1752 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Kámoška nechala propíchnout uši i svému synovi. Říkala, že nestojí o to, aby si je pak nechával propichovat od bůhvíkoho a bůhvíkde. Nemohu než souhlasit.
16. Prosinec 2019 - 20:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kámoška nechala propíchnout
A kolik let je klukovi? A jale nausnice mu dala?
17. Prosinec 2019 - 18:01
Návštěvník (anonym)
Občas vídám jedny lidi s malým asi 5-tiletým klukem. Ten klouček má piercing v obočí, v uších a v bradě.
19. Prosinec 2019 - 10:49
nevěřím (anonym)
Odpověď na Občas vídám jedny lidi s
nevěřím.
20. Prosinec 2019 - 14:06
Návštěvník (anonym)
Doby, kdy náušnice odlišovaly holky od kluků už jsou pryč. Viděla jsem už hodně kluků (dětí už od 3 let), kteří nosí ne jednu, ale dvě náušnice. A nejsou to vždy náušnice jako pecičky, ale i visací, kroužky apod. Jedna matka odlišila kluky dvojčata tak, že každému z nich nechala píchnout jiné náušnice. Co říkáte na tento trend, kdy nosí běžně náušnice i malí kluci???
21. Prosinec 2019 - 5:38
P (anonym)
Odpověď na Doby, kdy náušnice odlišovaly
Že ešte potrvá než si na to všetci zvyknú. Vždy je to dlhý proces hlavne u starších ľudí. Alebo tých, ktorí nemajú radi zmeny.
21. Prosinec 2019 - 7:43
máma dvou synů (anonym)
Odpověď na Doby, kdy náušnice odlišovaly
Mně se tento trend líbí. Starší syn neví jestli by je nosil, ale mladší by náušnice chtěl. Když si to nerozmyslí tak mu je nechám píchnout. Je jim 8 a 11 let.
7. Leden 2020 - 19:00
Jitka (anonym)
Mám 2 dcery a 3 syny. Když bylo dcerám 13 a 11 tak starší chtěla pecičku do nosu a mladši přidat dirky do ucha. Tehdy 8 letý syn se začal dožadovat náušnic a samozřejmě že mladší 5 letý chtěl hned také. Paní doktorka mi tehdy řekla že to mezi sourozenci bývá. Jeden něco chce a ostatní ho následují. Řekla mi tehdy že nemám nic řešit a nechat jim je všem. Nechala jsem tedy dcerám co chtěli a klukum propíchnout uši hned všem třem. U starších synu to tedy bylo jejich rozhodnutí a u toho nejmladšího 3 letého to bylo rozhodnutí moje. Zatím jsem nikdy nelitovala. Kluci jsou již velcí, nikdy jim to nevadilo a neplánují je sundat.
8. Leden 2020 - 6:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mám 2 dcery a 3 syny. Když
A jake nausnice jsi jim dala?
11. Leden 2020 - 14:07
Pavla (anonym)
Můj syn asi před rokem našel video kde si kluk udělal legraci ze své mámy , nasadil si magnetickou náušnici. Udělal mi to samé. nejprve jsem se lekla, kde a kdo mu to dělal. Chodil s ní asi 2 hodiny. než ji sundal. Přiznám se že už po těch dvou hodinách jsem litovala že to byl žert. Moc se mi na něm náušnice líbili. Ptala jsem se ho zda by si dal propíchnout uší. Nevěděl, váhal.
15. Leden 2020 - 6:07
Libor (anonym)
Já si nechal píchnout uši kvůli holce. ona odešla a náušnice zůstali.
16. Leden 2020 - 13:51
Roman (anonym)
Odpověď na Já si nechal píchnout uši
já kvůli holce jsem si je nedal, nelíbilo se ji to. vydrželo mi to 29 let než se se mnou rozvedla. takže jsem si nechal propíchnout uši kousek před padesátkou. a jsem spokojený.
16. Leden 2020 - 22:01
Dana (anonym)
Já dala svému synkovi v první třídě náušnice. Stříbrné kroužky takové pěkné trpitive a moc se mi to na klucích líbí vypadají na něm moc hezky A kašlu na to co kdo si myslí mě se to líbí
18. Leden 2020 - 14:39
Asus23 (anonym)
Odpověď na Já dala svému synkovi v první
Nahrazuješ si holku budeš mu davat i kruhy do uší a také uvažují o náušnici jen Bych potřeboval poradit je mi 34.
20. Leden 2020 - 5:18
já osobně (anonym)
Odpověď na Nahrazuješ si holku budeš mu
s čím chceš poradit? na tohle mám dobrý vkus. tak se ptej.
20. Leden 2020 - 10:36
Asus23 (anonym)
Odpověď na s čím chceš poradit? na tohle
Když se v tom vyznaš proč ne ja sem pro změny skusit se má vše takže se domluvíme přes meil opeth33.@seznam.cz
20. Leden 2020 - 23:25
asdfg (anonym)
Odpověď na Když se v tom vyznaš proč ne
nedoručitelná zpráva
21. Leden 2020 - 7:25
Bára (anonym)
Se mi líbí náušnice na klukách. U malejch to je roztomilé, dorostenci jsou frajeři a velky chlapi taky a navíc sexi. Dávat už od mala jako holkám.
22. Leden 2020 - 6:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Se mi líbí náušnice na
Taky si to myslim. I klukum i holkam.
22. Leden 2020 - 11:02
nelča (anonym)
jo můj brácha také má a moc mu sluší.
22. Leden 2020 - 17:53
Asus23 (anonym)
Odpověď na Se mi líbí náušnice na
Tak porad jaké náušnice ajax29@seznam.cz.
22. Leden 2020 - 23:36
Petra82 (anonym)
jsem si myslela že jsem vadná když mě vzrušují náušnice na klukách. jak to tady ale čtu , tak to je mazec. to je větší komunita než čtyřprocentní.
23. Leden 2020 - 7:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nahrazuješ si holku budeš mu
Nenahrazuju si holku prostě se mi to líbí. Kruhy už má něj spíš kroužky a budu mu je občas i měnit
30. Leden 2020 - 8:16
Pavlíná (anonym)
Náš mladej má také kroužky. sluší mu.
30. Leden 2020 - 15:46
Aja (anonym)
Odpověď na Nenahrazuju si holku prostě
Jak velké kruhy mu budeš davat.
4. Únor 2020 - 23:25
Petra1 (anonym)
Odpověď na Náš mladej má také kroužky.
Hele našemu malému dávám do uší klasické dámské kruhy průměr 5 cm.
4. Únor 2020 - 23:28
přátelé (anonym)
tak jsem koukal na fotky. když se tady řeší co kdo nosil. v roce jsem měl v levém uchu po babičce takové očko s kuličkou, zlato. ve třech letech pecičku. ve školce zase ty po babičce ale už v obou ušich.ve škole pecicky. asi tak v 8 kroužky s přívěškem písmena. v patnácti mám jiné kroužky a pak vím že jsem to střídal. dnes mám černá kola průměr osm mm. a ted se vsadim že se mě někdo zeptá jaké jsem měl kruhy.
6. Únor 2020 - 6:23
Ardixon (anonym)
jaké jsi měl kruhy?
6. Únor 2020 - 7:44
Ron z Bubeneč (anonym)
Kruhové
6. Únor 2020 - 17:30
přátelé (anonym)
nedalo mi to a tak jak jsem předpokládal. zase otázka jaké jsim měl kruhy. koukám že tady je někdo ujetý na kruhy. jestli čekáš že napíšu velké dámske zdobené. tak tě zklamu.
7. Únor 2020 - 6:12

Stránky

Přidat komentář