Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 02:01)

Vítání Nového roku rachejtlema je doména primitivů. Se slinou u huby mají radost z bordelu, mentalove. Pak se to diví, když jim to urve pazoury. :-)

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 02:01)

Doufám, že bude pro tebe ten rok hodně zasranej ty dobytku, pamatuj si ty svině, ta čivava a i poslední komár, budou mít vždy větší hodnotu než ty, lidskej zmrde. :-D

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 01:01)

Jee tady se jeste treti tyden v lednu nejaka kunda vzteka kvuli novorocni.tradici. hi hi prcaaaa to je bzunda!!!

Drnda (St, 22. 1. 2020 - 11:01)

Co sleduješ těma vulgaritama.Beru,když někdo píše kritiku na Květu,ale v slušné formě.Opravdu pochybuji o tvé inteligenci.Myslím si,že je ti toto zbytečné psát,neboť tvůj mozek to nejspíš nepobere.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 23:01)

jdi do prdele ty píčo...je mi šumák co bereš nebo nebereš, nebudeš tu nikomu předepisovat co sem psát. Tvoje IQ je nejspíš na bodu mrazu.

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 00:01)

Ubohá sprostacko. Na víc nemáš, no. Ale ulev si, chudinko. :-)

Mrdak (Po, 20. 1. 2020 - 01:01)

Mrdam tě do prdele násadou vod lopaty, ty stará devko. A nepochcij se u toho zase.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 01:01)

Chcípni svině. :-)

Návštěvník (Út, 21. 1. 2020 - 01:01)

Chcipni ty demente!!

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 01:01)

Máš taky slinu u huby demente???

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 01:01)

Jsi hovado? :-D

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

Nerozčiluj se chuděro, praskne ti cévka v mozku.

Kiki (So, 18. 1. 2020 - 21:01)

Moje jedna známá měla 14 letého civavaka a ten letos díky zasranemu Silvestru zemřel. On se vždy rachejtlí panicky bál. Letos to jeho nervový systém nevydržel a přes veškerou péči dostal z toho mrtvici. Nebýt zasraneho Silvestra, tak mohl ještě zit, ovšem ten věk a ten stres udělaly své.

Alena (So, 18. 1. 2020 - 15:01)

Paní Ariano, pokud to tady čtěte, tak Vám chci něco říct. Je mi úplně jedno, jak vypadáte, co děláte... Chci se vyjádřit k videu, které jste veřejně zveřejnila a to na Silvestra. Co jste to za člověka, že necháte svého pejska venku mezi hlasitými ohňostroji!!! vždyť ten malý chudáček byl z toho úplně mimo!!! Řekla jste ve videu, že má v uších vatu, to jste nemyslela vážně, že ne? Na video mě upozornila kamaradka, která pracuje v útulku pro pejsky. To, že jste na hlavu, Vás neomlouvá, že se takto chováte k vlastnímu pejskovi a ještě se tím náramně bavíte. Napsala bych Vám to na fb. profil, ale Vy ihned slovně všechny napadáte, když s Vámi někdo nesouhlasí. I toho kocoura tak překrmujete, že mu tím způsobujete zdravotní potíže. Ano, Vy můžete za to, že Váš kocour má zdravotní následky a musí se léčit. Co jste to za člověka? na jedné straně milovnice zvířat a na straně druhé jim sama ubližujete, tím, jak se nezodpovědně chováte, je mi z Vás na blití!!!

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 23:01)

Teda co si dělá Ariana s vlastním čoklem ti může být jedno babo. Pořád lepší než ta svině Rozmarila, co vlastního psa sežrala.

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 12:01)

Květo ! Jdi do prdele !!

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 02:01)

Jdi do hajzlu Evičko. Se ti stýská po Rozmarile, co? Nemáš komu nadávat a otravovat s chcanim, uchylacko.

Kiki (So, 18. 1. 2020 - 16:01)

No, to bylo s tím Tedickem fakt blbý. To by mě nenapadlo a že sem taky někdy na palici. Bylo vidět, že ma strach a je mu to nepříjemné.

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 15:01)

Máte pravdu. Mně je z ni taktéž na blití. Je to sv.ně!!!

Dojicka (Pá, 17. 1. 2020 - 21:01)

Myslíte, že ty fotky z fitka jsou pravý nebo je to fejk? Dneska jde totiž zfalsovat úplně všechno. Třeba ja, když budu chtít foto jak se valim u Trumpa na gauci, tak žádný problém.

Reklama

Přidat komentář