Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Tony (Pá, 19. 1. 2018 - 23:01)

Můj bývalý přítel měl...Ty tu obřízku chválíš, ale já vím o mnohých, které na ní nadávají, zvláště, když se jejich poklad nedokáže kvůli té obřízce udělat ani za hodinu.

Moje máma říká (Pá, 19. 1. 2018 - 16:01)

chlap co manželce zahybá stojí za hovno. Jinak olizovat jeho ocas fuj.

darex (Pá, 19. 1. 2018 - 12:01)

Neumím posoudit)))))

Katka (Pá, 19. 1. 2018 - 12:01)

Můj bývalý přítel měl obřízku a to bylo nejlepší kouření.

darex (Pá, 19. 1. 2018 - 10:01)

Kouření je nádhera...ale že by celkově vztah se stavěl na tom...jestli kouří nebo ne....na tom se přece nedá stavět...vztah založený na kuřbe...myslím jakože opravdový vztah...důležitý je sex tak nejak komplexně...ledazeby i ženský utíkali od chlapů co nelížou...)))...ale je fakt.ze správně vykouřit je umění....já mám lízání rád...ale po technické strance kouřeni ženam nezavidim)))

Můj přítel (Pá, 12. 1. 2018 - 15:01)

tvrdí, že holka, co nehulí, stojí za hovno....

Simona (Pá, 12. 1. 2018 - 08:01)

občas ho miláčkovi kouřím v letě na nudaplaži a je to docela vzrůšo když víme že nás u toho někdo pozoruje

i (Pá, 23. 8. 2019 - 08:08)

Párkrát jsme to provozovali u vody na pláži . Chodíme u nás na přehradě na hráz kde je hloubka vody několik metrů a tak tam nechodí rodiny s dětičkami a tak se tam během slunění nechají hrátky provozovat obzvlášť když se sejdou podobně naladěné další páry

Míša (Út, 21. 1. 2020 - 09:01)

Mám podobnou zkušenost ale z Chorvatska. Jezdíme tam v létě na dovču a mimo hlavní pláže to není nic na co by se tam nedalo narazit. Spousta dvojic to tam provozuje i když vi že jsou na dohled jiných párů.Klasickou souloží jsme se tam potkali jenom jednou ale vzájemné ruční hrátky a kouřemí nic neobvyklého.

Honza (Út, 11. 2. 2020 - 14:02)

Tak možná jsi nás tam taky viděla :-)) Mě ho vykouří až do konce a potom se dlouho líbáme, takže to mám i s ochutnáním a stejně, když ji vylížu. Nechápu, proč to pro někoho je hnus. Kouření je snad normální, když je předehra a nebo není možnost zasunout.

Alena (Pá, 12. 1. 2018 - 07:01)

Ten můj to má rád ve sprše taky si před něj kleknu a pěkně mu to udělám až do konce

Alena (Pá, 12. 1. 2018 - 07:01)

Ten můj to má rád ve sprše taky si před něj kleknu a pěkně mu to udělám až do konce

Ještěrka (18) (Po, 8. 1. 2018 - 21:01)

Já kouřím. Kluk stojí, já si kleknu, jednou rukou mu ho držím a kouřím a druhou rukou ho hladím po prdelce.

Wendy (So, 4. 2. 2017 - 17:02)

Já kouřím, přítel to vyžaduje. MNě sex stačí tak 2x týdně, on chce ale každý den. Kuřba je přljatelný kompromis. Jen mi nevyhovuje, že má obrovský žalud. Bolí mne pak čelisti.

a (Čt, 2. 2. 2017 - 00:02)

Aneta má pravdu, nutnost to...v tom jsi se probudil a měl jsi ruku v nočníku...

Vašek (St, 1. 2. 2017 - 13:02)

Jo v Chorvatsku tam se ději věci. Letos jsme byli 10 dní kousek od Puly. Byli jsme kousek od hlavní pláže a byla tam s námi ještě dvojice Němců tak nějak střední generace a za to odpoledne tam tu maminu ten chlápek dvakrát ošukal a moc neřešili že jsou kousek od nás.

Petra (St, 1. 2. 2017 - 08:02)

Souhlas vzít penis do úst...Kouření na plazi je super. V Chorvatsku jsem kouřila milačka u vody a bylo to vzrůšo

Tony (So, 24. 12. 2016 - 08:12)

Je mi 70 let a kouření miluji celý život přítelkyně kouři a polyká a opravdu ji to baví a to nemluvíme o tom ze si vyndá úplnou zubní náhradu za to že kouři se nestydí rada se i fotí ale za celý život jsem takovéou potkal jen dve nevím ale strasne me vzrušuje ze pozaduje stříkat vždycky do pusy no těch Mejch par kapek snadno spolkne

Jen (Ne, 23. 10. 2016 - 00:10)

Nemá. Je jí 21, takže zřejmě až později... Ale proberu to s ní!

Libuna (So, 22. 10. 2016 - 23:10)

Aneta má pravdu, nutnost to...Raději nám práskni ,jestli má ta šoumenka už slavíka ....?
*************************************
Ta to zvládá virtuozně a mě i
zdarma. Má modelkoidní vzhled, ale
kontakt dávat nebudu...

Reklama

Přidat komentář