Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ondra (Pá, 17. 1. 2020 - 19:01)

No jo,to je sranda.Tak ženský motýlkům v břiše říkáte romantická láska a my chlapi tomu říkáme normální nadrženost:)

Lalla (Pá, 17. 1. 2020 - 19:01)

Hmmmm, motýlky jsou to, když se zamiluješ, ještě se jen tak "očucháváte", stydíte se trochu před sebou, rozpaky....ale ještě to není o úplném sexu. Nadrženost je stav, kterou máš, Ondro, bez ohledu na zamilovanost, ne?

Ondra (Pá, 17. 1. 2020 - 20:01)

Já nevim Lallo.Já jiný motýlky neznám než z nadržení.A píšeš že motýlky máš celej život tak to se tak často očucháváš s někym novim?;). Já myslel že máš manžela ale tak asi myslíš milence že, když si vysvětlila že motýlci jsou v začátcích při "očuchávání" a zároveň píseš ,že je máš celý život.

Lalla (Pá, 17. 1. 2020 - 20:01)

Ha, pěkně jsi mě nachytal. No, víš, ono z motýlků, zamilovanosti a obrazného očuchávání nemusí vždy vzniknout nevěra:) Navíc, nutno přiznat, že čím je žena starší, zkušenější, vzdělanější atd, tím je problém, aby ji vůbec nějaký muž zaujal a byla ochotna mu věnovat energii a čas. No, mám manžela hele, ale to víš život je život, o krizi, kterou jsme měli jsem kdysi psala...a už dost, buď gentleman :) Ale občasné koketování, hmmm

Ondra (Pá, 17. 1. 2020 - 20:01)

No jo, tak teď už to chápu:) Dík za objasnění.Koketování je někdy dobrý:). Ale ty motýlky z koketování si stejně přinesu domu kde mi s tím pomůže letitá partnerka:) A o krizi kterou jste měli a psala si o ní tak to jsem asi chyběl:)

Sany 11 (Pá, 17. 1. 2020 - 19:01)

Jo motylci….taky je znam dost dobre. A povazuji se za romantika. Je to i zpusob komunikace, napr.

Pils (Pá, 17. 1. 2020 - 18:01)

Lallo, Bianko, to nejsou ale dnešní motýlci. Chtěla jsem tím říct, že jsem je zažila prakticky v každém věku, jen mezi nimi musí být určitý odstup - čas na to, aby člověk nabral dech. A nikdy to pro mě nejsou jednorázoví motýlci, ale mnohaletí. A samozřejmě nejlepší je ten poslední, který způsobí, že všichni, co byli předtím, jsou tak nějak zapomenuti.

Lalla (Pá, 17. 1. 2020 - 19:01)

Jo tak to mně s e to stává taky celý život.....

Sany11 (Pá, 17. 1. 2020 - 19:01)

:)))))) Nejsi v tom sama.

bianka (Pá, 17. 1. 2020 - 18:01)

V břiše motýlci, jo? :-) Ale zní to krásně.

Pils (Pá, 17. 1. 2020 - 17:01)

Lallo. tipovala jsem, že ten krásný příspěvek v 11:51 je tvůj. JInak - motýlci v břiše, to je krása, to je fakt. A opravdu bývají v každém věku, toho jsem i já důkazem. :-)

Lalla (Pá, 17. 1. 2020 - 18:01)

No teda Pils, to mám radost, užívej si to se vším všudy. To je fantastický...

haha (Pá, 17. 1. 2020 - 17:01)

Milčo to je tím že jsi realista a anonym má nejspíš hlavu v oblacích.

Lalla (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

Ano Milo, zamilovat se může člověk v každém věku. včetně motýlků v břiše, bláznivého vyznávání lásky, idealizování si svého partnera....ano v každém věku

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

To je spíš smutný to idealizování si partnera.Když sem si někoho v minulosti idealizovala tak se z něj vyklubal časem akorát šmejd.A motýlky v břiše to myslíš ty tlaky a šimrání? To je skrytá chuť na sex.

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

A celkově mi to připomíná scifi nebo jestli nečtete moc nějaký harlekýny nebo já nevim.Chlapi to takhle nemaji,jenom ty ve filmech.

Anonym (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

Vidíš, třeba pro mě byla romantika včera, když jsme si vzali oba dovolenou a manžel mě pozval na výlet do Prahy. Krásně jsme si vše prošli, zašli na oběd, večeři a pozdě večer se vrátili domů. Nádherný den. Pro mne to byla romantika i po těch 30 letech co jsme spolu. A myslím, že pro něj taky.

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 16:01)

Tak tady sem pochopila že pro každého romantika znamená něco jinýho a v tom je ten zakopanej pes proč si nerozumíme.To co si popsala by pro mě byl krásnej den,skvělej výlet ale romantiku v tom nevidim.Já vidim romantiku ve svíčkách,kolem krásný prostředí přírody ať už někde v lesích,loukách,horách,moře to je jedno a ležení,hlazení,ploužáky.To bych nazvala romantikou já.Nebo ležení ve dvouch na osamělém místě pod šírákem a kolem vůně z louky.

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 16:01)

nepochopila jsi vůbec nic, protože jsi to nikdy nezažila. Romantická láska, za milování....je naprosto jasný stav. nesnaž se tomu rozumět.

... (Pá, 17. 1. 2020 - 16:01)

Naopak,Miluna už byla tolikrát zamilovaná.A jestli je pro tebe romantická láska zamilování,tak to asi snad během života zažil každej.

Reklama

Přidat komentář