Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (St, 15. 1. 2020 - 01:01)

"ČT2
Všichni jsme oniomaniaci".......Proč tohle nedáváte z večera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V 1:30 to je skoro zbytečné !!!!!!!!!

aladin (St, 15. 1. 2020 - 00:01)

"ČT2
Dokumentární klub: Propaganda, továrna na souhlas".....Žádná demokracie, jen oblbování lidí !!!

Rakato (Út, 14. 1. 2020 - 23:01)

„Plzeňská práva jsem zvládl s vypětím sil jen pomocí hyperbarické komory, kam jsem šel na hodinu před každou zkouškou.“ (JUDr. Aladin Tomášek vypráví)

Rakato (Út, 14. 1. 2020 - 23:01)

„Žena jako bytost s menší mozkovnou může dosáhnout nanejvýš inteligence čtrnáctiletého chlapce.“ (Eduard Albert, český lékař a chirurg)

Rakato (Út, 14. 1. 2020 - 21:01)

A nyní si prosvištíme slovíčka a řekneme si, kdo je správný Čech, a kdo si to jen myslí - test z češtiny: https://www.qizy.cz/quizzes/cestina-test-chytaky/70

14.1. (Út, 14. 1. 2020 - 19:01)

Netušila jsem,že k tomu budu přece jenom potřebovat škrabošku.Original motion picture soundtrack.

Rakato (Út, 14. 1. 2020 - 20:01)

Budš k tomu potřebovat nejen škrabošku, ale i Heckler & Koch s nočním viděním a dobrým kolimátorem (kadence 800 ran/min.). --------------------------------------------- Original motion picture soundtrack? Dobré basy, ale jinak nic moc.

(Út, 14. 1. 2020 - 21:01)

jsi někdy z té pistole střílel?

Rakato (Út, 14. 1. 2020 - 21:01)

Myslel jsem samopal Heckler & Koch MP5, viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Heckler_%26_Koch_MP5 . Z toho bych si rád vystřelil, ale když jdu kolem přepadového komanda (která jej u nás také používá), nechtějí mi jej půjčit. ------------------------------------------------ Střílel jsem ze samopalu, pistole i házel granátem, a pistole mi fakt šla. Až budu starý, jednu si koupím na obranu, a piš si, že budu střílet jako první. Jak říkali Rusové - raději deset mrtvých nevinných, než aby jeden grázl uprchl.

14.1. (Út, 14. 1. 2020 - 19:01)

...spolehlivost a diskrétnost...

Rakato (Út, 14. 1. 2020 - 20:01)

Přesně! A všechny ty amorální nebo až nelegální finanční operace a obchody se dělají se zárukou spolehlivost a diskrétnosti. Dobře to měli propracované Švýcaři, ale těm dala přes čumák EU, protože přicházela o daně, a tak zase žijí hlavně z hodinek.

14.1. (Út, 14. 1. 2020 - 20:01)

Klidně mu můžeš říct,že jak předělali v Brně dopravu,tak je to s vypětím sil.

Rakato (Út, 14. 1. 2020 - 21:01)

Brno se plácá ve svém maloměstském myšlení odjakživa, příjmy má Brno dobré, jen nápady ne.

Shabbatot-Jahod (Út, 14. 1. 2020 - 17:01)

Mě je tak blbě....! Mě je tak blbě!!! Je mě blivno, bolí mě bachor a klouby, bolí mě v krku a mám teplotu,asi mám chřipku. Vzal jsem si na to dovolenou,abych nepřišel o prachy....dnes je úterý...v pátek musím být v kondici na zkoušku dechové kapely,ale jestli je to práva chřipka a ne nachlazení ,tak z toho bude asi prd.

15.1. (St, 15. 1. 2020 - 04:01)

Ano a co Ti je Američtí vojAci tAké nefňukAjí.

Jedovatej (St, 15. 1. 2020 - 04:01)

„Mě je tak blbě....! Mě je tak blbě!!! Je mě blivno, bolí mě bachor a klouby,“ … Jak je, Jahodovej? Furt tě bolí bachor? Hele, a necejtíš v tom bachoru nějaký divný pohyby? Jasně, sice by to mohla bejt tasemnice z toho vepřovýho, co do sebe láduješ… ale napadá mě jiná možnost – nemůžeš bejt těhotnej? --- Já vím, bylo by to asi dost nezvyklý… ale co když jde vo další neposkvrněný početí v historii lidstva, do tebe ovšem nevstoupil Duch svatej, ale orel bělohlavej, a z tebe se teď chystá vynořit jeho mladý vorlík, už vyklubanej, žádný zdržování… --- Upřímně řečeno, Jahodovej, tvý vobhajoby amíků jsou sice děsný, ale ten porod bych ti fakt nepřál…

Shabbatot-Jahoda (St, 15. 1. 2020 - 04:01)

No za to v Rusku rozdojej i kozla !

Jedovatej (St, 15. 1. 2020 - 05:01)

Rozdojenej kozel by byl trapně nezajímavej proti tomu z tebe zrozenýmu orlíkovi bělohlavýmu... jahodovej, to by ti snad amíci splácali i vobrovskou bustu, mnohem větší, než tam má humanitární bombardér... --- Dovedu si tě docela dobře představit v nějakejch jesličkách, kde vedle tebe v postýlce kvoká malinkej vorel bělohlavej, a vidím jasně a zřetelně dlouhý zástupy těch, ke kterejm se dostalo zvěstování vo tom, co se ti narodilo, a pelášej za tebou s hodnotnejma dárkama, především s flaškama petkovýho piva...

Shabbatot-Jahoda (St, 15. 1. 2020 - 11:01)

Kdybys v Rusku nadával na ruského dvojhlavého orla, stejně jak nadáváš na amerického bělohlavého orla,tak bys tam dostal před dršťku !! Jo a tvůj vlhký erotický sen o odchodu KDU -CSL na politický krchov se konat nebude,neb dle preferencí na Novinky.cz mají nyní 6.5 %,jak tě baví boj s větrnými mlýny.?? Češi si odchod z EU nepřejí,jsou pro NATO a milion chvilek,....Václav Havel je pro ně ikona ....

15.1. (St, 15. 1. 2020 - 21:01)

Jahodo dopíjím vánoční vaječňák na Tvoje zdraví.

Reklama

Přidat komentář