Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

a řekla jsi mu že tě koník nebaví?

:))) (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

no milá Miluno, tobě to tak určitě bude říkat:)))

die (Čt, 16. 1. 2020 - 14:01)

Miluno a ten Otík nemá svoje bombarďáky že mu je musíte půjčovat :-)

a co (Čt, 16. 1. 2020 - 14:01)

mu takhle půjčit krajkový spodáry?

Miluna (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Co to je přesně Bianko romantik? Popiš mi nějak situaci.Jinak jo,tohle mě vzrušuje a nic s tim neudělam,je to ve mě.Přesně jak píšeš cinkání řetězů,čurání,určitá hrubost,špinavosti.Snažila sem se obyčejného sexu tu noc jak sem psala ale chyba chyba,moc nebavilo,neuspokojilo moc.Sergej se na to ani nehodí aby byl podemnou,nevzrušuje mi tam.A ty cm to sem jen tak plácla Bianko.Sem ráda za jeho 18-19cm co má ale víš jak,prostě jak sem byla na koníka a ještě to zrovna ani moc necítila tak mi to naštvalo no..A 13:24 moc dík.Je to tak.Jen kdyby mělo být po mym je co vylepšovat klidně dál ale spokojená podle jak sem žila na podzim sem.

Miluno, (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

a ty jim ty pinďoury nějak přeměřuješ krejčovským metrem? Nebo pravítkem? …..A byla jsi někdy zamilovaná? Poznáš to podle toho, že lásku spojuješ se sexem, je pro tebe důležitější milovaná osoba než řetězy a koníci. To je romantická láska. Ale ty to nemůžeš zažít už nikdy, když jsi se vyčerpala už ve dvanácti :( a v patnátzi řešila koniky

ona (Čt, 16. 1. 2020 - 14:01)

má už tak vycvičený oko. Mrkne a hned ví, jak na tom dotyčný s cm je.

bianka (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

A? Tohle bych si do bytu nepustila. To tě jako vzrušuje?
Cikání řetězů? A čurání?
Tohle je úchylka Miluno. Se mnou by to ani nehlo, já jsem romantik .:-D

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Svatá prostoto

Miluna (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Ale žiju už tak jen s malýma rozdílama ale teď už je to podobný.Bianko tak si představ mýho ukrajinskýho třicátníka,jak stojí v koženkové bundě a hraje si s velkym řetězem.Mlčí,kouká přísně a jen ten řetěz cinká a pod nohama se nám plazí chlapík v jeho bombarďákách,plazí se a funí a neví co uděláme a líbá nám oboum nohy...

Haha (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Chlapík jo, Můžeš rovnou napsat Ota. Už ho vidím, jak má trenky dlouhý až po kolena. Jak může někoho vzrušovat řetěz a jeden debilní úchyl, kterej se tak ponižuje, že se plazí po podlaze a líbá smradlavé nohy. Fujtajbl.

Hehe (Čt, 16. 1. 2020 - 14:01)

Mně to přijde, že by to byla dobrá filmová komedie, takový krátký film pro zasmání. Nebo by mohli chodit strašit děti místo Mikuláše

no (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

hlavně že jsi Miluno teď spokojená. Spokojenost dělá v životě hodně a každý jsme jinak nastavení. Když jsi s lidma, kterým to tak vyhovuje, proč ne

bianka (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Jenže zítra bude jinak. Zítra bude zase třeba řešit cm.

no jo (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

dnes je dnes a zítra bude zítra. Pro Milunu je jistota jedna - pociťuje klid a není vláčena emocemi. Dokáže je líp zvládat.

Miluna (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Je to tak.Ten vnitřní klid je jak nějaká svátost.A musim ti říct že se ve mě dobře vyznáš;-* ,ať už si kdo si.

Miluno, (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

vzpamatuj se. Nežiješ ani jako Káča, Andrea natož Bianka. To jsi tak hloupá?

bianka (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Tak si myslím, že za naší doby chodili s řetězy jen čerti. Možná se pletu. Zajedu se poučit na netu jinam Jano.:-)

Miluna (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

A ještě ke všemu mi ani rumuni nelákaji a nemusim je.Sem zvyklá jen na ukrajince.Jenže rumuni se ukrajinců dost chytaji a žebrali z nich peníze.Často nás otravujou když někde s ukrajincema jsme.Oni se znaji z fabrik a ubytoven tak proto no.

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 12:01)

to píšeš teď nedávno si chtěla jít za peníze, protože chyběli a teď si přeješ otu a řetězy, to jsi psala včera

Reklama

Přidat komentář