Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Žiješ ze sociálních dávek, které vytvořila sekulární, převážně ateistická společnost. Jestli tu má někdo někoho varovat, tak by se měli varovat lidi před takovými pobožnými pošahanci. Na co si to furt, hraješ, lůzře a trosko?

Jirka (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Já neříkám, že jsem si jistý, že u posledního soudu budu mít úspěch, třeba mohu být z nějakého důvodu zatracen. Ale aspoň nemůžu říct, že jsem nikoho před posledním soudem nevaroval. Naskýtá se totiž otázka, aspoň z mé mlhavé perspektivy, co je více trestuhodné: - jestli varovat před peklem (jazykem bezbožníků vyžívat se ve vyhrožování) - nebo mlčet o pekle. Takže nemám říkat pravdu, které věřím, aby to mohlo pohnout s nějakou tou duší, ale mám být za pokryteckého sluníčkáře jenom abych se těšil oblibě u nevěrců....aby mi říkali, ty jsi dobrý křesťan, jsi tak hodný, říkáš nám samé pěkné věci, to se nám líbí...o tom, že to mohou být lži, už přemýšlet nechceme. Mně je to ale jedno, co si myslí nějaké nevěřící lidi, ty mě soudit nebudou. Bude to Bůh, kdo mě bude soudit. A já věřím, byť se mohu mýlit, že Mu sloužím i takto.

:-) (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Středoškolák, bývalý narkoman, alkoholik, gambler, žijící ze sociálních dávek, tu píše člověku, který na rozdíl od něj měl vůli a inteligenci vystudovat VŠ, pracovat, tvořit hodnoty, nikdy nespadl do drog, ani alkoholu o odpovědnosti. Tahle fraška je možná fakt jen na netu...

! (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Mně ty kurvo, nedonutíš k rekonverzi. Na to zapomeň!

Návštěvník (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

Bůh označuje homosexualitu vždy za zkaženost, zvrácenost a ohavnost. V Bibli nenajdeme ani jediné místo, kde by homosexualita byla oslavovaná, jak se tomu často děje v dnešní době. Jakákoliv sexuální nemorálnost, ať už se jedná o homosexualitu, incest, zoofilii, atd. je v Božích očích ohavností. V Judovi 7 nám Bůh předkládá Sodomu a Gomoru jako jasný příklad soudu, který čeká všechny zvrácené lidi.

Návštěvník (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

"Muži zanechali přirozeného styku s ženami a vzplanuli žádostí jeden k druhému, muži s muži provádějí hanebnosti, a tak sami na sobě dostávají zaslouženou odplatu za svou scestnost. Protože si nedovedli vážit pravého poznání Boha, dal je Bůh na pospas jejich zvrácené mysli, aby dělali co se nesluší. Jsou plni nepravosti, podlosti, lakoty, špatnosti, jsou samá závist, svár, lest, zlomyslnost, pomlouvači, zpupní, nadutí, chlubiví. Vymýšlejí zlé věci, nemají rozum, nedovedou se s nikým snést, neznají lásku ani slitování. Vědí o spravedlivém rozhodnutí Božím, že ti, kteří tak jednají, jsou hodni smrti; a přece nejenže sami tak jednají, ale také jiným takové jednání schvalují." Bible

kolemjdoucí (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Potrefená husa tady zase kejha.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Nejsi žádný kolemjdoucí. Jsi pobožná kurva, schovaná v anonymitě. Co mi chceš, pobožná kurvo?

Jirka (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

To poslední, co chci, někoho nutit. A hlavně zde nepíšu jen pro jednu osobu. Stránka je to veřejná a může jí číst kdokoli. Pokud se někdo cítí poškozen vyhrožováním z mé strany, má též možnost využít zákonných postupů a opatření.

! (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Ještě jednou se tě ptám: CO PO MNĚ CHCEŠ, TY POBOŽNÁ KURVO?

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Ale ztratili jste moc. Doufám, že už ji nikdy nezískáte zpátky.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

A nejhorší je vaše mstivost, nesvoboda. A neukojitelná touha ubližovat.

Jirka (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Mstivost, výhrůžky a zlo, za tím může vidět jenom člověk, který vůbec nepřemýšlí o své zodpovědnosti.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Slovo "zodpovědnost" používá bývalý narkoman a alkoholik, který se profetoval k invalidnímu důchodu a píše to člověku, který žije řádně a žil vždycky zodpovědně. To je úplně neuvěřitelné...

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Křesťanství je zlá, amorální ideologie a vyznávají ji ti horší z lidí.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Po tom všem ... křesťanství může vyznávat jen zvrácený člověk...

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

ten "zpola obranný postoj" pak způsobuje automaticky takovou "zaseklost" až odmítavost komplet všeho jiného. Typické vylévání dětí z vaniček ...

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

ten "zpola obranný postoj" pak způsobuje automaticky takovou "zaseklost" až odmítavost komplet všeho jiného. Typické vylévání dětí z vaniček ...

jen nevěřícně čumím (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Náboženství, křesťanství je mor. Čistá esence zla a nenávisti. Je mi z tebe na blití, ty pobožná svině.

Spíš určitá forma náboženství či přímo křesťanství .. Prostě takový ten (zpola obranný) postoj: "pravdu znám jen já" a ostatní "byl zděšen, jak je tam vše prostoupeno modlářstvím". To jsem trochu zparodoval Pavla .. ale Pavel určitě nebyl jen "zasekle gramofonovitý jednozávitník". Nebo možná zpočátku jo.. ale Pavel pak dostal přímo osvícení z Hůry .. narozdíl od našich "Nespoutaných", kteří si to jen myslej .. (že byli osvíceni z Hůry ..)

Jirka (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

To si myslí svědkové Jehovovi taky, že za starých časů lidé mohli přijmout Ducha svatého a že dnes už to Bůh z nějakého důvodu nedělá. Asi budeš obdobného názorového ražení.

Reklama

Přidat komentář