Reklama

Obřízka

Tony (Pá, 24. 1. 2020 - 11:01)

Ten odborník, který to napsal není lékař.

Martin (Pá, 24. 1. 2020 - 15:01)

Teda v Praze nikde Světliny na kúru nemají,protože je neobjednali, v Lysé nad Labem ano. Jestli je pravda vše,co se zde uvádí, tak Tony měl jsi bohatý a pestrý život a hodně jsem pochopil i to proč svou filosofii tak tvrdošíjně propaguješ.

Zkoumal (Pá, 24. 1. 2020 - 21:01)

Tak to by obohatilo určitě i mé znalosti a pochopilo udělat si pořádek pokud se Antonína týče..."Antonín se snažil dělat i ty nejtěžší práce a nikomu neřekl nic o svém původu a vzdělání. Po čase byl poslán do Forli ke kněžskému svěcení. Bylo tam mnoho kleriků z řádu františkánského i dominikánského. Představený je vyzval, aby někdo z nich pronesl duchovní řeč před slavnostním jídlem. Když nikdo nechtěl, začal mluvit Antonín. Nejprve nesměle a prostě, ale poznenáhlu řečnil se takovou učeností a neodolatelnou výmluvností, že všichni žasli. Následně byl poslán na studia a věnoval se kazatelskému úřadu." Že by se převtělil a stal "intaktivistickým" mluvkou?

Zkoumal (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Gin tady jen psychuje a zároveň fejkuje. Vymýšlí si cirkumfetišistické představy, kterými se sám dráždí neboť u nás obřízka je skoro nulová, podle odborných zdrojů : "Mužská obřízka je v Česku velice raritní. Provádí se v zásadě ze dvou důvodů. První důvod je náboženský, ten se vyskytuje u muslimů a u židů.

A druhý důvod je hygienický. V České republice jsou oba tyto důvody výrazně menšinové.

Tony (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

To jsi vyčetl z toho webu, kam teď píšu. Jinak dle Martina neexistuješ, dle něho jsi smyšlenina mé hlavy.-------------------Nic, pěkně se do svého fejkaření zamotáváš, kdežto já jsem konsistentní.-----------------------------Jinak hygienický důvod je nesmysl. Dr John Travis jasně píše, že ve skučnosti se jedná o důvod HYGIENOVÉ HYSTERIE.

Martin (St, 22. 1. 2020 - 15:01)

Vyšly ty Světliny na Kúru? Zatím všude ticho po pěšině...

Sebastian (St, 22. 1. 2020 - 09:01)

Mně rodiče učili čůrat jako holka a zůstalo mi to a nemám s tím problém. Je to hygienické a víc se přiblížím psychologii dívky když vykonává malou potřebu.

Asus23 (St, 22. 1. 2020 - 09:01)

Báro skvělá myšlenka. Moje dcera se mi taky podívá.

Martin (St, 22. 1. 2020 - 01:01)

Ok. A šetrné řešení pro těch zbývajících 30 % dětí? A co pro 100 % dospělých? Ty asi jeden jediný DĚTSKÝ chirurg v ČR operovat nebude, protože by se z toho musel zbláznit.

Tony (St, 22. 1. 2020 - 01:01)

Za prvé nevím, jak to všechno stíhá, má jenom výborné reference až na to, že na první pohled prý vypadá jako neřízená střela. Operuje normálně do 19 let, výběrově prý operuje i starší.-----------------------------U dospělých nevím koho doporučit, já ale dělám tak jako tak poradensví pro matky.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 13:01)

Gine, ty se nediv, že nic nestíháš, protože chlastáš jako duha. Kdyby ten doktor chlastal jako ty, tak taky nic nestihne.

Tony, (St, 22. 1. 2020 - 13:01)

Já na obrňku dám do fluskáče hunt a napropuli vysmaltuju náruč, by v lochu uvětral sicnu na forgáču lajntuchem z móra.

Tony (St, 22. 1. 2020 - 00:01)

Jedna čerstvá reference -------
sova10

Včera o 16:41
Pána doktora Janečka z Ústí nad Orlicí môžeme odporučiť, máme zákrok úspešne za sebou u nášho 7 ročného syna, cestovali sme zo Stredného Slovenska, riadna dialka, ale stálo to zato. Syn bol diagnostikovaný na fimózu, parafimózu(cikal veľmi zdĺhavo už iba cez minidierku) a na Slovensku na jeho diagnózu bolo jediné riešenie - amputácia predkožky: Detská urológia BB, pani doktorka Dobríková, rovnako u pána doktora Bánskeho v BA - plastická chirurgia). Ešte chcem upozorniť, že úspešnosť zákroku je u pána doktora Janečka cca 70%, to znamená, že u dvoch z troch chlapcov sa záchranná operácia predkožky podarí, takto nám to pán doktor prezentoval, keď sme sa rozhodovali túto operáciu podstúpiť.

Zkoumal (Pá, 24. 1. 2020 - 10:01)

Gine, proč posíláš lidi do Ústí n/Orlicí? To se mstíš za to, že jsi jako maniak skočil na lep a odjel do Mimoně? Přitom stačí napsat, že na servru erekce.cz ( obřízka-u-dospělého-muže) je uveden ucelený seznam urologických ambulancí : Praha, Brno, Ostrava a Olomouc , se jménama lékařů, adresama, e-mailama a telefonama. Myslím, že nejkvalitnější a objektivní reference k obřízce poskytuje právě tento server a ne ty.

Tony (Pá, 24. 1. 2020 - 11:01)

TEN server provádí cirkumfeišisickou propagandu. Já odkazuju na lékaře, který amputací předkožky nemrzačí.

Zkoumal (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

Nefejkuj gine, nestraš paní Hanu nebo se tu všichni leknou :)) jsi šašek počmáranej, vypadá to že se naučil používat překladač, abys to zvládl ve slovenštině??? Všichni vědí že nejlepší obřízku umí na Slovensku MUDr. Sokol! Ale ty ho nenávidíš, protože tě odstřihl

Tony (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

Tak uvažuju, jestli ta Hana zde nebyla pouze fejkem cirkumfetišisického úchyla, chlapa.-------------------------Našel jsem totiž na rodině též Hanu, která nechala kvůli zabránění onanie vopižlat svého jedenáciletého syna, jako ta Hana zde. Ta zdejší jako by to brala přes kopírák. Na té rodině to ale bylo o 6 let starší.--------------To mne ale tehdy nenapadlo. Kdybys tu, multinicku Zkoumale takto neřádil a nefejkařil, tak by mě ani nenapadlo, že by to tak mohlo být.

Zkoumal (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

Nefejkuj gine, nestraš paní Hanu nebo se tu všichni leknou :)) jsi šašek počmáranej, vypadá to že se naučil používat překladač, abys to zvládl ve slovenštině??? Všichni vědí že nejlepší obřízku umí na Slovensku MUDr. Sokol! Ale ty ho nenávidíš, protože tě odstřihl

Tony (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

O západním pobřeží USA, v San Franciscu dokonce chtěli referendum o zákazu vopižlávání dětí. To referendum ale stát Kalifornie nepovolil.

Tony, (Út, 21. 1. 2020 - 20:01)

Až ze Špiclu přišel krond a zabufal na baňu sic dróznu nevykropil spolutem. Dal nimrut na fahon a ošuntil bylcha honitbou .

Reklama

Přidat komentář