Reklama

Je normalni chodit doma nahy?

Návštěvník (Ne, 5. 7. 2020 - 23:07)

Večer je to velmi pohodlné, chodíme tak a normální to je.

Lenka (Po, 29. 6. 2020 - 09:06)

Asi všude ne, ale před časem , když jsme doma s manželem sami jsem začala večer chodit nahá. Po dvou dnech vyšel z koupelny také nahý a od té doby nám to nesmírně vyhovuje, ikdyž z počátku byly jisté pochybnosti a troška studu. Nyní celé večery trávíme nazí, nahé spaní je úplně super a vzájemné vzrušení je mnohem častější a tím i frekvence sexu naprosto úžasná.

Václav (Po, 29. 6. 2020 - 08:06)

Dobrý den chci se zeptat zda je možné mít na sobě pas cudnosti a chodit doma nahý i před partnerkou

Roman (Po, 29. 6. 2020 - 08:06)

ju přesně tak to u nas funguje ja nahaty s klickou na peru .....a nejen doma ale i okolo baraku a na zahradě

Honza (So, 29. 5. 2021 - 15:05)

já to mám také tak. A manželka mi dává výchovné vyprqak někdy i tchyně

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 13:02)

Radši v péřovce.

Steve (St, 22. 1. 2020 - 17:01)

Ne, není to normální ...

Martin (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Ty taky nejsi normální,doma si každý může dělat co chce a nikdo mu do toho nebude kecat,zvláště lidi jako jsi ty.

DAn (St, 22. 1. 2020 - 16:01)

Jsem doma nahej nikdy si udělám masáž penisu a pak se fifotím nahý já
Má rád když mi nědko drží penis v ruce a holka říká abych se slýkl do naha

Karel (Po, 20. 1. 2020 - 10:01)

Rozhodně to normální je. Záleží ovšem na okolnostech. Kdo je zvyklí chodit nahý ať si tak klidně chodí, ale s přihlédnutím na okolnosti. Když na to jiný zvyklí není nebudu ho prudit tím, že se budu před ním vystavovat a štvát ho když mu to bude vadit. Já jako malý se za svou nahotu hrozně styděl a nesvlíkl bych se ani ve společných sprchách do naha. V pubertě po návštěvě na nudapláže v NDR jsem nahotě přišel na chuť a časem jsem se přestal tolik stydět. Dnes jsem nahý když je teplo téměř všude kde to druhým nevadí. Doma, u vody i jinde v přírodě když to jde.

Karel (Po, 20. 1. 2020 - 11:01)

Ještě dodatek. Proč si myslíte naháči, že je to tak příjemná být nahý? No asi proto, že jsme běžně oblečení v nepohodlných hadrech které různě dřou stahují a podobně aby nám nebyla zima nebo aby jsme se prostě druhým víc líbili. Kdyby jsme byli nazí stále ani by jsme si neuvědomovali jak je nám nahým fajn. Vždy musíte nejdříve poznat tu horší stránku aby jste si pak vážili té lepší.

Radek (So, 23. 11. 2019 - 15:11)

Chodiť nahý je úplne normálne a prirodzené ale ako a kde

Lukáš (Út, 18. 12. 2018 - 11:12)

Těch nahých opic je čím dál víc,jednou nebudeme mít co žrát.A přesvědčte mě o tom,že to není pravda.

skákavec (St, 5. 12. 2018 - 13:12)

Ta nahá vopice, importovaná sem odněkud z dalekého vesmíru nemá na této krásné modré planetě vůbec co pohledávat.

Lukáš (St, 5. 12. 2018 - 12:12)

Mám takovou otázku k zamyšlení.Chtela příroda ,aby jsme chodili nazí ,když se tak rodíme?

Honza (Po, 22. 10. 2018 - 16:10)

No když člověk bydlí sám, tak to většinou znamená, že neni nikdo, kdo by ho moh vidět nahatýho a pro koho by to nemělo bejt normální. A když bydlí se starou, tak se na tom mužou bez problémů dohodnout.

Lukáš (Po, 22. 10. 2018 - 11:10)

Záleží,jak je to myšleno.Jestli celý den nebo jenom když se jdu koupat,převlékat.V tom případě je to naprosto normální.:-)

Jana (St, 26. 9. 2018 - 14:09)

S manželem spíme nazí je...Nahatí už spíme několik let je to pohodlné a po ránu to s manželem rádi děláme a tak i praktické.

Gábina (St, 26. 9. 2018 - 10:09)

O víkendu jsme to s přítelem zkusili , jen tak z hecu. Já jsem to studem a trapasem nedala a po půl hodině jsem se oblíkla no a přítelovi pořád stál a jak mu pořád stál musel ně to pořád myslet a nemohl se soustředit na nic jiného.

a (St, 26. 9. 2018 - 09:09)

Je to příjemné, v...S manželem spíme nazí je to příjemné a to i třeba když u nás občas někdo ze známých přespí.Jinak přes den běhám nejčastěji po bytě v tričku určitě né nahá akorát po ránu než se obléknu tak obyčejně snídani dělám nahatá protože jsem líná se strojit

Reklama

Přidat komentář