Reklama

Lechtání partnerky

Obav (Ne, 27. 2. 2022 - 10:02)

od kud seš

Adam (Pá, 22. 10. 2021 - 21:10)

Já taky

Adam (Pá, 22. 10. 2021 - 21:10)

Já taky

Aleš (So, 17. 4. 2021 - 13:04)

Já bych taky děsně rád bych se nechal lechrat jsem
Lechtyvy na chodidlech schází mi to písní jsem Strakonak 606572385

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

Od kud jsi já strakonice taky jsem lochtivy na chodidlech schází mi to nikoho nemám rád bych se nechal lechrat

OV 94 (Po, 1. 3. 2021 - 17:03)

Ahoj Stelo, tom případě mi napiš na mail: [email protected] a dohodneme se!

OV 94 (Po, 1. 3. 2021 - 17:03)

Ahoj Stelo, tom případě mi napiš na mail: [email protected] a dohodneme se!

Darkdayz (Čt, 21. 5. 2020 - 01:05)

Ahoj, pošli mail nebo nějaký kontakt, můžeme se domluvit :)

3-time (Čt, 30. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj, klidně napiš na [email protected] :-)

F (Út, 31. 3. 2020 - 18:03)

ČAU, kdybyste chtěli pokecat o lechtání, napište tady: https://www.instagram.com/lechtani_pouze_pro_dospele/

Thomas (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Ahojte všichni :-) Zkouším touhle cestou najít kamaráda/kamarádku na lechtací hrátky. Já jsem tak lechtivej člověk, že na planetě snad víc lechtivý člověk není :-D ale paradoxně se mi to fakt brutálně líbí :-D Miluju, když někdo lechtá mě ale taktéž miluji, když můžu někoho zlechtat já :-) Mám už i spoustu zkušeností s lechtáním a s jinými věcmi ohledně toho :-) Abych se trochu představil.... Je mi 22 let , jsem Jihomoravák ale nemám problém kamkoliv přijet, pokud budu mít čas, jsem nižšího vzrůstu, sportovní postava, snad trošku i nějaké svaly :-D Dělám závodně karate, takže se dokážu i pořádně poprat :-D mám rád wrestling, takže se mi líbí kdybychom podnikly třeba lechtací wrestling nebo tak něco :-D Prioritně hledám holku, která má taky ráda lechtání a nechala by se pěkně zlechtat a nebo naopak, která by se mi pěkně pomstila a zlechtala mě :-D Jsem otevřen všemu na co bude chuť :-) Pokud budeš kluk , nemám s tím problém, jen bych byl rád kdybychom si sedli oba ve stejných nebo alespoň podobných zájmech a podobně, ale napsat mi může absolutně kdokoliv :-) Je mi, jak jsem psal 22, takže hledám někoho v mým věku, ale vůbec mi nevadí, kdybych lechtal patnáctiletou holku a nebo naopak patnáctiletá holka lechtala mě :-D naopak budu rád :-) a taktéž mi nevadí kdyby ať už holka nebo kluk byly trochu pokročilejšího věku :-) nemám s žádným věkem problém :-) Budu rád za každou zprávu :-) napiště kdokoliv, rád poznám i nové lidi. Doufám, že jsem alespoň někoho zaujal a doufám, že se mi někdo ozve :-) snažím se na maily odpovídat co nejdříve ale nemůžu nic slíbit :-) každopádně odpovím na vše :-) Těším se na vás a vaše zprávy :-) a na mailu vám samozřejmě o mě prozradím daleko více :-) Můj mail, který používám je : [email protected] Popřípadě, kdybych náhodou neodepisoval, tak mi napište sem :-) ale preferuji ten mail :-) a popřípadě, že se z nás stanou přátelé, tak klidně můžeme vyměnit i telefony nebo nějaké sociální sítě :-) Díky a a teším se :-) papa :-)

Tickling lover (Čt, 5. 3. 2020 - 05:03)

Ahoj, jsem jeden z nadšenců, kteří by chtěli sjednotit a pořádně oživit lechtací komunitu v ČR a na Slovensku, jestli by ses chtěl/a přidat, vyplň tenhle dotazník a kdyby se někdy udělal lechtací sraz, tak tě pozveme ;) https://forms.gle/LgUEh5apCtkKRAvn8

Která panička si chce pokecat o lechtání a šimrání?? :-P

Kuba (So, 8. 2. 2020 - 17:02)

Ahojte, je mi 25 let a hledám kamarádku na lechtání. Máš-li zájem a chuť pokecat, napiš na mail [email protected]

Jane Lucy (So, 18. 1. 2020 - 03:01)

Je někdo kdo by chtěl zlechtat 17ti letou holku?? (Která je lechtivá snad všude a hodně) Kdyby ano napište na [email protected] (jsem tam pořád a ihned po přečtení odepisuji)

julie (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

ahoj jmenu ji se julie ale říkej mi julko jsem strašne moc a moc lechtiva miluji lechtani julka

Ministr (Čt, 20. 2. 2020 - 07:02)

Napis mail ;-) Kolik ti je a odkud jsi?

Holku jo, ale ne tebe ty buzíku, co se vydáváš za holku s pérem mezi nohama, což je vůbec to nejhorší...

Stepan (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Hele ty troubo, náhodou já jsem Jane Lucy na rozdíl od tebe lechtal a je to moc milá a sympatická lechtivá holka! Tak se zklidni ty zoufalče..

To určitě a já ho mám půl metrového..
Sám jsi zoufalec, když lechtáš buzíky!

Reklama

Přidat komentář