Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Robotickým restauracím v San Franciscu se nedaří. Řada z nich musela zavřít. Roboti dostali padáka! Co budou dělat? Více na: https://vtm.zive.cz/clanky/robotickym-restauracim-v-san-franciscu-se-nedari-rada-z-nich-musela-zavrit/sc-870-a-202012/default.aspx

Pan Feldkurát (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Dnes je pěkně, akorát noha mě pobolívá. Jsem ubohé churavýtko. Naštěstí mám koho kdo mi to pofouká a obstará mně.

Rakato (Čt, 16. 1. 2020 - 14:01)

To si piš do deníčku, tady to nikoho nezajímá.

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 14:01)

Ty nejsi rakato! Zmiz plagiáte! Ty nejsi jen ubožák co se trefuje do nemocných, ale i proradný zrádný hajzl.

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Je sychravo, dnes není v Praze pěkný den jako včera.

Shabbatot-Jahoda (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

Zajdi do restavčky,vymlaskni 8 Únětických a uvidíš,jak je svět krásný

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Zrovna jdu a ne na osum, ale na deset. Jako správný občan si dávám vyšší cíle!

Shabbatot-Jahoda (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

Oprava: restavračky....v centru Prahy čepují moc dobře a dobré pivo, ať žije Praha.
...

16.1. (Čt, 16. 1. 2020 - 14:01)

V Praze zásadně vymetu nějakou putiku v blízkosti Hradu.

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 14:01)

Jestli máš na mysli Vikárku, tak ta již nefunguje.

Rakato (Čt, 16. 1. 2020 - 12:01)

Toto vlákno nese Kainovo znamení od samého začátku, od prvních slov, které na něm napsal zakladatel, gramaticky jednoduchý Daniel. Ten nazval vlákno "Cinkali byste znovu klíčema?" ----------------------------------------------
Já myslím, že toto stigma je poznat na některých přispěvcích Návštěvníka zcela zřetelně. Prostě toto vlákno vlastní stín nepřekročí a celou dobu své bohaté existence je mu souzeno nést si tento svůj kříž.

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 14:01)

Kdyby bylo založeno jen na kvalitě,tak jako tady nikdo kvalitně nepíše, tak by asi již bylo koupeno nějkaým obchodním domem,to se nestalo, ale rvát si vlasy nemusé nikdo z nás.

Rychlý jezevec (Čt, 16. 1. 2020 - 12:01)

Vltava je také místem, kde mýtický rabín Yehuda Low vdechl život do Golema, fantastického mechanické monstrum bláta a hlíny vyslané na ochranu své komunity. Myslíte, že se mu to po sametovce povedlo ?

Drásal (Čt, 16. 1. 2020 - 12:01)

Jsi sám vyčpelý ! Babiš ať je jakýkoliv tak trestá recidivisty a nepouští se migranty.
Kdo krade jde do vězení i jako zloděj příštipkář. Žádná pravdoláska tomu nezabrání. Zloděj se má buď léčit z kleptománie nebo sedět.
Jako tento. „Narazili jsme na případ pachatele, který nejdřív ukradl půl kila kuřecích prsou, potom kradl další jídlo v obchodě. Za celkovou způsobenou škodu 6500 korun nakonec měl vykonat trest v délce přes tři roky odnětí svobody.“
Já mu dám krást v obchodě poctivě pracujícím, do bassy s ním a ať koukám makat a vydělávat si na svůj nápravný korekční pobyt ve vězení!

sdfg (Čt, 16. 1. 2020 - 11:01)

Dnes se věc má byznisově a marketingově. Jde o to vymyslet název, nový a neznámý. Tím je Milion chvilek. Naprostý novotvar, má abstraktní význam. Poločas rozpadu tohoto jsou měsíce, možná roky, pak se udělá nový projekt.
Je to podobné jako třeba názvy produktů, názvy politických stran, hospodářských politik.
Tady když se omrzí jeden jedince, nahradí se jiným. Jako případ Putina, patrně končí. Již vyčpěl.

Rychlý jezevec (Čt, 16. 1. 2020 - 11:01)

Minář je skvělý člověk a dobrý skaut(nebo dobrý člověk a skvělý skaut?). Jsem také skaut a sdílím proto jeho hodnoty. Nesouvisí to s nenávistí vůči starším a starým, tedy většinovou skupinou voličů Zemana a Babiše.

16.1. (Čt, 16. 1. 2020 - 12:01)

Máme rezervaci v restauraci Mazaný anděl na společný oběd.Snekám,můžeš mi říct,kdo to vymýšlí?

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 12:01)

Bájeslovná Beladona Bralová si zařídila honosnou podzemní noru, ne nepodobnou vyšším vrstvám kdekoli na světě, ale na poměry Hobitích nor zdaleka největší a nejluxusnější. A měla kuchařku nebo tehdy ne?

16.1. (Čt, 16. 1. 2020 - 12:01)

Jestli se ta nedobytná pevnost dole pod náměstím dočista nepomátla.

Drásal (Čt, 16. 1. 2020 - 11:01)

Vypadá jako by měl o něco navíc, třeba o jeden chromozom. Tváří se jak gay na procházce s venušinými kuličkami v análu. Sorry jako je mi milejší. Není latentní buzna. Nemám rád tyhle hledající se typy. Filda je plný idealistů a sebenaplňovačů idejemi. Od marxistů po zelené, přes feministy a radikály všeho druhu. Dnes asi skauti kříženými s feministama a ekologama dohromady na liberalismu kapitalistického střihu a americké tržní společnosti.

Reklama

Přidat komentář