Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 21:01)

A já zase jediné tanga???

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 18:01)

Moderni trenky proste maji znamy napis nejake in znakcky
Na telocvik jsme spojeny 2 tridy cca 25 kluku a statistika je jasna 2 nosi jenom slipy, ja +jeden to stridame a zbytek trenky
Kdyz mam slipy a jdu na twlocvik prevlilam se jako posledni, bojim se posmechu

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 19:01)

A co "studuješ" za důležitou školu???

Steve (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

https://www.foltyntextil.cz/klasicke-panske-trenyrky/#utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=RTG_Bannery-KR_foltyntextil.cz&utm_content=Bannery+-+panske+trenyrky+-+klasicke+za+87+Kc+-+4-7+dni&utm_term=

Pepa Marků (Út, 21. 1. 2020 - 18:01)

Na zakladce 6 třída 13yo momentální stav kdo má moderní trenky je boss, kdo obyč trenky tak je ok a kdo ma slipy tak je to gay je to tak
Jinak na sport rád nosim slipy ale jinak trenky kvuki spoluzakum

Dana (Út, 21. 1. 2020 - 18:01)

Prosím vysvětlit rozdíl mezi moderní trenky a obyč trenky.

Eliška (Pá, 17. 1. 2020 - 10:01)

Nikdy bych nevěřila, jaký význam má pro kluka značkové spodní prádlo. Máma mu dala k vánocům patery na můj vkus hodně předražené uplé boxery a teď je musím pořád přepírat, protože do školy nic jiného nosit nechce.

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 16:01)

Má význam a správně udělala. A boxerky jsou nejlepší.

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 11:01)

Jsi jeho služka?

Eliška (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Jsem jeho matka a když mu ten nápis na gumě spoďárků zvedá sebevědomí, tak mu vyhovím,

Dana (Pá, 17. 1. 2020 - 19:01)

U nás je to taky tak, důležité je mít širokou gumu s tím správným nápisem. Divím se, že je to tak důležité a hlavně je zvláštní, že se zrovna kluci zajímají o spodní prádlo svých vrstevníků.

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 20:01)

Tak jak je to výš než kalhoty, tak je to vidět při některé pozici. A čím lepší a dražší značka, tím je víc borec a má lepší pozici v kolektivu. A tak to je s celým oblečením. Boty za 35 tisíc, kalhoty za 12, atd. Sečteno třeba za 60 tisíc je oblečen a mámy jim to kupují. Aspoň tak mě to bylo vysvětleno. Stejné je to i s mobilem, čím dražší a lepší značka, tím líp. Jo, doba je podivná, narvat je do školních uniforem a bylo by vystaráno.

Dáša (Út, 21. 1. 2020 - 16:01)

Jo, leze to do peněz, ale ráda to udělám, kluk se cítí důležitě, když jde s módou, je mu patnáct, je frajer. I když se mi moc nelíbí ty super uplé džíny s dírama, hlavně teď v zimě to není vůbec dobré.Kde kupujete teenagerům prádlo, dejte tip, levně a kvalitně.

Eliška (Út, 21. 1. 2020 - 15:01)

Ano, děti bohatých rodičů se stávají lídry kolektivu, protože mají luxusní oblečení a vybavení. Ostatní se snaží jim vyrovnat, ale nechápou, že rodiče mají hlouběji do kapsy. A kluk ve dvanácti-třinácti letech roste jako z vody, cokoli mu koupíte na sebe, do roka do dvou můžete vyhodit.

Nina (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

Známe případ jednoho zbohatlickýho fracka, který sice od sedmé třídy šéfoval chlapcům a vybíral si své oblíbené, se kterými pak dával najevo svou svrchovanost. Samozřejmě olepen ve značkovém od čepice po boty.Jenže na začátku devítky jeden z jeho vlezprdelků u něj doma vyfotil jeho prádelník, tam byly vedle cool boxerek taky značkové tangáčky ! (Kluk asi dělal doma za tučné kapesné tak trochu kurvičku !) Chtěl kámoše vydírat, ten nic nedal, a tak to ten rádoby kámoš zveřejnil na skupině třídy. Hele, do dvou dní z lídra lůzr, do pololetí skoro pořád marodil a pak to doklepal do konce základky jako totální nula. Stalo se před rokem u bráchy ve třídě. Takže někdy to děti boháčů nemají tak jisté !

Michael (Pá, 24. 1. 2020 - 21:01)

Taky záleží na inteligenci toho kolektivu.V šesté třídě odejde že základky to nejlepší a zbydou nerozhodní a hloupí. Na gymnáziu si chytřejší chlapci dokáží uvědomit, že rodiče kupují vše, včetně prádla, a když se klukovi nepodaří rodiče ovlivnit, tak nosí to, co mu koupí. Já měl spolužáka také zbohatlickýho fracka, ale docela jsme ho litovali, protože nosil strašně malý, těsný slipy a později i tanga. Mamá si přála... A měl všechno drahé a značkové, ale byl to chudák, který se bál v bílých džínách posadit, aby mu matinka nevynadala, že má špinavý zadek. A byl jak otrok, máma přivezla Range roverem před školu, po škole zas odvezla, nikam s námi nechodil. Ale nikdo se mu nesmál kvůli prádlu.

Návštěvník (So, 25. 1. 2020 - 13:01)

U nás nosí pár kluků trenky a většina boxerky. Slipy ani jiné nesmysly nikdo. Skoro všichni nosíme džíny skinny. Já nejradši černé, ale taky jsem si spíš schválně koupil i bílé. Trochu jsem musel rodiče přesvědčovat, ale koupili je. Chodím v nich celý den a tak dostanou dost zabrat, hlavně po škole venku. Rodičům je naštěstí jedno, když se zašpiním. Po fotbálku a pár skluzech po trávě vypadají úžasně. Mám je od léta a už moc bíle nevypadají, nejdou už tak vyprat, černé jsou lepší, ale bílé, to je odvaz a koupím další.

Návštěvník (So, 25. 1. 2020 - 17:01)

Ach jo....další úchyl. Navíc neví, že skinny už jsou dávno out.

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

A jé.... zase nějaký dement, co předepisuje, co má kdo nosit. Každého věc co nosí. My nosíme s klukama skinny, protože po škole vyrážíme ven, zahrát si fotbal, projet se na kole na naši terénní dráhu a nebo se jdeme projít do hor. V létě vyrážíme i na týden ven. Nebudu nosit nějaké široké baggy, které se mi chytí do řetězu a o kde co a vůbec bude problém v pohybu. A když namočím skinny, tak je to rozhodně lepší než nějaké široké hnusy. Jdeme se totiž vykoupat i při cestě v tom co máme na sobě, nebudu s sebou tahat plavky. Holky to tak dělají, naučil jsem se to od nich.

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 18:01)

:D :D ...pobavils, ty úchylácká buzno :D

Reklama

Přidat komentář