Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Radu najdi u sexuologa, tady se správné rady nedočkáš. Nebo to řekni psychiatrovi, aby ti tam dal doporučení.

není divu (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

škatule opotřebovaná, ta má za sebou roky a roky pořádné dřiny.

Andrea (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Milu,ty vůbec nemáš hlavu na ho..., autoškolu jsi zvládla perfektně, někdo tu měl návrh na pošt.dorucovatelku,to není špatné,psala jsi, že mají málo peněz, lepší něco, než nic,na migrénu by to bylo také dobře, já bych to tedy zkusila

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

No jo Andy ale to je zas něco jinýho že se mi povedl řidičák,to neni vzdělání jako klasika střední,vysoká.Ale co stejně co tak čtu dnes má každej druhej Vš a taky jim to může být brzy k ničemu protože chybí právě dobrý řemeslníci.Ale Andy já práci mimo servírky a řidičky nehledam.

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

Tady by byl problém, né každé počasí Miluna zvládá. Muselo by být pořád v létě kolem 25 st. a v zimě taky tak.

a (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

hlavně by nesměla moc chodit a někdo po ní něco chtít nebo ji kritizovat

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 13:01)

Na všechno máš výmluvy. Hlava na hovno a teď začíná být i škatule opotřebovaná. Kdo za to může?
No přece Sergej.

jo (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

a ještě by jste ji nutili se učit ruštinu, to jste asi spadli z višně. Takhle nějakou novou superpolohu při sexu neporadíte. Dobře víte, že v tomto se Miluna novinkám a experimentům nevyhýbá. Klidně ji necháte trpět. :)))))

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

Po necelém půl roku vztahu proloženém dalšími sexuálními avantýrami Radka, Otik, Denis, další Ukrajinci, trojka s Otou? No může u M iluny být.

Miluno (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

až budeš mít další kontrolu u lékaře kvůli AD, řekni mu o těchto problémech v sexu. Může to být ale i to, že se Sergejem neprožíváš vzrušení jako u Denise nebo zezačátku. Žádné oživení, už víš, co bude následovat nebo co chce jenom on bez ohledu na tebe. Tohle si ujasni ty a potom si promluv se Sergejem, co bys chtěla neboco se ti nelíbí a tak. I v sexu může nastat stereotyp, který je předvídatelný a ztrácí na atraktivitě

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

Je teď sem to akorát psala že jdu k psychiatrovi.No když sem v noci šla na Sergeje tak sem v sobě vůbec nic necítila a to sem to odpoledne tak chtěla.Máš pravdu přesně v tom že už vim co bude následovat a u polohy která mi ani moc nebaví je to trochu zabiják.Že by mě on nevzrušoval to si nemyslim ale nevzrušuje mi moc to honění o prsa,s tim mi tenkrát už přebažil Jirka.A když chlap nebere prášky tak nevim proč by se mě měl dělat jen o hubu a o prsa:-( Cítim se pak jako když jí mam zbytečně,je mi to pak i trochu líto:'( Že to chce hlavně jen on bez ohledu na mě je taky pravda.

Nepodepsaná radši (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

Tak mě Miluno napadlo, jestli by ses nechtěla přihlásit někam na kurz ruštiny, když jsi teď přes tyhle lidi taková odbornice. Myslím to vážně, i když se u toho teda dost směju. Zvýšila by sis kvalifikaci a zahnala nudu. Do práce tě nedostaneme, obzvlášť když Sergej slušně vychovává a ještě ti chodí alimenty. A záda u toho rozhodně nebolí. Spíš zadek z toho sezení a učení. A Sergej by s tebou mohl konverzovat :))))))))))))))

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

To mi neláká:-) co chci vědět mi řekne on a stejně semnou mluví česky když umí česky.To i jeho kamarádi.Každej z nich nějak česky mluví s tim jejich známim přízvukem.A na ukrajině bydlet neplánuju.A fakt se nenudim.Za chvíli musim k psychiatrovi a příští týden do Prahy.

a (St, 15. 1. 2020 - 13:01)

Tebe neláká zvýšit si vzdělání, něco umět, aby si tě jiní vážili? Kdejakej ukrajinec mluví česky

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 13:01)

Umět ruštinu neberu za nějaký vzdělání.Musela bych to mít jinak v hlavě,asi takovou hlavu jako maji moje vlastní děti aby se nějaký vzdělání dalo nějak využít.Tuhle posranou hlavu co mam já tak ta je jen na migreny nebo já nevim.Teď se musim zbavit toho blbýho pocitu kterej ve mě zůstal potom pro mě neuspokojivim sexu,kterej mě neuspokojil psychicky.Myslim že i Sergej si toho včera všimnul protože sem po sexu jen tiše ležela a nemluvila a on se mi ptal co mi je.Ale neřekla sem mu nic.To nemá cenu.A to se ještě nějak trochu třesu dnes.Nechápu,nevim proč:-(

? (St, 15. 1. 2020 - 14:01)

umět ruštinu nebereš jako vzdělání? Aha, takže jsem ztratil spoustu let blbým studiem jazyků

Miluno (St, 15. 1. 2020 - 13:01)

ty máš hlavu jen na to, aby ti nepršelo do krku.

haha (St, 15. 1. 2020 - 13:01)

Milunino vzdělání a praxe je od 14let šukat a rodit děti. S tímhle ji neotravuj

Miluna (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

Já se nenudim a o nudě sem nic nepsala.

rada (St, 15. 1. 2020 - 12:01)

jdi do práce a máš po nudě

Reklama

Přidat komentář