Reklama

Trestani dospelych deti

Jana (Út, 21. 1. 2020 - 09:01)

to je ale na tobě, já jen říkám, jak to mají holky u nás. Já byla bita i za 3. Ale to už je fakt moc....čím ho trestáš?

Pavla (Út, 21. 1. 2020 - 09:01)

Trestám ho vařečkou na holý zadek.

Jana (Út, 21. 1. 2020 - 09:01)

jasný, klasika. moc?

Pavla (Út, 21. 1. 2020 - 09:01)

Nepočítám to. Prostě až usoudím že to už stačí.

Jana (Út, 21. 1. 2020 - 09:01)

chápu.

Jana (Út, 21. 1. 2020 - 07:01)

Ahoja, já to měla stejně, mamina mě ohnula ještě ve 20 letech a nařezala mi na holou rákoskou. Takže plně chápu a dělám to stejně. Holkám je 15 a 19 let, a obě moc dobře ví, za co schytají na prdel.

Martina (Po, 20. 1. 2020 - 15:01)

Nejspíš to je tím, že jsem sama i v pozdějším mladém věku nějaký ten výprask schytala nebo prostě tím, ze jsem rázná a po holkách vyžaduji disciplínu, ale i když jsou dcery věkem již dospělé, nedělá mi problém jim ty jejich zadky i v tomto věku proplesknout, pokud je k tomu důvod. Mají od nás všechno, studují VŠ, vše od nás mají zaplacené, od tatínka každý měsíc nemalé kapesné, ale holky toho akorát zneužívají, na kolejích to je samá pařba a výsledky žalostný. To mi prostě kolikrát dojde trpělivost, že mi nějaká z nich skončí přehnutá přes kolena a vařečka už sviští. A když jsem o minulým zkouškovým viděla u tý mladší na Facebooku, že se zúčastní nějaký akce a přitom měla další den dopoledne zkoušku, a šla jsem za ní v ten den na kolej, kde po akci vyspávala a zkoušku zaspala, neváhala jsem si jí vytáhnout z postele a naplácat ji prdel i před její spolubydlící. Ta jen zírala se strachem v očích, že slízne taky. Takže já se teda výpraskům i dospělých dětí v žádném případě nebráním, od holek pak zpětně vím, že jsou si vědomi, že si výprask zasloužily.

Julča (Pá, 24. 1. 2020 - 22:01)

Ahoj Martino, já jsem matka teprve dospívajících dětí, ale též ještě obě na zadek nějaký ten sekec občas klidně dostanou. Ale teda na vejšce už mi to přijde trochu přehnané, zvláště ještě před spolubydlící. I když bůh ví, co budu říkat za pár let. Ale, jak dlouho ještě takhle plánuješ dcery trestat? Já sama si říkám, že do 18-ti, pak když budou dospělí, tak ať si v uvozovkách dělají co chtějí.

Martina (Ne, 26. 1. 2020 - 17:01)

Ahoj..hele, to se jako tezko nejak planuje..me proste fakt nedela problem holkam i v tomhle veku na holou dat, pokud si to zaslouzi..ale kdy dostanou posledni sekec, to fakt rict nedokazu :D Uvidis sama no, jak dal to budes uznavat za vhodne..

Julča (St, 29. 1. 2020 - 16:01)

Díky za odpověď. Já mám teda kluka a holku 13 a 16 let. A teda že by u nás byl vejprask nějak často to ne. Kluka v podstatě trestá manžel a spíš dostane pár facek, případněna zadek páskem. Dceru trestam spíš já, většinou ji na zadek nasekám vařečkou nebo taky páskem. V podstatě to ani nebývá na holou, stačí když se nastaví v oblečení. Ne teda že by na holou taky nedostali, to zase jo, ale před někým jiným bych jim asi nenasekala vůbec, natož na holou.

Martina (St, 29. 1. 2020 - 20:01)

U nas to maji holky se vsi paradou a vic nez jim zpusobovat nejakou bolest mi jde o to jim udelat trochu ostudy, takze u nas jsou vyprasky predevsim na holou. Na ty koleji mela Tyna stesti, ze na sobe mela tanga, ale v podstate mela na sobe takovy delsi vytahany triko na spani, ktery jsem ji vyhrnula a kdyby pod nim mela prdel holou, tak dostane pres tu holou, s tim bych se neparala. A ze by ji videla stejne stara holka a jeste k tomu kamaradka, no boze...ale stydela se pekne to je pravda...

Jana 2 (Út, 28. 1. 2020 - 10:01)

u nás to samé a jak jsem již psala, holky víc za co dostanou a když porstě jednou za měsíc je potřeba, tak vezmu lepačku, nastaví holý zadek a dostanou klasických pětadvacet

Výprask a vých… (So, 21. 9. 2019 - 13:09)

Výprask a výchova - nic víc
Muž z KV hledá Ženu z Karlovarska. Jsem muž, který cítí hluboko v sobě potřebu dostat výprask na holý zadek. Jako malý kluk, který se provinil. Líbí se mi představa klečet uprostřed místnosti nahý a s troškou nervozity čekat, co nastane. Líbí se mi po výprasku klečet v koutě na hrachu s vystrcenym zadkem. Nepotřebuji ani nehledám brutální bití Nic více, nic méně než výchova a výprask. Nechci mít s Vámi sex. Pokud se Vám to bude líbit, zopakujeme. Pokud ne, nikdy se již neuvidíme. F. O samozřejmá
[email protected]

Honza (Po, 27. 5. 2019 - 21:05)

Já dostávám výprasky od táty do dneška. Kdykoliv nevlastní matka usoudí ze ho zaslouzim . Jindy dam výprask zase já jemu.

Pavel (So, 13. 7. 2019 - 02:07)

Jasný. A pak si navzájem ještě vykouříte, ne? :-D

Honza (So, 13. 7. 2019 - 05:07)

To ne. Ale je pravda ze občas mivam při vyprasku erekci.

Lukáš (So, 1. 6. 2019 - 12:06)

To je zábavné... Takže vy si se svým tátou dáváte výprasky navzájem:-) ? To musíte být ale opravdu veselá domácnost:-)

René (Ne, 26. 5. 2019 - 12:05)

když něco vyvedu tak ještě dostanu na holou od mamky

Václav (Po, 22. 4. 2019 - 15:04)

Svého kluka jsem trestal do jeho 18ti let. Je ročník 1982, takže podstatnou část svého dětství prožil v 90.letech, kdy se tělesné tresty v rodinách už moc často nepraktikovaly, tudíž to tehdy vnímal dost úkorně. Netrestal jsem jej nijak často, tak 2-3krát do roka a jen když k tomu byl opravdu pádný důvod. Musel jsem si dávat velký pozor, abych mu nezpůsoboval viditelné stopy na zadku, zejména později když začal nosit slipy, jsem musel s řemenem zacházet opatrně, abych jej v tělocviku nevystavoval zbytečné pozornosti spolužáků, nicméně pořád se domnívám, že jsem mu tím v jeho vývoji nijak neublížil, spíš naopak! V dnešní době je výprask zavrhován, jakožto naprosto necivilizovaná metoda výchovy, to je ale velká chyba a neblahé důsledky této bezbřehé liberalizace se už objevují v každodenním životě... Tělesný trest, pokud je spravedlivý a přiměřený, má své opodstatnění.

Kristýna Václa… (St, 27. 3. 2019 - 15:03)

Dobrý den prosím vás mám dotaz, jmenuji se Kristýna Václavíková, je mi 17 let, před půl rokem jsem bydlela u mami rok a par měsícu, tam jsem měla těžký život, u táty, jsem půl roku a měsíc, a mám to taky dost těžké, před týdnem mě táta psychicky napadl, a fyzicky to bylo 2 krát, požaduje po mne 1 500 Kč, na elektřinu, plyn, vodu, a pak to změnil na 2 500 Kč, tak bych chtěla nějak poradit jak to mám řešit, mám přítele kterého mi otec zakázal, pak po něm vyzadu 25 000 když mu nic nedluží, pak mi vyhrožuje ti že ho zbyje, za 5 měsíců mi bude 18 let, jestli nejde předběžna péče na těch pár měsíců děkuji za odpověď Kristýna Václavíková.

Reklama

Přidat komentář