Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Návštěvník (Pá, 24. 1. 2020 - 00:01)

Pissing

Katka (St, 22. 1. 2020 - 00:01)

Práve som sa prebudila snívalo sa mi ze cikam do nocnika, cítim teplučko v plienkovych nohavičkách počurala som sa.

Dropsi (St, 22. 1. 2020 - 23:01)

Ahoj Katka. Ja toto milujem, ked dievca cika do nohaviciek. Si skutocna? Lebo chodi tu vela “prezlecentch” chlapov za baby :)

Katka (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

Skutočná ale lesbická.

Katka (Út, 21. 1. 2020 - 20:01)

Ja rada nosím plienkové nohavičky téna lady

Michal (St, 15. 1. 2020 - 16:01)

Čůrej a pak to sem napiš!

Miriam (St, 15. 1. 2020 - 16:01)

Chci se schválně počurat . Už asi budu za chvilku,protože potřebuju hrozně a schválně jsem to držela.

Mirek (Út, 14. 1. 2020 - 20:01)

Vychčiju najednou 1,3L a umím to kdykoliv zastavit a zase pustit, které se to líbí a chce to, nemám problém. Ozvi se mi na [email protected] a dohodneme se určitě. Také se mi piss líbí.

Michal (Pá, 10. 1. 2020 - 08:01)

Já si to myslel. Možná jsi menší postavy a celkově.

Jana (Pá, 10. 1. 2020 - 15:01)

Jsem menší ale chčiju spíše rychle,sestra je vyšší a chčije často pomalu.

mik (Čt, 30. 1. 2020 - 05:01)

Nejde o elasticnost ,ale pred porodem deloha zabira vic mista a mechyr se nema kam roztahnou ,ale nemusi to platit vzdycky poznal jsem zenu co se v 34 pocurala pri necelych 450 ml a znam jinou 30 letou co zacne curat az pri tech asi 1450 ml ,o vysce to taky neni ,zpis zalezi na stihlosti ,jinak to je taky o treningu ,samozrejme podle tech fyziologickych predpokladu

Honič (Pá, 10. 1. 2020 - 16:01)

A udělala bys to s klukem?

Jana (Pá, 10. 1. 2020 - 08:01)

17

Jana (Pá, 10. 1. 2020 - 07:01)

Asi jsem byla nastydlá a přišla z venku vymrzlá a jen jsem byla zvědavá kolik vychčiju,když je to takový,že už musíš mít na prcině ruku a kroutíš se ve výtahu.Teď po noci jsem ráno vychcala 440 ml a sice mně to v posteli nutilo,ale chcala jsem jako jindy ráno podobně. Asi to bylo tou zimou včera a tak se mi močák stahoval a tlačil to víc ven.

MIchal (Pá, 10. 1. 2020 - 07:01)

podle toho co popisuješ asi budeš mladší ročník do dvaceti let maximálně. Nebo se mýlím. Tyhle holky mají většinou močák méně elastický a chčijou častěji.

Pravy Michal (Pá, 10. 1. 2020 - 14:01)

Ejejej tak se divam ze tady nekdo vystupuje pod mym jmenem : ) a vubec nechapu proc.

Jana (Čt, 9. 1. 2020 - 19:01)

já jsem vychcala 450 ml a to bylo na pochcání.

Michal (Pá, 10. 1. 2020 - 06:01)

Tak to Jano podprumer : ) ja vychcal nejvice 900 ml, ale je pravda, ze si mechyr roztahuju napoustenim fyzaku je to fajn a vzrusujici doporucuju : )

Helena L (Čt, 9. 1. 2020 - 17:01)

Děkuji Miku za vysvětlení, nenapadlo by mně, že je rozdíl v udržení moče podle šířky trubice. Znamená to, že mohu mít jestli mám širší trubici problémy? Když mám teď pocit na močení, hned si vzpomenu na to počůrání a strašně se mi začne víc chtít, že běžím na záchod. Opravdu to předržení nemělo na to vliv? Dneska jsem jela z nákupu a než jsem zaparkovala, strašně se mi chtělo, že jsem byla ráda, když jsem odemkla byt a vlítla na záchod. Dřív jsem takové nucení hned neměla.

mik (Čt, 16. 1. 2020 - 04:01)

Ono je to skutecne dost o psychice napred to hrave ignorujes to nuceni , pak jdou takove vlny a na kazdem vrcholu je krize ,pak se ty vlny spoji a je to soustavne zacinaji pohyby , zacina nervozita , pak uz nemyslis na nic jineho ,ale porad mas jeste dos sil to udrzet, to kdyz se blizis domu nebo nekam ,kde vis ze uz to pujde je normalni ,telo to vnima a zesili to nuceni ,jednoduse si to vyzkousej ,kdyz takhle prijdes domu a zkus hned nejit doma ,taky si muzes v tom stavu to mnozstvi zmerit ,je sice pravda ze nekdy mas pocit ze se kazdou chvili pocuras a nakonec tam toho moc neni a nekdy naopak nemas pocit ze by jsi az tak musela a tece to pak hodne dlouho ,vseobecne vydrzis dele nez si sama myslis bez ohledu na ty fyziologicke predpoklady ,ovlivnuje to mnoho podnetu ,pokud to zadrzis i po cvrknuti a netece to vsechno hned tak by jsi problem mit nemusela i pri te siroke trubici ,ta prihoda se asi stala ve stavu kdy uz to bylo nad pomery tve fyziologie ,urcite se to i v takovem pripade da vytrenovat ,alepon na to rozpoznani toho stavu kdy vis ze to vydrzis a kdy uz tusis ze si musis odskocit jinak ze se pocuras ale i tak to pocurani prijde pozdeji nez si budes myslet

Reklama

Přidat komentář