Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Ester (So, 18. 1. 2020 - 13:01)

Pardon, "kluci a nahota doma".

Maja (So, 18. 1. 2020 - 12:01)

Tak,nikdo nema pravo nas odsuzovat,zijeme si svuj zivot,jsme stastni oba a je nam krasne,vi nekdo jaky je to pocit mit klucinu porad v blizkosti,stale mne hladi po zadecku,jen co zustanu stat tak si kleka a tiskne ni tvar na pipinu,stale mne hladi,vsechno mi pomaha,proste je to uzasny syn a milenec v jednom..

Ester (So, 18. 1. 2020 - 12:01)

Jak nás někdo může soudit aniž by něco o tom věděl.Jsme šťastná rodina a ty naše hrátky a sex stmelují naši rodinu. Dnes vstal syn dříve,udělal snídani a přišel k nám do ložnice se na chvíli se mnou pomazlit.Pak přišly dcerky k taťkovi,dali mu pusu a chvilku se mazlily. Taťka řekl,že se půjdeme nejdříve nasnídat,umýt a pak můžeme pokračovat. Potom jsme všichni prožívali vzájemně krásné chvíle. U nás to prostě takto funguje a nikdo nemá právo nás za to odsuzovat.

... (So, 18. 1. 2020 - 12:01)

To jako ty se synem a manžel s dcerami? Kolik jim je

Ester (So, 18. 1. 2020 - 13:01)

Aby se to dalo pochopit,přečtěte si rubriku "syn a nahota doma" od strany 116. Pak vše pochopíte. Klidně sem pak napište svůj názor.

Maja (So, 18. 1. 2020 - 10:01)

Kam jsme se to dostali,tak ze vzruseni a pocitu orgasmu az k urazkam a souzeni,proc sem lezou ti co se chteji povysovat a soudit a pri tom nemaji pravo nekoho soudit,mozna sami sebe

Weisheit (So, 18. 1. 2020 - 11:01)

Systém je tak nastavený,nekalkuluje s rozmanitostí potřeb jednotlivých jedinců(k tomuhle musím podotknout že mám na mysli pouze situace kdy se jedná o svobodné a chtěné rozhodnutí dotčených osob) a nutí potlačovat touhu,lásku,fantasii a vše co je příjemné se považuje za nežádoucí,slabost nebo zneužitelné.Tím také vytváří mnoho deprivovaných osobností které dlouhodobě potlačují své potřeby a vše soudí podle takto získaného souboru morálních imperativ.A pak prudí na diskuzích aby ukázaly svou důležitost.

Weisheit (Pá, 17. 1. 2020 - 23:01)

A mimochodem nejsem majuška ani ester ale někdo kdo viděl a zažil dost na to aby si přestal dělat iluze o nějaké morálce zvlášť těch který se jí tak hlasitě ohánějí....

Maja (So, 18. 1. 2020 - 10:01)

Dik za nazor,presne tak,ohani se zakonem a urazi a nechapou o cem se mluvi,mi to takhle chceme,vyhovuje nam to tak co,a jdete vy chudaci vsichni do piči

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 23:01)

Njn vím čeho je společnost schopná a že ráda ostrakizuje a odsuzuje a stačí se jen někoho zastat a nesdílet stejný názor.Taky jsem poukázal na to že se dějí daleko větší zvěrstva který jsou pro tuhle dekadentní společnost vlastně v pohodě a pokrytecky se zavírají oči.A pak když to jsou uchylné story pak nechápu proč tu někteří mají takovou péči vyniknout.....

Weisheit (Pá, 17. 1. 2020 - 22:01)

Nechápu proč se tu někteří navážejí do Máji nebo Ester.Co jim dává právo hodnotit zda to co dělají je správné nebo špatné?Imaginární zákony který platí jen pro některé?Nebo společenské normy?Kterýma se pokrytecky ohánějí ty který je za rohem při první příležitosti porušují?Mě osobně to nepohoršuje když je vše na dobrovolné bázi a svým způsobem jim i závidím že mají odvahu napsat to co píšou a realizují své touhy.

No, (Pá, 17. 1. 2020 - 22:01)

kdyby to nebyly jen úchylné story nadržených krav, tak bys měl velký problém s incestem, týráním a zneužíváním dětí.

Fanda (Pá, 17. 1. 2020 - 19:01)

Majo,nenech se vytočit. On o tom neví, ale on se dusil mámě na pupeční šnůře a pak jí vypadl z kočárku rovnou na hlavu.

Prdišuk (Pá, 17. 1. 2020 - 20:01)

Máš pravdu, Fanouši

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 19:01)

To si fakt delata vy uchylni buzerani prdel ne,je to pro syny a mamky tak zmizte do hajzlu a splachnete

Prdišuk (Pá, 17. 1. 2020 - 22:01)

A pročpak jsi tak zlá Majuško? Já nemůžu za to, že mě tak maminka pojmenovala, víš my jsme se měli moc rádi

Drž hubu (Pá, 17. 1. 2020 - 22:01)

krávo blbá úchylná. Nezapomeň, že internet není anonymní. Přeháníš tady ty tvoje kecy, běž se zchladit, prse smradlavý

Normální prcal (Pá, 17. 1. 2020 - 22:01)

Ty někomu budeš nadávat do úchylných buzerantů? Jsi vážně k pláči, pizdo.

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 18:01)

Prdišuk-hahahahahaha,trapasek,hahahahahahahahahahahahaha

Maja (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

Uz se tesim na vecer,sprcha a postilka,mazleni ,dlouhe ztoporeni a nekolik vystriku,boze ti mladi klci maji vydrz,no teda...

Reklama

Přidat komentář