Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

no (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

mladí sice mají zkušenosti v zaměstnání, zařídí si bydlení, organizují volný čas, naplňují svoje potřeby, cestují dosyta, dovolenkují po světě. Ale když přijde na řadu dítě, je to pro ně mnohem větší zátěž, než když dřív do toho dívky vlítly v 18 - 20ti letech. Jednak v tom věku měly hodně energie na improvizaci, druhak nezažily rozežranost z hojnosti, takže jim dítě nemohlo narušovat zajeté koleje starání se jen o sebe. Je legrační, že v 60. - 80. letech minulého století si mladí takový přepych ( který je dnes zažíván ) přáli, snili o tom, co by dělali kdyby ... , ale společnost tenkrát tlačila na zakládání rodin. Máme možnost vidět, že i když se něco splní, objeví se zase něco dalšího k řešení. Aaa menšina neplánuje, pze si to umí zařídit a vždy dostane, co chce. Odvede pozornost od toho, co nemá být vidět a naopak vyzdvihne nebo nafoukne, co je nepodstatné, ale dá se na tom vytřískat majlant. Jsou to iluzionisté :-))))

bianka (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

Milu, to je asi tím, že už "skáčeš!" od patnácti. To já v patnácti chodila do školy, učila se, začala chodit do tanečních, po horách a měla jiné záliby, skákání mi vůbec nechybělo. Asi už máš odskákáno, což je brzy. No, ale taky jsi brzy začala, tak je to asi tím.

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

Myslim že to neni odskákanim ale že jen tohle co bylo včera už mi nestačí.Myslim že má pravdu tady nějakej anonym co to vysvětlil.Já už v šesti letech sem ležela se sedmi letym chlapcem v trávě na sobě a pusinkovali jsme se.První MS sem dostala v 11 a od té doby už pak měla chutě.A ve 13 sem se zavírala s klukama do kumbálu a jeden po druhym mi chodili osahávat a já je.A v 15ti sem začla sexovat.Ale zas na tom nevidim až tak brzo i když ty si to měla jinak třeba.No a teď celkově mi víc vzruší cinkající řetěz v Sergejovo rukouch a plazící se Otík po zemi u Sergejovo nohou než ten obyčejný koník včera.

proboha, (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

co to je tohle????

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

A co??

Miluno (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

S tvým brzkým sexuálním životem to bude trošku jinak, že?

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

Nevim co tim myslíš? Jestli myslíš k tomu ještě to co sem zažila od tý úchylačky? O tom psát nechci.A to co sem napsala sem stručně shrnula tak jak to je.Bianko to je pravda že dnes plánujou děti teprve v mém věku a vidíš taková Lucka říká že to byla chyba mít kluka ve třiceti a že kdyby si kluka udělala brzo jako já mohla mít dneska už taky velkýho jako já 15 letýho kluka.Říkala že od třiceti vnímá menší trpělivost a míň síly a že kdyby to mohla vrátit zpět,udělala by si ho dřív.A ono něco na tom je.Je to chyba že to nechávaji takhle dlouho pro první dítě.

bianka (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

Někdo do třicítky třeba cestuje, staví si barák, užívá si a dítě plánuje na pozdější věk. Podle mě je třicítka i vyšší věk ideální pro založení rodiny. Přivézt dítě v patnácti a pak si stěžovat, že jsem si třeba neužila, že nemám základní životní vybavení, nebo ho dát rodičům, nebo do děcáku je špatně. Když to napíšu odlehčeně. Ženy dnes rodí i když se věk blíží ke čtyřicítce. Nevím Milu, jak bys ty zvládla ty své děti od mala, kdyby nebylo jak je.

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

No, ty tak můžeš někomu radit kdy mít děti, ty matko pluku

njn (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

Miluně se děti dělaly samy :-)

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

už dlouho nebyla těhotná, asi něco přes půl roku

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

Protože to Sergej nejspíš umí nejlíp a děti nechce tak si dává majzla a radši se jí udělá na tělo jak psala i když to se jí tolik nelíbí:)

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 20:01)

Tak Miluna, když jí bylo necelých třicet, tak otěhotněla s šestnáctiletým klukem a bez soulože:))))), jen rukou :)))))

bianka (St, 15. 1. 2020 - 16:01)

To se ptám já v 16.54. Ale mluvit bys o tom s ním měla. Ne že se nudíš, ale spíše co ti vyhovuje a co naopak ne. Měl by mít na tebe ohled a né jen na své uspokojení. Jestli se ptát nebudeš, nedoví se to a může to také dopadnou všelijak.

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 18:01)

To nic Bianko,to sem si jen potřebovala ulevit asi tim jak sem včera měla odpol na to hodně chuť a pak v noci jinou polohu nechtěl než abych já šla na něj a tim jak sem na něm skákala a moc necítila a ještě jak se neudělal ani on tak mi to dosralo.Jako pocit že sem to dělala zbytečně.No já sem zvyklá že v tom vztahu uspokojuju ručně a orálně častěji já než on mě ale neni to kvuli němu že by on nechtěl ale je fakt že tak často to nedělá ani on od sebe jako já jemu ale i tak to neni ten důvod.Je v tom něco jinýho co se mi tu psát nechce.Je to moje už intimní věc a tak víc uspokojuju ručně a orálně já jeho a sem smířená s tim že poštěváčka si radši udělam častěji sama a od něj sem radši když mi to udělá hlavně s nim a prostě v dirce.A už spolu budem na jaře rok.O té poloze vim dávno že jí mam ráda nejmíň.Když mi bylo 15 měla sem jí ráda naopak nejvíc:-) Paradox co?

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 16:01)

A to jsi zjistila až po půl roce vztahu?

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 16:01)

To já nevim Romane.Ale na 20+ nemam štěstí.To měl asi jen Denis těch 21cm.Nevim jak bych to Sergejovi měla říct? Je mi blbý mu přímo říct že mě poloha na koníka spíš nudí.Obávam se že by se mohlo stát že by nám to i v jiných polohách jinak dobrý sex narušilo.Mohl by se bát a mít to v hlavě a pak by mu ani třeba nestál.To radši riskovat nebudu.

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Není, o tom by si měla hlavně promluvit se Sergejem.

Roman (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Miluno co když potřebuješ dole jestě většího na polohu na koně?

Sany11 (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Malem jsem zapomnela, chtela jsem hlavne poprat nasim Alickam vse nejlepsi k svatku. :-)

Reklama

Přidat komentář