Reklama

Obřízka

Tony, (Út, 21. 1. 2020 - 11:01)

tož, ba.....

Martin (Út, 21. 1. 2020 - 11:01)

Zkoumale, Tonyho vlastní fórum? :-D :-D hned se mi vybavil takový ten motiv s prázdnotou a chuchvalcem křoví, které se větrem v tom prázdném prostoru překutálí....

Tony (Út, 21. 1. 2020 - 10:01)

Tečou ti nervy, já nejsem fejk.

Martin (Út, 21. 1. 2020 - 09:01)

To byl dotaz na paní Martinu. S tebou se nikdo nebaví fejku Tony. Tak zalez a drž hu.bu.

Martin (Út, 21. 1. 2020 - 08:01)

Martino a co byste tedy jako zdravotní sestra doporučovala dělat klukovi v pubertě, který nepřetáhne? Jen mě to zajímá, kde jsem dělal chybu. Mně nikdy žádné masti ani roztahování ani jiné Tonyho rady (znecitlivění během roztahování atd..) nepomohly a nakonec jsem stejně skončil pod kudlou..... Jediná špatná věc na tom byl ten strach před operací, který způsobil svým strašením sám Tony. Neberte to prosím jako narážku, spíše jako pokus o napravení diskuse, jen mě to zajímá a třeba to pomůže někomu dalšímu. Hezký den :-)

Tony (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Martine, já když se najebám zelené, šópnu tam absinth tož pak mluvím jak mi zobák narost- pravdu. Proto, holóbku je nejlepší celková a radikální obřízka, těsná a zároveň nízká s odstraněnou uzdičkou. Absinth mi mění názory

Tony (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

Zkoumale, jsi opravdu trapnej, oslovuješ sebe jako Martina jménem, které jsi mi ukradl. Nejsi nic jiného než šašek počmáranej, kterej tu zazdil celou diskuzi.

Tony (Út, 21. 1. 2020 - 08:01)

Já ti nevěřím ani slovo, že nejsi fejk. DÁVAL JSEM tu totiž odkazy na primáře Janečka, který dělá operaci s ůplným zachováním předkožky. Byly na mé doporučení za ním mimo jiné až ze Slovenska.

Zkoumal (Út, 21. 1. 2020 - 10:01)

Jakmile mi problikla tvá zpráva, je jasné že zase píšeš nesmysly, jako vždy. Obřízka je obřízka a není ti zachování předkožky! Tohle je o obřízce a ne o NEobřízce! Jseš snad tak neschopnej si udělat svoje foroum? Když ty sám jsi předkožkama chlapců přímo posedlý? Nebo ti už nikdo na ty tvý stránky "pro chlapce" nechodí?? Je to lo logické, ten kdo ji nechce nebo nepotřebuje, jsi mu lhostejný, ten kdo ano tak tě vynechá. A ten koho začneš prudit te buď odstřihne nebo tě pošle do pr*ele. Tak najdeš další fórum a začneš prudit tam. Jsi prostě starej A. a ještě šílenější Ú.xxxxxxxxxxxx...Co dělat je- li předkožka nedostatečně odstraněna?

To vysvětlují na webu med.standford.edu: Obřízka normálně odstraní předkožku na úroveň, kde je žalud plně odhalen. Při odstranění příliš malého množství kůže může být výsledný vzhled pro rodiče nebo dítě nepřijatelný a může vyžadovat revizi na operačním sále. https://med.stanford.edu ›newborns

Tony (Út, 21. 1. 2020 - 08:01)

Jak napsal natvrdo webmaster jednoho serveru, že někteří nenasytní pediatři od stejně nenasytných urologů za to berou provize. Mám některé tyto urology, kteří hrubě porušují lékařskou etiku zadokumentované, jejich jména si však zveřejnit nedovolím, protože v ČR nemám na rozdíl od Německa žádné právnické krytí.

Martin (Út, 21. 1. 2020 - 05:01)

Fajn, šetrná metoda náhrady obřízky žádná....jenom další hloupé pokusy zazdít diskusi a ještě více prohloubit tuto žumpu. Díky za potvrzení vyslovené doměnky, že jsi Tony ten největší fejk na českém internetu! Teď už to musí být jasné všem! Pěkně jsi se odkopal. Jsi průhledný jako prvok.

Zkoumal (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

On sám používá jakéhosi lékaře k falešné propagaci předkožky, kdy se jedná jen o jiný zákrok směřující k jakési zbytečné činnosti uvolnění nikdy neuvolnitelné fimozy, který gin nazývá "zachováním předkožky" . On ale neví nebo ze sebe zas dělá blba, že cílem NENÍ UVOLNĚNÍ PŘEDKOŽKY, ALE cilem obřízky je UVOLNĚNÍ ŽALUDA , aby se stal trvale uvolněným a obnaženým. Což je ten největší benefit obřízky směřující k oplodnění ženy. Předkožka může být příčinou neoplodnitelnosti ženy. Ale o to ginovi nejde, neboť jeho cílem je učit chlapečky se za ni tahat, což je jeho vlastní zkušenost a úchylka.

Tony (Út, 21. 1. 2020 - 06:01)

Tím mě jenom utvrzuješ, že jsi Zkoumal. Petr, který psal na obrizka.webnode, tam dosvědčoval, že se mu podařilo zatočit s fimózou pomocí mastí až ve svých 32 letech.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Tys tam oxidoval taky, Tony s čárkou za jménem si pamatuju.

Tony, (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

A ty chodíš aj na také ? Tie nechcú být bez plindu.

Tony, (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Halútajú ševci,by okornili sicnu , halútajú z pórky pak bez róry penisem zabachčiť móžú.
Já kalbichem bez plindu nejsú za tasem.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Zase to vypadá, že mi někdo ukradl jméno, ale on má za tím jménem čárku, to dělal i na čůrajících dívkách.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Já mám z toho fejkaření akorát srandu. Zkoumalovi se podařilo tím fejkařením tuto diskuzi úplně zazdít.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 22:01)

Hm. Ať to zase admin radši smaže.

Jakub (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Tady si to už začínám myslet já taky. A to jsem dřív měl Tonyho za vzor.

Reklama

Přidat komentář