82246 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Shabbatot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Izrael je společnost vysoce
Ale no tak Rakato..... více jak 50 % israelcu má vysokoškolské vzdělání a jsem si jist, že více jak 80% +- má střední vzdělání.Ti se neztratí !
14. Leden 2020 - 17:34
Shabbatot-Jahod (anonym)
Mě je tak blbě....! Mě je tak blbě!!! Je mě blivno, bolí mě bachor a klouby, bolí mě v krku a mám teplotu,asi mám chřipku. Vzal jsem si na to dovolenou,abych nepřišel o prachy....dnes je úterý...v pátek musím být v kondici na zkoušku dechové kapely,ale jestli je to práva chřipka a ne nachlazení ,tak z toho bude asi prd.
14. Leden 2020 - 17:53
Odpověď na ".Je to právě USA,která je
Ještě že se dá psát z mobilu....takhle mohu ležet v posteli ,kuryrovat se a ještě psát.... píšeš Jedovatej, že orel ro..... vá ? Tak schválně ! Zadej si na internetu na Google v obrázcích -Potravinova pomoc _ a NATO vem klidně jed, že na těch pytlech s potravinami najdeš MADE IN USA . ...
14. Leden 2020 - 18:07
sardanapal* (anonym)
Odpověď na na běloptáka nezapomenu,to
A nad tou nástěnkou , visel srp a kladivo ...
14. Leden 2020 - 18:18
Rakato (anonym)
Odpověď na ".Je to právě USA,která je
Největší pomoc jde z USA? To je Jahodového fikce, viz zde: Nizozemsko, Dánsko a Švédsko, to je trojice států, které se podle amerického Centra pro globální rozvoj zasazují vůbec nejvíc o to, aby se zlepšily životní podmínky obyvatel nejchudších zemí. ----------------------- https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/chudym-zemim-nejvice-pomaha-nizozemsko_200608140811_mmatusu Jo, často dávají USA mastné finanční dary, ale peníze můžeš utratit jen na nákup zbraní od nich. V takové situaci je třeba Izrael.
14. Leden 2020 - 18:25
Rakato (anonym)
Odpověď na Ještě že se dá psát z mobilu.
Neříkám, že USA nepomáhají. Ale protože mají přebytek potravin, kupuje od nich jejich pytle na pomoc kde kdo. A stejně - např. v Nigérii už jejich obilí žrát nechtějí, a kukuřici ani náhodou, ti mají v oblibě jen bílou rýži.
14. Leden 2020 - 18:29
sardanapal* (anonym)
Odpověď na Saudská Arábie je středověká
Bodejť , když třebas jen klan Buschů , jest finančně propojen s rodinou vládnoucích Saúdů . O demokracii a svobodě se teho hafo nažgryndá , ale jak sou v tem velký love (hafo many) , všechno de bokem - jen ať se zlaťáky sypou ... ;-( A pár debilů (různě po Světě) mává kartami , které rozdali "TI" dobří ... Bojují ani nevědí za co , pro koho a vydělávají tím dalším (hlavně těm "dobrým")...
14. Leden 2020 - 18:34
sardanapal* (anonym)
Jo , a z půlky pytlů se vysypaly žvýkačky s obrázkem Mickey mouse ...
14. Leden 2020 - 18:41
Odpověď na A nad tou nástěnkou , visel
Kéž by všude visela U$ vlajka již od roku 1945... ČR by byla nyní Švýcarsko ,no.... Plzeň k tomu měla našlápnuto správnou cestou
14. Leden 2020 - 18:43
Odpověď na Jo , a z půlky pytlů se
Hmm....a já myslel, že mouka, kukuřice, občas nějaká ta nemocnice,team lékařů a miliardy Dolarů formou dotací..
14. Leden 2020 - 18:45
sardanapal* (anonym)
Odpověď na Hmm....a já myslel, že mouka,
Ale jo , dovezli kukuřici i pšenici , ale k témuž jim dali elektrický mlénky Vole ! No a , jak tak tloukli to různé zrno na mouku těmi stroji , mnoho z nich potem mělo nejrůznější potíže . Dokonce byly i smrtelné případy ...
14. Leden 2020 - 18:56
14.1. (anonym)
...spolehlivost a diskrétnost...
14. Leden 2020 - 19:10
jahodo (anonym)
Odpověď na Ale no tak Rakato..... více
to jsi opravdu přehnal. A nezapomeň NATO, že dnes polovina Izraelců jsou Rusové. Jinak by tě ožralého ke Zdi nářků nepustili
14. Leden 2020 - 19:49
14.1. (anonym)
Netušila jsem,že k tomu budu přece jenom potřebovat škrabošku.Original motion picture soundtrack.
14. Leden 2020 - 19:51
jahodo (anonym)
pěkně si lež v posteli. Myslím, že tvůj bělopták dělá zdravou politiku. A všem, kdo to potřebují, dodává za peníze nejlepší zbraně
14. Leden 2020 - 19:55
jahodo (anonym)
Odpověď na Kéž by všude visela U$ vlajka
ČR by dnes byla plná no go zon.
14. Leden 2020 - 19:59
Rakato (anonym)
Odpověď na ...spolehlivost a diskrétnost
Přesně! A všechny ty amorální nebo až nelegální finanční operace a obchody se dělají se zárukou spolehlivost a diskrétnosti. Dobře to měli propracované Švýcaři, ale těm dala přes čumák EU, protože přicházela o daně, a tak zase žijí hlavně z hodinek.
14. Leden 2020 - 20:02
Rakato (anonym)
Odpověď na Netušila jsem,že k tomu budu
Budš k tomu potřebovat nejen škrabošku, ale i Heckler & Koch s nočním viděním a dobrým kolimátorem (kadence 800 ran/min.). --------------------------------------------- Original motion picture soundtrack? Dobré basy, ale jinak nic moc.
14. Leden 2020 - 20:08
14.1. (anonym)
Odpověď na Přesně! A všechny ty amorální
Klidně mu můžeš říct,že jak předělali v Brně dopravu,tak je to s vypětím sil.
14. Leden 2020 - 20:14
už (anonym)
Odpověď na Budš k tomu potřebovat nejen
jsi někdy z té pistole střílel?
14. Leden 2020 - 21:19
Rakato (anonym)
A nyní si prosvištíme slovíčka a řekneme si, kdo je správný Čech, a kdo si to jen myslí - test z češtiny: https://www.qizy.cz/quizzes/cestina-test-chytaky/70
14. Leden 2020 - 21:30
Rakato (anonym)
Odpověď na jsi někdy z té pistole
Myslel jsem samopal Heckler & Koch MP5, viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Heckler_%26_Koch_MP5 . Z toho bych si rád vystřelil, ale když jdu kolem přepadového komanda (která jej u nás také používá), nechtějí mi jej půjčit. ------------------------------------------------ Střílel jsem ze samopalu, pistole i házel granátem, a pistole mi fakt šla. Až budu starý, jednu si koupím na obranu, a piš si, že budu střílet jako první. Jak říkali Rusové - raději deset mrtvých nevinných, než aby jeden grázl uprchl.
14. Leden 2020 - 21:36
Rakato (anonym)
Odpověď na Klidně mu můžeš říct,že jak
Brno se plácá ve svém maloměstském myšlení odjakživa, příjmy má Brno dobré, jen nápady ne.
14. Leden 2020 - 21:38
Rakato (anonym)
„Žena jako bytost s menší mozkovnou může dosáhnout nanejvýš inteligence čtrnáctiletého chlapce.“ (Eduard Albert, český lékař a chirurg)
14. Leden 2020 - 23:07
Rakato (anonym)
„Plzeňská práva jsem zvládl s vypětím sil jen pomocí hyperbarické komory, kam jsem šel na hodinu před každou zkouškou.“ (JUDr. Aladin Tomášek vypráví)
14. Leden 2020 - 23:08
aladin (anonym)
"ČT2 Dokumentární klub: Propaganda, továrna na souhlas".....Žádná demokracie, jen oblbování lidí !!!
15. Leden 2020 - 0:26
aladin (anonym)
"ČT2 Všichni jsme oniomaniaci".......Proč tohle nedáváte z večera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V 1:30 to je skoro zbytečné !!!!!!!!!
15. Leden 2020 - 1:49
Jedovatej (anonym)
Odpověď na Mě je tak blbě....! Mě je tak
„Mě je tak blbě....! Mě je tak blbě!!! Je mě blivno, bolí mě bachor a klouby,“ … Jak je, Jahodovej? Furt tě bolí bachor? Hele, a necejtíš v tom bachoru nějaký divný pohyby? Jasně, sice by to mohla bejt tasemnice z toho vepřovýho, co do sebe láduješ… ale napadá mě jiná možnost – nemůžeš bejt těhotnej? --- Já vím, bylo by to asi dost nezvyklý… ale co když jde vo další neposkvrněný početí v historii lidstva, do tebe ovšem nevstoupil Duch svatej, ale orel bělohlavej, a z tebe se teď chystá vynořit jeho mladý vorlík, už vyklubanej, žádný zdržování… --- Upřímně řečeno, Jahodovej, tvý vobhajoby amíků jsou sice děsný, ale ten porod bych ti fakt nepřál…
15. Leden 2020 - 4:16
Odpověď na „Mě je tak blbě....! Mě je
No za to v Rusku rozdojej i kozla !
15. Leden 2020 - 4:24
15.1. (anonym)
Odpověď na Mě je tak blbě....! Mě je tak
Ano a co Ti je Američtí vojAci tAké nefňukAjí.
15. Leden 2020 - 4:53

Stránky

Přidat komentář