Reklama

Obřízka

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Nejsem doprčic žádný Zkoumal!! Jsi opravdu takový idiot neschopný to pochopit?! Je mi úplně jedno, kdo je a není obřezaný, mně to pomohlo a ty jsi mi v tomto ohledu ukradený. Jenom mě neskutečně rozčiluje ta tvoje strašná zabedněnost! Na web píše kdekdo samé kraviny! Nevím, že to vůbec bereš vážně!.....a mimochodem doteď jsi žádnou šetrnou náhradu té obřízky neuvedl!

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Že Zkoumal neexistuje. A kdo tu teda pod jeho nickem píše? Kryštof Kolumbus? Ty jsi evidentně sám ten multinick Zkoumal, který tu fejkaří pod různými ženskými nicky a občas pro svůj fejk dokonce ukradne má jméno. Jak už tu napsal kdysi Steve, jsi průhledný jak prvok.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Ale bojuješ proti obřízce. Mluvíš o ní jako o vopižlání, zmrzačení, prehistorické metodě apod....a tvé dva poslední příspěvky to je opravdu hnus! Už konečně pochop, že 99% obřízek v podmínkách ČR je ze zdravotních důvodů. Ne proto, že to někoho rajcuje. Rajcuje to jenom úchyláky typu Zkoumal (tedy ten, který reálně neexistuje a kterého sis vybájil) , stejně jako tebe rajcují předkožky. To že to někdo napíše na web, to ještě nic neznamená..většina takových si z tebe jenom dělá srandu.

Steve (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

Tony je bohužel na špatné www. adrese ... Stále to nějak nemůže pochopit.

Tony, tady nenajdeš žádné fanatické obřezávače, uvědom si to už konečně. Tady není tábor aktivistů ani z tvé strany, ani z té opačné. Nás obyčejné lidi tyto žabomyší války fakt vůbec nezajímají.

Tony (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

Jinak, nebjuju proti obřízce ale bojuju proti cirkumfetišismu.

Tony (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

Ty nejsi fanatik ani úchyl a multinick už vůbec ne, což se o Zkoumalovi říci nedá.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

*To že to někdo napíše na web, to ještě nic neznamená..většina takových si z tebe jenom dělá srandu.*------------------------To nemohl, protože v té době jsem ještě na téma obřízka nikam vůbec nic nepsal. Jenom jsem to ten rok na přechodnou dobu ze zvědavosti pročítal.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Na 95% amputací předkožky v našem středoevropském prostoru ze zdravotních důvodů je zcela zbytečných. Takové zbytečné řešení je ublížení na zdraví. Děje se to hlavně proto, že ti doktoři, kteří to dělají patří ke zvláštnímu živočišnému druhu, který se odborně nazývá HRABOŠ BODOVÝ.

Martina (Út, 21. 1. 2020 - 07:01)

Souhlasím s vámi, kvůli obrizkam jsem odešla z pediatricke ambulance,kde jsem pracovala jako sestra. Doktorka posílala na urologii kluky skoro vsechny. Tam byla domluvena s lekarem. Penize z tech zakroku byly slusne. Nesouhlasila jsem s tim. A odesla jsem. Je zajímavé kolik lidí věří lékařům, vic jak polovina na ten zákrok šla. Obrizky nejsou ze zdravotních důvodu, ale z duvodu financnich. A to je smutné. Hodně kluků v pubertě ještě nepřetáhne, a z toho někteří těží.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

Také jsem měl za to jak je to skvělé, než jsem narazil na případy mužů, kterým amputace předkožky zničila jejich sexuální život. Mimoto vešlo ve známost, že jsou ženy, kteří mají kvůli zničení klozavého mechanismu u mužů kvůli obřízce s obřezanými muži bolesti při pohlavním styku. A tak mi docvaklo, že u té obřízky existuje zákeřná, odvrácená strana mince, ne pouze ta naoko hezká strana první.

Tereza (Po, 20. 1. 2020 - 17:01)

Obřízka je hodně hygienicky přínosný zákrok. Poprvé jsem se s ní setkala, když jsem byla na stáži v USA. Když jsem si našla po návratu přítele tak jsem ho premluvila aby si nechal obrizku take udelat. Bylo to svele rozhodnuti. Nema ani cm kuze navic a vse je pri sexu výrazné. Jeho holy zalud me velmi rajcuje. Doporučuji.

Tony(anonym) (Út, 21. 1. 2020 - 11:01)

Terezo přečti si Terezo
Otázku kterou v očích mám
Nápisem tiskacím
K tobě se obracím
A ty víš předem
Nač se ptám....No proč nejsem obřezán? Proč ještě tu hnusnou kůži mám? Je toho pravou příčinou
Že tady statečně
Hrdě a zbytečně
Do větru zpívám píseň mou....

Marta (So, 25. 1. 2020 - 16:01)

Božínku tenhle člověk je neskutečný kokot, který jenom odradí ostatní podělit se o zkušenosti.

Tony (So, 25. 1. 2020 - 16:01)

Pokud nejsi Zkoumal, ak jsi odpověděla na fejk Zkoumala, který mi ukradl jméno.

Tony (So, 25. 1. 2020 - 16:01)

Tu stejně nikdo, poté, co tu před necelými 6 lety začal řádit multinick Zkoumal, nikdo žádné zkušenosti nepíše. On tu píše báchorky pod různými mužskými i ženskými nicky. Zazdil tu celou diskuzi.

Martina (So, 25. 1. 2020 - 16:01)

Tu jsi zazdil jen ty. Nikdo jiný. Jo a Jendu i Martina znám. Jsem to já...ne ten, co si z tebe dělá zaslouženou legraci.

Veronika (Út, 21. 1. 2020 - 10:01)

Terezo, souhlasím. Mám stejnou zkušenost. Je výhoda, když kůže zůstane po obřízce trvale napnutá penis se udržuje čistý. Mám manžela cizince, který je je také obřezán. Nejdříve jsem to musel vyzkoušet než jsem pochopila smysl obřízky pro muže a uvažuji o obřízce pro mého syna, manžel je rozhodně pro.

Doktor Tony (Út, 21. 1. 2020 - 10:01)

ale jen v případě cirkumfetištické fejkařské iniciace. Veroniko, chlape fejkuješ pod úroveň.

Doktore! (Út, 21. 1. 2020 - 10:01)

Tonda chlup se pasoval na "Doktora" doktor předkožka (´⊙ω⊙`)!

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

Mimoto, stejně hygienická je kompetně obřezaná vulva, kdy zůstane pouze natrvalo obnažený žalud klitorisu. To je též velmi hygienické a velmi rajcovní. Paní Terezo, měla byste se nechat takto obřezat a svému příteli to oplatit.

Reklama

Přidat komentář