Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Je to přesně tak jak píšeš a prozatim vystačíme tak jak to je.Když pujdu bude to jen bonus navíc ale když nepujdu tak to nevadí.

Sany 11 (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Ale ne, Milco, Andrea ma pravdu. Ty kdyz neco opravdu chces, tak toho zvladnes dost. V aute jsi chtela jezdit a nedalo ti to moc prace.
Rustinu studovat nemusis, ale porad se vymlouvat na hlavu, ze je k nicemu, to uz ti tu nikdo nebasti. ;)

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Ale já sem nepsala Sany že něco hledam.Nechci nic dělat jen tu servírku nebo řidičku bych šla kdyby se našlo něco na půl úvazku,jinak nic nechci.Nechybí mi to někde být a každý den někam chodit.A anonyme já to o Sergejovi jen psala o tom sexu ne že chci radu ale pořád čekam jestli se někdo nerozepíše jestli to taky nemá doma podobný.Že prostě se to někdy takhle nepovede,nebo jestli taky nějaká to slaběji na koníka cítí? Tohle se ptát doktora jestli to na koníka hůř cítí je blbý?

Miluno, (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

zaparkuj koníka do stáje a aspoň trochu se zamysli. Souložíš od dětství, takže tady nikdo nemá takovou zkušenost. podle mě je to vyžilost, nevíš už jak se uspokojit kromě úchyláren.

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

No to co bylo včera mi rozhodně nestačí.Ale když je na mě on tak je to sakra rozdíl,takže za mě bych polohu koníka opravdu radši zaparkovala a klidně jí nepoužívala ale on jí chce bohužel celkem pravidelně což je škoda.A jak byla včera jen tahle poloha tak to byla nuda.

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

a co my s tím?

Roman (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

To je blbá otázka.

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Jak opotřebovaná škatule? Já neříkam že za to může Sergej.Prostě se to včera nepovedlo a štve mi na chlapovi skákat a pak se stejně dodělává rukou sám o moje prsa a hubu,pak se cítim zbytečná nebo jak to říct.A do toho jak to na koníka tak necítim tak mi to včera přišlo takový prázdný zbytečný že sem to dělala zbytečně.Už sem v čekárně u psychiatra.A moji hlavu neřešte,byla sem ráda že sem dokončila základku.

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Radu najdi u sexuologa, tady se správné rady nedočkáš. Nebo to řekni psychiatrovi, aby ti tam dal doporučení.

není divu (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

škatule opotřebovaná, ta má za sebou roky a roky pořádné dřiny.

Andrea (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Milu,ty vůbec nemáš hlavu na ho..., autoškolu jsi zvládla perfektně, někdo tu měl návrh na pošt.dorucovatelku,to není špatné,psala jsi, že mají málo peněz, lepší něco, než nic,na migrénu by to bylo také dobře, já bych to tedy zkusila

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

No jo Andy ale to je zas něco jinýho že se mi povedl řidičák,to neni vzdělání jako klasika střední,vysoká.Ale co stejně co tak čtu dnes má každej druhej Vš a taky jim to může být brzy k ničemu protože chybí právě dobrý řemeslníci.Ale Andy já práci mimo servírky a řidičky nehledam.

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Tady by byl problém, né každé počasí Miluna zvládá. Muselo by být pořád v létě kolem 25 st. a v zimě taky tak.

a (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

hlavně by nesměla moc chodit a někdo po ní něco chtít nebo ji kritizovat

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 13:01)

Na všechno máš výmluvy. Hlava na hovno a teď začíná být i škatule opotřebovaná. Kdo za to může?
No přece Sergej.

jo (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

a ještě by jste ji nutili se učit ruštinu, to jste asi spadli z višně. Takhle nějakou novou superpolohu při sexu neporadíte. Dobře víte, že v tomto se Miluna novinkám a experimentům nevyhýbá. Klidně ji necháte trpět. :)))))

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

Po necelém půl roku vztahu proloženém dalšími sexuálními avantýrami Radka, Otik, Denis, další Ukrajinci, trojka s Otou? No může u M iluny být.

Miluno (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

až budeš mít další kontrolu u lékaře kvůli AD, řekni mu o těchto problémech v sexu. Může to být ale i to, že se Sergejem neprožíváš vzrušení jako u Denise nebo zezačátku. Žádné oživení, už víš, co bude následovat nebo co chce jenom on bez ohledu na tebe. Tohle si ujasni ty a potom si promluv se Sergejem, co bys chtěla neboco se ti nelíbí a tak. I v sexu může nastat stereotyp, který je předvídatelný a ztrácí na atraktivitě

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

Je teď sem to akorát psala že jdu k psychiatrovi.No když sem v noci šla na Sergeje tak sem v sobě vůbec nic necítila a to sem to odpoledne tak chtěla.Máš pravdu přesně v tom že už vim co bude následovat a u polohy která mi ani moc nebaví je to trochu zabiják.Že by mě on nevzrušoval to si nemyslim ale nevzrušuje mi moc to honění o prsa,s tim mi tenkrát už přebažil Jirka.A když chlap nebere prášky tak nevim proč by se mě měl dělat jen o hubu a o prsa:-( Cítim se pak jako když jí mam zbytečně,je mi to pak i trochu líto:'( Že to chce hlavně jen on bez ohledu na mě je taky pravda.

Nepodepsaná radši (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

Tak mě Miluno napadlo, jestli by ses nechtěla přihlásit někam na kurz ruštiny, když jsi teď přes tyhle lidi taková odbornice. Myslím to vážně, i když se u toho teda dost směju. Zvýšila by sis kvalifikaci a zahnala nudu. Do práce tě nedostaneme, obzvlášť když Sergej slušně vychovává a ještě ti chodí alimenty. A záda u toho rozhodně nebolí. Spíš zadek z toho sezení a učení. A Sergej by s tebou mohl konverzovat :))))))))))))))

Reklama

Přidat komentář