Reklama

na holou nebo ne ?

Laura (So, 15. 2. 2020 - 07:02)

To já když jsem na holou dostala,skoro vždycky jsem se pochcala.

Eva (So, 15. 2. 2020 - 01:02)

Tak nás naši vždycky před výpraskem poslali vyčůrat. Nikdy jsme nedostali rychle, vždycky byl rozbor provinění a pak až výprask. To bylo dokud jsme byly doma. Já bohužel dostávám i teď občas od manžela za trest. Není to úplně často, ale pokud má pocit, že je něco špatně, dostanu. Hrozně se stydím, ze i ve 40 letech občas dostanu jako malá na holou varečkou. Pravdou je, ze výpraskem je smazání.

5tinka (St, 15. 1. 2020 - 09:01)

Když jsem začala bolestí při výprasku nekontrovatelně čůrat,tak mami hned přestala

Verča (Čt, 16. 1. 2020 - 07:01)

já dostala nadáno, že jsem čuně a dostala jsem přidáno několik ran přes stehna pod zadkem...

Věrčo, (Čt, 16. 1. 2020 - 08:01)

Už neklam tělem, jsi zasranej úchylnej chlap. Stačí location aplikace a identifikace adresy. Pro ostatní diskutujicī,na Věrču s bimbasem POZOR!

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 07:02)

A teď se nám převtělil do Evy :)

Nikola (St, 15. 1. 2020 - 09:01)

Já taky

Verča (St, 15. 1. 2020 - 09:01)

což byl ještě větší trapas...a ta boles tbyla mnohdy opravdu děsná. Hlavně tedy šlauchem

Bára (Út, 14. 1. 2020 - 16:01)

Bezbolestná, ale ponižující, Taky jsem několikrát zažila to samé a musela jsem držet výprask na holou nebo se vyčůrat do poslední kapky. Jednou jsem radši utekla k babičce.

Verča (St, 15. 1. 2020 - 07:01)

tak výprask jedině na holou, což už to bylo ponižující poslouchat matku, jak mi tu moji prdel seřeže atd...ale bolest pak předčila vše a bylo mi jedno, že mi vidí celou prdel atd

Ivoš (St, 15. 1. 2020 - 09:01)

A pochcala ses u toho taky?

Verča (St, 15. 1. 2020 - 09:01)

bylo dost šílených výprasků, kdy jsem si ucvrknula....

Ivoš (Út, 14. 1. 2020 - 07:01)

Dobrá bezbolestná taktika. To se mi líbí.

Anonymka (Po, 13. 1. 2020 - 16:01)

Já jsem nechtěla bolest, proto jsem se radši vyčůrala. Z toho strachu se mi vždycky chtělo spíš hodně a radši jsem před tím nešla, protože jednou se mi moc nechtělo a nešlo mi to a tak jsem stejně dostala na holou a tak když jsem tušila výprask, radši jsem si nedošla,abych potřebovala na záchod spíš hodně a pak jsem se celá vyčůrala před ním a on mne za to nechal a nezbil mne

Markéta (Po, 13. 1. 2020 - 15:01)

To je síla. Teda já bych radši přežila výprask. Vychcat se před tátou v takový situaci musí být daleko více ponižující. Ale zase chápu ,že někdo bolest snáší hůře a pak se radši před ním vychčije. Na druhou stranu mně táta nikdy nebil a když sem byla malá dával mne vyčůrat a já to dělala normálně bez problémů.

Anonymka (Po, 13. 1. 2020 - 12:01)

Já se bojím napsat své jméno a to přesto,že otec už nežije. Trestal mne na holou do mých patnácti let a jednou tak, to mi bylo asi šest roků,že jsem se z toho počůrala bolestí a jemu přeskočilo. Když jsem něco provedla tak jsem měla dostat a mohla jsem si vybrat, buď dostanu na holou a nebo když mi stáhnul kalhoty a ohnul ,že se před ním vyčůrám a nedostanu výprask. Vždy si mně odvedl do sklepa a já radši před ním čůrala ohnutá a věděla jsem, že on vidí přímo do mý pipky a musí to vidět celý jak z ní čůrám na zem. Ale nebolelo to jako výprask a dalo se to přežít. Nic víc si na mně naštěstí nedovolil,ale i s tím jsem se svěřila až nedávno své nejlepší kamarádce.

Verča (Po, 13. 1. 2020 - 12:01)

jej, kolikrát já jsem si při výprasku ucvrknula....

Anonymka (Po, 13. 1. 2020 - 13:01)

Jenže já musela vyčůrat všechno jako když musím na malou

Eva (So, 11. 1. 2020 - 16:01)

Tak u nás vždycky na holou, já i sestra. Občas jsme se snažily ukecat, kolik a čím, ale na holou to bylo vždycky. Jako menší ohnout přes koleno, jako velké holky buď přes křeslo nebo na postel a pod břicho polštář. Myslím, ze i ten stud byl součást trestů. Pak poděkovat a stoupnout do kouta dole nahatý.

Verča (Po, 13. 1. 2020 - 07:01)

Jo jo, moje mamka říkala, že nechce trestat moje kalhoty, ale moji prdel, tak proto to bylo na holou. A co si budeme povídat, na holou to mnohem víc bolí.

Reklama

Přidat komentář