Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

mik (Ne, 9. 2. 2020 - 05:02)

Petro ,ja nejak zapomel jak jsem se loni v tom kvetnu o vsem rozepsal jak si se pocurala po te zahradni party ,psaly tam pak holky co to zacaly zkouset co vydrzi a vlastne se tam nedostaly ani na tech 800 ml ..asi mam stesti ze jsem si na chatu psal dost s holkama co vydrzely dele ,ale jak jsi tam psala ze je ti jedno kolik jsi tam mela ale proste to neslo zastavit
No v dzinach to skutecne je pak dost horor vim jak to vypada mam to i odfocene ,,, a zazil jsem to u zeny jak na ulici tak v autobuse v aute samozrejme taky kdyz by jsi chtela muzem nejak popovidat vic ne takhle verejne nechodis na nejaky chat ?

mik (Ne, 9. 2. 2020 - 04:02)

Ne kazdy se musi tak na tebe divat je dost muzu co to vnima uplne jinak a najdou se i takove zeny ,jinak neni to davno asi tak ctvrt roku co si holka ,nevim kolik ji bylo mozna ale tak ke 30 stahla na namesti v Brne dziny a tanga drepla a curala ,,teklo to hodne dlouho ,no nevim nejspis byla sjeta ,opila nebyla odesla pak tak nejak normalne s ponekud nepritomnym pohledem.kdyby ty dziny nesundala byla by mokra az do bot ten proud nemel konce ,,znam par zenskych co dokazou najedou nacurat i litr a pul i kdyz nad lit uz neda 80 % zenskych a 60% zvaladne max 800 ml ,normalne je kapacita 500 ml ...Pocurani schvalne patri do kategorie piss hratek ..ale nechtene je to o necem jinem ,ale ver ze to muze byt spojeno i eroticky ,vetsina holek i starsich zen se nekdy v zivote pocuraly .vim o tom vsem hodne zajimavych veci ,ale tady nejde psat vic ,,spis nejaky chat

Drops (Pá, 7. 2. 2020 - 15:02)

No co, urobime si nejaku piss akciu, ked uz to mame tolki radi?

Jolana (So, 1. 2. 2020 - 09:02)

Vychčij se, teď

Jaromír Klachin (So, 1. 2. 2020 - 09:02)

Nejde Semi Počůrat nemáte pro mě nějakou Radu?

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 14:02)

Uvolni se, vypni psychické blokování a pusť to. Co je na tom tak strašně těžkého?

Návštěvník (Pá, 31. 1. 2020 - 13:01)

A to je takový problém jít na pánské? Už jsem to několikrát zažil, že některé chodily na pánský, když na jejich bylo plno. Chlapům je to většinou jedno, ovšem obráceně by ženské řvaly jako by je vraždil a ani bych to nezkoušel.

Kikina (Čt, 30. 1. 2020 - 17:01)

No buďme upřímní jsou situace ve kterých se to moc nehodí a tohle je jedna z nich :0)

Simona (Čt, 30. 1. 2020 - 16:01)

Dnes v práci jsem se po... nebylo mi moc dobře,dostala jsem horečku a jsem šla na poslední chvíli,na záchodě obsazeno a začalo to nekontrolovaně jít ven. Ani ruka mezi nohama nepomohla. Obrečela jsem to. Jsem tady týden a takové ponížení.

Návštěvník (Čt, 30. 1. 2020 - 17:01)

Jaké ponížení, vždyť je to hezké. Buď v klidu a v pohodě.

Z. (Čt, 30. 1. 2020 - 16:01)

Blbý.

Jenda (So, 25. 1. 2020 - 01:01)

Přidejte se do FB skupiny milovníků smáčení a nejen toho: https://www.facebook.com/groups/wetlookcz/

Mik (Pá, 24. 1. 2020 - 08:01)

Kolik ti je?

Janina (So, 25. 1. 2020 - 12:01)

Devatenáct

mik (Čt, 30. 1. 2020 - 04:01)

Obcas takove sny byvaji a probudilo te to hned jak to teklo ,nebo az kdyz uz bylo vsude mokro ? Stydela jsi se ? nebo te to i vzrusilo a vlastne tak nejak i libilo ?

Janina (Pá, 24. 1. 2020 - 08:01)

Já dnes ráno v posteli. Zdálo se mi,že čurámna záchodě a přitom to šlo do spoďár a do postele.

Dropsi (Čt, 23. 1. 2020 - 22:01)

Inak toto som si presne vsimol aj na chatoch ako www.thepool2.com alebo aj na pokeci, ze velka cast dievcat/zien, ktore maju rady pocikavanie, su take ako ty, Katka. A nechapem tu suvislost, preco to je tak. Akoby pocikat sa pred chlapom alebo robit spolu piss bola pre hetero zenu hanba.

mik (Čt, 30. 1. 2020 - 04:01)

U lesbicek a a pokud je to schvalne je to asi trochu nahrada vystriku ,ale taky jsem premyslel proc maji takto orientovane holky k tomu lepsi pristup ,nastesti jsou i hetero nebo treba bi hanba to je asi tak nejak vseobecne vzdycky a pokud to neni schvalne nebo treba napul ( schvalne zadrzovani ) tak stud je prek co podporuje vzruseni

Katka (Pá, 24. 1. 2020 - 00:01)

Doma sa potajomky sama pocikavam naschvál už od mala mam aj priateľku ani ona nevie o tom. A najradšej si to robím prstami sama. Staršia segra vie iba o tom má dcérku ktorá nosí ešte pampers ký rada u nej prespavam lebo mi dovolí nosiť pampers ku keď sa po cikam prebrali ma.

Katka (Pá, 24. 1. 2020 - 00:01)

Doma sa potajomky sama pocikavam naschvál už od mala mam aj priateľku ani ona nevie o tom. A najradšej si to robím prstami sama. Staršia segra vie iba o tom má dcérku ktorá nosí ešte pampers ký rada u nej prespavam lebo mi dovolí nosiť pampers ku keď sa po cikam prebrali ma.

Reklama

Přidat komentář