Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Maja (Pá, 24. 1. 2020 - 07:01)

Rekni ji to ale opatrne,nebo nic nerikej a zacni ji hladit a mazlit kdyz jste sami,musis vedet co ji vzrusuje a lehounce ji tak dostanes kam chces,uvidis

Zdenek (Út, 6. 6. 2023 - 04:06)

Tovis zbytek mamka vyšla vstříc protože by jít dělalo dobře sex

juráš (Čt, 23. 1. 2020 - 22:01)

rekni a pak sem napiš

Dad (Čt, 23. 1. 2020 - 16:01)

Já bych mu podržela, jen se k tomu nemá a to mi bude také 60 , manžel se nemá k ničemu a co, je to můj syn, horší by byla třeba moje sestra, to bych hodně žárlila

Jirka (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

Chci to udělat své 67 leté matce, chtěl bych ji , ale věřím, že mě pošle do háje a řekne to tátovi

Kundoslav Vojel (St, 22. 1. 2020 - 23:01)

A tátovi to udělat nechceš? Třeba by byl svolnější než máma.

Maja (St, 22. 1. 2020 - 07:01)

Kdyz se vratim do dětství tak vlastne jako mala si pamatuju jenom matne co se delo v loznici rodicu a vubec si nepamatuju na nejake vzdychani nebo tak neco,potom mamka odesla s jinym a ja chtela zustat s tatou,potomaz si pamatuju asi vsechno,jek mne koupal,ja chtela aby byl semnou ve vane,jak jsem vlaste poprve videla penis,jak byl obruvsky a ten zalud natekly,tata mi tenkrat vlastne rekl na co to je,ne jenom na curani,ze vtech vajickach je neco a kam to patri a tak,proste byl skvelej,mama je asi stale v anglii s cikanama,jestli teda jeste zije,bylo by ji 72 let

Moni (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

To ti dám za pravdu, akorát místo táty to byl strýc, bratr od mámy , bylo mi 12 když jsem se sním sbližovala, a ve 13 to bylo více, ono vím že jsem se bála, ale potom to zas tak strašné nebylo, dnes je mi 33 a a vzpomínám na to s legrací

Maja (St, 22. 1. 2020 - 07:01)

Orgasmi jsem myslela,samozdrejmne

Tatca (St, 22. 1. 2020 - 23:01)

Koukam, ze spatne pises, delas preklepy, zítra to proberu s doktorem. Nezmenili ti leky?

Maja (St, 22. 1. 2020 - 07:01)

Jen si uzivejte,ty prvni jejich ordasmy jste zazili spolu,to je presne o cem mluvim,to ji nikdo nevysvetli lepe a nikde si to neprectou.

Maja (St, 22. 1. 2020 - 06:01)

Myslim si ze to jste udelali to nejlepsi co jste mohli,pouceni v erotice a sexu nikde neziskaji lepe nez doma,a praxi uz jedine doma a ted uz s vami soulozi normalne ne,nebo jim dovolite mazleni spolu?

Tatca (St, 22. 1. 2020 - 23:01)

Mamco moje, ty jsi si změnila nick? Procpak? To jsi nemusela. Snedla jsi tu cokoladu, co jsem ti privezl z ty Italie? Dobrou noc, zítra za tebou zase prijedu, dnes to nevyslo

Zuzana (St, 22. 1. 2020 - 06:01)

Mazlí se s námi i souloží,prostě je to krásné.

Zuzana (Út, 21. 1. 2020 - 23:01)

Je to už 3 roky,to synovi bylo 9 a dceři 6 let. Rozhodli jsme se s manželem,že se nebudeme před nimi stydět a budeme třeba souložit bez zamykání dveří. Tak se stalo,děti přiběhly a koukali na nás. Řekli jsme jim aby se taky svlékli a šli k nám do postele.Začalo vzájemné hlazení,ukázala jsem dětem jak ho mají taťkovi honit a kouřit,taťka jim ukázal jak se líbají prsa a cucají moje bradavky. Pak jsem roztáhla nohy a taťka mě lízal a pak i děti. Vše bylo s poučováním a vysvětlováním. Pak jsme opět souložili, já nahoře,aby viděli jak penis vniká do pochvy.Řekli jsme jim,aby si dcera klekla nad tátův obličej aby jí mohl při tom lízat a syn stál a já mu ho cucala,to vše při souloži. Potom jsme společně honili tátovi a dceru nechala ať ho honěním a pusou dovede k výstřiku a všechno sperma olíže.Potom jim táta ukázal jak mě mají mastrubovat,měla jsem 3 silné mokré orgasmy s učůráváním a děti krásně lízali vše.

O_O (Út, 21. 1. 2020 - 15:01)

Tím samozřejmně nic nekritizuji nebo nechci kazit ani se do něčeho montovat,je to jen má zkušenost,jeden z mnoha kousků mozaiky mého života který mě nějakým způsobem ovlivnily nebo formovaly můj pohled.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 14:01)

Dnes si mne chce zase holit,rikal to rano za mi kacenka skrabe,libi se mi jak se mnou zachazi jak s ditetem,je to legrace.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 14:01)

A soulozit nas nikdy nemohl videt,vdy byli zamcene dvere kdyz jsme to delali,manzel by se asi zblaznil kdyby klucik vesel pri soulozi

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 14:01)

No vseobecne,pripadala jsem si jak sluzka,porad jenom rozkazy a v posteli taky zadna neha a cit a synek si to pamatuje,musel slyset z loznice jak rikam ze to boli,at mne necha a on ze jsem kurva a at drzim a jsem zticha,prozival chudinka tezke chvilky a ted se asi citi jako muj manzel a stale mne jakoby chrani a nenecha mne nic moc delat,snazi se byt stale semnou,hlavne vecer a v noci a ja si to uzivam,proc ne ze.

O_O (Út, 21. 1. 2020 - 15:01)

Chápu co je tím míněno a že to prožívání po sexuální a i citové stránce musí být pro oba intenzívní a neodolatelné.O to ale bude těžší pro tvého syna najít si partnerku s tvýma vlastnostma.To co jsem psal o té milence mělo nepříjemnou dohru pro mě i pro ní,chtěl jsem udělat dobrý skutek aby byla chvíly šťastná tak jsem do toho dal část sebe i svého srdce.Možná proto mě měl ten její syn tak rád.Výsledek je že se snažila nahradit mojí partnerku kterou chtěla vyštípat a zkoušela to i přes sex což nebylo pro mne tak hrozné to šlo utnout i když to nebylo jednoduché,co mě ale docela dost zasáhlo(sem tam si s ní prohodím pár slov přes sociální sítě) je že není schopná si najít dlouhodobě někoho jiného protože hledá to co poznala se mnou.

Reklama

Přidat komentář