Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Petr (Čt, 16. 1. 2020 - 10:01)

Marie máš pravdu,myslím že jen vyzvídá,chodí na více rubrik,líbí se mu malí chlapci a tímto se ukájí. Něco jiného jsou rodiče které jejich děti vzrušují ale tento "Návštěvník" je hodně divný.

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 08:01)

bohužel jo

Marie (Čt, 16. 1. 2020 - 09:01)

Proč neuvedeš svoje jméno a nenapíšeš více ? Asi nemáš žádné zážitky a jen se ukájíš.

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 08:01)

Stalo se vam nekomu ze kdyz jste treba nechtela sex tak vam synek vyhrozoval ze to rekne ve skole a ze ma video jak jsem naha a tak?

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 07:01)

Mam pocit ze pri te predstace se pocuram jak jsem vzrusena,to vajicko je supes

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 07:01)

Taky mam pri psani vybracni vajicko skoro na plno,strašně se tasim na klucika a na chut seminka a vsechno

Petr (Čt, 16. 1. 2020 - 05:01)

Tak to je síla,7 letý kluk s matkou i babičkou. Chápu,že matka která nemá přítele je nadržená a vzruší jí syn,ono pak jdou zábrany stranou a když se přidá ještě babička tak to může být super. Dovedu si představit jak kluk líže a mastrubuje babičku.Věřím,že 7 letý kluk může přivést matku i babičku k orgasmu. A teď když mu je 13 let může obšťastňovat a naplňovat jejich pochvy semínkem lásky. Přiznám se,že když jsem si přečetl příspěvky,tak jsem si ho začal honit a vystříkal se.

Michal (Čt, 16. 1. 2020 - 04:01)

A co syn,píšeš že mu je 13 let, souloží s tebou i babičkou ?

Leni (Čt, 16. 1. 2020 - 05:01)

Ano,souloží nás obě,musím přiznat,že sex se synem je lepší než s bývalým manželem. Syn může pořád a je kdykoliv připraven.

Leni (Čt, 16. 1. 2020 - 03:01)

Já mám také syna,je mu 13 let ale vše začalo dříve,to mu bylo 7 let. Přistihla jsem ho jak si hraje se šulínkem a dívala se.Pak už jsem neodolala a začala mu ho sama honit a cucat.Moc se mu to líbilo. Druhý den se zeptal,jestli mu to budu zase dělat,tak jsem na nic nečekala,svlékla ho,já se taky celá svlékla a začalo opět hraní a cucání šulínka a on si hrál s mými prsy.Moc mě to vzrušilo a začala jsem při tom mastrubovat a o něco později mu řekla jestli mi nechce lízat kundičku.Vůbec neváhal a nato že to dělal poprvé,tak jsem mu nemusela vůbec radit,když zjistil,že se kundička dá roztáhnout začal mě lízat všude,od pochvy po poštěváček. Naše hrátky pokračovaly i další dny,ale stalo se,že přišla dříve z práce moje matka,která s námi bydlí. Koukala co děláme a kroutila hlavou. Musela jsem jí to vysvětlit a když se začala usmívat,navrhla jsem,aby se přidala,kluk bude rád. Ono to moji matku asi taky vzrušilo a začala mu honit šulínka a já ji povzbuzovala aby mu to dělala taky pusou. Pak už následovala naše vzájemná mastrubace a lízání.Úplně jsem se klepala,když jsem mamce s mým synem lízala kundu. Od té doby naše společné hrátky trvají dodnes. Asi mě za to budete odsuzovat ale já se za to nestydím.

Maja (St, 15. 1. 2020 - 17:01)

Ano je zakazane a o to vic chutna a laka,je to fakt mazec kdyz si uvedomim co mam doma a nemusim se prispusobovat nekomu cizimu,ale je mi jasne ze to jednou skonci

BonStrike (St, 15. 1. 2020 - 16:01)

Já nadržený při tom čtení jsem, přiznám to a nestydím se za to.
Pokud by většina zde napsaná byla pravda tak je to mazec.
Už jsem s přítelkyní a dítětem od rodičů pryč a nikdy jsem nad tím nepřemýšlel ale když jsem objevil tuto diskuzi tak mě to začalo brát. Upřímně asi bych zkusil ochutnat nebo poznat mámu v tomto ohledu. Je to fakt zakázané ovoce.

Maja (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Je mi jasne ze tady budou rypalci a nadrzenci ale co uz,takova je doba

Maja (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Ted uz jsme sami sestym rokem

Lenka (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Já to měla podobně,pokud ti to nebude vadit si se mnou o tom povídat dám ti mail.
[email protected]

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 17:01)

mail nefunguje

Lenka (Čt, 16. 1. 2020 - 01:01)

Proč by neměl fungovat,máš to správně napsané ?

Maja (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Nevadi,proc myslis,jako ze bych se mnela stydet nebo ze je to blbe,vis to je mi jedno kdo si co mysli a povidat si muzeme tady jestli chces

Jirka xy (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Sympatické. Konvence nekonvence, je projev péče. A jeho také necháš si sáhnout nebo alespoň pokochat?

Maja (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Delam a ted uz mu je 14 let

Reklama

Přidat komentář