Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 16:01)

Ono je to spíš poblázněnejch ženskejch stav mysli.Znam to dobře.

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 16:01)

Já sem psala co je pro mě romantika.A romantická láska to je zas něco jinýho a nikdy nic věčně neni romantický,vše je nejvíc jen ze začátku.Určitě ne všední bydlení s někym.A jestli myslíš bláznivé zamilování tak to sem zažila tolikrát,takže vim co myslíš.

Miluno (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

scifi je to pro tebe, ale jako ty ses sešla s chlapem, se kterým si rozumíš, tak se mohou sejít dva lidé, kteří mají rádi mmj. i romantické zážitky. Ženy jsou tomu nakloněny víc a muži jim splní přání. Muž je v přírodě víc takový ten Tarzan :))) Nic na tom není, jen si to nemá cenu vynucovat.

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

Máš pravdu nic na tom neni.Jestli tady lidi mysleli romantiku jen v procházkách do přírody ,to se Sergejem mívam normálně,jen mi nenapadlo že je to zrovna ta romantika.

bianko (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Sergejovi Miluna vyhovuje. Jednak ho do ničeho netlačí ( svatba, dítě ) a on si taky přijde na své. Takže se sešli dva, kteří si vyhovují. Může být za čas jinak, ale zatím ano.

Miluno (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

romantika není jen o večeři při svíčkách, divadlo a sklenka vína, piknik na rozkvetlé louce. Tohle mají ve filmech a seriálech většinou Němci, protože oni sami jsou hodně racionální a jen kopírují někde okoukané. Romantika může být taky jít na čundr a spát pod širákem, jet vodu, jít na houby se svačinou v kapse, toulky zimní krajinou a posezení u krbu, prostě hodně věcí spojených s přírodou. A jsou-li tak naladěni oba, mohou zažívat romantiku až do konce svých dnů. Všimni si, že ty se vždy rozepíšeš o sexu. Uměla by sis představit, že s někým chodíš 14 dní nebo 3 týdny za ruku po různých akcích, večeřích a radostech a loučíte se polibkem na dobrou noc? :-)

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 14:01)

Tak ten popis o té přírodě se mi taky líbí.Ale nevim jestli bych to takovou dobu dala bez sexu.Moc se mi to ke mě nehodí ale jinak v tom popisu bych to klidně dala ale ne zimni krajinou ale letní ale chtěla bych něco takovýho.Bez depresí a stavů by to mohlo jít.No dneska tu sem sama.Teď teda tu sem se synem ale ten pojede k bratráncovi,Zdena k sestřenici.A Sergejovi dali dělat 16cku,tak přijede až zítra ráno.

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 14:01)

Neni ti blby, ze Sergej dela onuci a ty se valis doma?

bianka (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Tak tu pudovou záležitost chápu docela přesně: buď to pude, nebo nepude. Viz. Miluna. Ale i tak se mi zdá, že také pánové nevnímají realitu obvyklým pohledem. Viz. Sergej.

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Teď nevim jak to myslíš že Sergej nevnímá realitu?

bianka (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Ach jo, možná kdysi.:-)

bianka (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Čím více čtu o iracionálním chování, tím více nechápu, jakou to má spojitost s romantikou. :-) Ale nemusím vědět všechno.

bianko (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

iracionální chování většinou u žen bývá o tom, že dotyčná si něco moc maluje ( tj. nevnímá realitu obvyklým pohledem ). Muži jsou i v tomhle období racionálnější, neboť působí hlavně pudová složka ( podobně u Miluny ).

Lalla (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Není to Bianko tak, že zamilovanost nás mnohdy přinutí dělat bláznivé věci?

Iva (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Průšvih je, když je dělá jenom jeden.

Lalla (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

No to je sakra průšvih. Nešťastná láska:)

Ondra (Pá, 17. 1. 2020 - 11:01)

To já romantičky nemusim.S jednou jsem se před lety rozešel,protože mi často vyčítala že neumim udělat správnou romantickou atmosféru.Buď to v někom je nebo neni,ale takhle si to nadruhym vynucovat?

Lalla (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Hmatatelná romantická atmosféra sem nemusí patřit. je to víc o bezhlavé zamilovanosti, co se mezi těma dvěma děje

Ondro (Pá, 17. 1. 2020 - 11:01)

naprostý souhlas, vynutit se nedá. Buď si dva i v tomhle sednou nebo je lepší rozchod

Miluna (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

A co to je ta romantika jak vás víc žen píše? Co si podtim představujete? Já když slyšim slovo romantika tak se mi vybaví květiny,svíčky.A nebo taky se mi vybaví Růžičková-Škopková ze Slunce seno jak jak brečí nad Angelikou a pak se podívá tak zoufale na Škopka jak chrápe s otevřenou pusou:-)) ..No a já teď ležim Sergejovi v náručí tak taky byste to brali za romantiku? Anonyme o tom že se mi líbí z poloh nejmíň koník to mu neříkam.On to má rád tak mu to nechci kazit.Já to mam ráda jen v té chvíli když mě popadne a začne si mě na sebe přirážet až nadskakuju vysoko kolikrát.To je asi tim jak sem hubenější tak mi snadno nadzvedne.To sem si u toho jednou vzpoměla na Andy že jak je drobounká tak jestli jí to manžel taky tak nedělá.Já už i přitom sexu občas myslim tady na vás.Nevim co se mi to za ty roky stalo.Die tu knihu neznam.A jak to tam dopadlo? Já teď koukla na info o ní ale nějak jí lidi v recenzích nechválí ale jak to tam dopadlo sem nenašla.Já znam tak leda film hračka od Piera Richarda:-))) A večer jsme byli se Sergejem a ukrajincema na jídle a pak chvíli jsme postáli v parku u laviček a byla tam s nima sranda,takže krása.No tohle sem s cikánama neměla.Bylo to s nima v celku zbytečný všechno.Škoda že sem to nevěděla dřív a prošla si sračkama s nima.Škoda:-(

Reklama

Přidat komentář