

Z kostela spad kámen. Zabilo to faráře, teď ho vezou na káře.

Jakub (Pá, 24. 1. 2020 - 22:01)

Amen.

Tony (Pá, 24. 1. 2020 - 15:01)

Kdyby něco takového existovalo, tak mi o vyjede strýček Google, vtipálku.

Světliny na kúru (Pá, 24. 1. 2020 - 08:01)

Knihu jsem koupil v Trutnově na náměstí ,velmi zajímavé. Díky za tip.

Tony (Pá, 24. 1. 2020 - 09:01)

Zkoumale, ty ve své chorobnosti už nevíš coby!

Tony (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

Mimoto, MUDr Sokol dětí z rozmaru ridičů nexopižlává, jak jsem si ověřil i jinde, v tom mně nelhal, tak je pro mne mimo hru. Proč bych ho měl nenávidět, když je pro mě mimo hru?

Tony (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

On toho moc neumí, vůbec nepochopil, na co jsem se ho ptal, chtěl jsem pomoci Němci Federkernovi z rakouského netdoktora a tak jsem si myslel, že mi tak slovutný MUDr Vopižlávač lehce odpoví. Jenže on mi vůbec neuměl odpovědět a tak celý rozhovor se mnou radši vymazal. Nakonec to nebylo třeba, protože se Federkern svého vopižlání, po kterém z počátku dychtil nakonec začal bát a vybodl se na to.------------------MUDr Sokol pouze slovuného na inernetu sám ze sebe udělal----------jak to vystihl ten katolický kněz, že PÁN SOKOL ZARÁBÁ NA LUDSKEJ HLÚPOSTI.

Zkoumal (Pá, 24. 1. 2020 - 09:01)

To není divu, že tě vymazali, jen prudíš. Opravdoví dborníci, lékaři odpovídají na otázku:" ZMĚNÍ SE CITLIVOST ŽALUDU PO ODSTRANĚNÍ PŘEDKOŽKY?"
---" Pokud dojde k obřízce v raném dětství, tak se dle zkušeností citlivost penisu příliš nemění"
Tak nepruď gine, nejsi odborník a nemáš na to, jsi jen případ pro psychiatra-sexuologa, jdi se léčit.

Tony (Pá, 24. 1. 2020 - 11:01)

Ten odborník, který to napsal není lékař.

Martin (Pá, 24. 1. 2020 - 15:01)

Teda v Praze nikde Světliny na kúru nemají,protože je neobjednali, v Lysé nad Labem ano. Jestli je pravda vše,co se zde uvádí, tak Tony měl jsi bohatý a pestrý život a hodně jsem pochopil i to proč svou filosofii tak tvrdošíjně propaguješ.

Zkoumal (Pá, 24. 1. 2020 - 21:01)

Tak to by obohatilo určitě i mé znalosti a pochopilo udělat si pořádek pokud se Antonína týče..."Antonín se snažil dělat i ty nejtěžší práce a nikomu neřekl nic o svém původu a vzdělání. Po čase byl poslán do Forli ke kněžskému svěcení. Bylo tam mnoho kleriků z řádu františkánského i dominikánského. Představený je vyzval, aby někdo z nich pronesl duchovní řeč před slavnostním jídlem. Když nikdo nechtěl, začal mluvit Antonín. Nejprve nesměle a prostě, ale poznenáhlu řečnil se takovou učeností a neodolatelnou výmluvností, že všichni žasli. Následně byl poslán na studia a věnoval se kazatelskému úřadu." Že by se převtělil a stal "intaktivistickým" mluvkou?

Zkoumal (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Gin tady jen psychuje a zároveň fejkuje. Vymýšlí si cirkumfetišistické představy, kterými se sám dráždí neboť u nás obřízka je skoro nulová, podle odborných zdrojů : "Mužská obřízka je v Česku velice raritní. Provádí se v zásadě ze dvou důvodů. První důvod je náboženský, ten se vyskytuje u muslimů a u židů.

A druhý důvod je hygienický. V České republice jsou oba tyto důvody výrazně menšinové.

Tony (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

To jsi vyčetl z toho webu, kam teď píšu. Jinak dle Martina neexistuješ, dle něho jsi smyšlenina mé hlavy.-------------------Nic, pěkně se do svého fejkaření zamotáváš, kdežto já jsem konsistentní.-----------------------------Jinak hygienický důvod je nesmysl. Dr John Travis jasně píše, že ve skučnosti se jedná o důvod HYGIENOVÉ HYSTERIE.

Martin (St, 22. 1. 2020 - 15:01)

Vyšly ty Světliny na Kúru? Zatím všude ticho po pěšině...

Sebastian (St, 22. 1. 2020 - 09:01)

Mně rodiče učili čůrat jako holka a zůstalo mi to a nemám s tím problém. Je to hygienické a víc se přiblížím psychologii dívky když vykonává malou potřebu.

Asus23 (St, 22. 1. 2020 - 09:01)

Báro skvělá myšlenka. Moje dcera se mi taky podívá.

Martin (St, 22. 1. 2020 - 01:01)

Ok. A šetrné řešení pro těch zbývajících 30 % dětí? A co pro 100 % dospělých? Ty asi jeden jediný DĚTSKÝ chirurg v ČR operovat nebude, protože by se z toho musel zbláznit.

Tony (St, 22. 1. 2020 - 01:01)

Za prvé nevím, jak to všechno stíhá, má jenom výborné reference až na to, že na první pohled prý vypadá jako neřízená střela. Operuje normálně do 19 let, výběrově prý operuje i starší.-----------------------------U dospělých nevím koho doporučit, já ale dělám tak jako tak poradensví pro matky.

Reklama

Přidat komentář