Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Pá, 17. 1. 2020 - 11:01)

můžu ti napsat, co romantika určitě není. Třeba to, že ležíš Sergejovi v náručí a přitom píšeš na mobil, že ležíš Sergejovi v náručí, nebo že při sexu přemýšlíš o lidech na netu, jestli sexují podobně jako ty. Když to mám nějak shrnout - romantika je intenzivní prožívání intimity ( všemi smysly ) jen těch dvou, kterých se to týká. Romanticky zamilovaní se snaží vytvářet jakýsi opar krásna pro toho druhého, těžko pochopitelné pro někoho, kdo jemnějšími způsoby pohrdá. V jistém smyslu jde o iracionální chování, neboť bývají zatoxikováni chemií hormonů, tedy zamilovaností. Kdo to zažil ví, že je to zároveň nádherné i bolestné období ( bolestné kvůli pochybnostem o sobě ). Mezi romantické vztahy neřadím ty, kde se žena zamilovává do sexy mozku nebo bankovního konta. jde spíš o racionální obchod a o kvalitu "materiálu" pro možné potomstvo.

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Jo,na tom něco bude.Možná mam trochu to nastavení jako chlapi.

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Tak já nevim,já si podle toho popisu myslela že takhle to bývá jen hlavně v začátcích vztahu.Kdy je to nový čistý neukoukaný překvapivý-hormony a chemie makaji na plný obrátky:-) Ale! Jde něco takovýho zažít po delšim vztahu? Aby to takhle bylo pořád? A jak se mi tu někdo vysmíval včera večer tak mu chci říct že to s Otou nepotřebuju často,je to takový jen zpestření kde můžu se odvázat trochu jinym způsobem než máme se Sergejem o samotě.No a jinak vidim podle popisu vnitřního nastavení že se k vám nehodim a mam to jinak.Ta romantika by mi bavila jen chvíli ale kdyby se to opakovalo pak často pořád stejně asi by to ztrácelo své kouzlo.Nevim jestli se dá pochopit pro vás co cítim já? Ale abych byla spokojená musí to mít široké spektrum nebo jak to říct,nesmí se to opakovat pořád stejně,ten sex musí mít několik tváří.Příklad párkrát klidně romanticky a něžně a jindy zase sadisticky a tvrdě,někdy zase klidně s někym k tomu navíc jako byla Radka nebo Ota.A tak pokračovat dál do různých změn,jedině tak umim být spokojená.

bože (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

ta je blbá. Házení hrachu na zeď

Lalla (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

romantická zamilovansot a láska nemají nic společného s technikou sexu. To opravdu ne

nic (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

jsi nepochopila, zapomeň na romantickou lásku a zamilovanost. Na to už jsi moc stará

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

Tak ne stará, ale c\nická, zkažená, tvrdí

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

Nebo myslíš to když si puberťáci píšou basničky co? No to máš pravdu,na to už sem stará.

Miluna (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

To si docela protiřečíte,psali jste že ty romantické zážitky jdou v každém věku.A jinak já nepsala že to chci a že mi chybí romantika tak že sem na to stará píšeš zbytečně.

Lalla (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Skvěle popsáno. Jen bych dodala, že zamilovanost se následně přemění v trvalou lásku. Nebo taky ne

bianka (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

Miluna má prostě své představy, které jsou někdy daleko od reálu. Jak píše okolo 15 hodiny. Pak je zklamaná, a hledá dál. Ale opět se její představy neplní a tak to je pořád dokola.

aby (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

na mě visel Ota, kterýho jsem pomočila je opravdu mým snem. Jo a všichni na ní visí, chvíli, pak ji kopnou do zadele, i ti cikáni to tak dělali. A viseli na ní do té doby, dokud byla ochotná jim platit.

Karel (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

A jaké jsou tvé sny?

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

Copak cikáni,to byli šmejdi ty co poznala.Jen chtěli tahat prachy.Ještě že Milunka se pak na ně sama vykašlala když viděla že s žádnym to lepší nebude a přestala se s nima stýkat.To Sergej to je jinej partner.Postará se o ní a nemusí se nikde dřít.

Oťas, (Čt, 16. 1. 2020 - 21:01)

Chtěl jsem se zeptat, kolik těm dvěma platíš?

Miluna (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Nic neplatí.

nazdar (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

Otiku

:D (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

Napadlo nás to samé:D

bianka (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

No, jestli Miluna vytrvá být koníkem a Sergejovi se její sexhrátky s Otou budou pořád líbit. Protože Milu bude přitvrzovat.

ne (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

Miluna si přála harém, aby jí muži sloužili. Neslouží? Každý z nich jiným způsobe - jeden živí a sexuje tvrdě, druhý sice neživí, ale dělá poníženou rohožku. A chlapy většinou opustila Miluna, i když někdy nebyla rozhodná, jestli ano nebo ne. Není třeba vytvářet konspirace

Reklama

Přidat komentář