Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

Tomáš (Po, 10. 2. 2020 - 07:02)

Tak ja jsem si včera vyholil trojúhelník, vypadá to dost sexy, nosím ještě pás cudnosti tak si případám úplně jak děvka.

David (Út, 14. 1. 2020 - 21:01)

Tak já už spoustu let do hola a komplet. Nedám na to dopustit a moje žena taky ne.
Pravda je, že zpočátku mi to před lidmi na nudě a ve sprchách u bazénu nebylo moc příjemné. Dnes se ale tak 40-50% mužů takto holí, tak už mi to ani nepřijde. Je to moc fajn pocit.

Davide (So, 25. 1. 2020 - 20:01)

Jak na to koukaj bílé pláště?

David (Út, 28. 1. 2020 - 06:01)

Tak po vyšetření s třiselnou kýlou bez komentáře, před operací bylo vyvolení nutné. Teď jsem objednaný na urologii, uvidím, jestli zaznamenám nějakou reakci, ale silně o tom pochybuju. Určitě proběhne vyšetření bez komentáře k vyvolení genitálu. Opravdu je to každého věc, jestli a jak se stará o svůj porost ať už jde o tvář, tělo, nebo penis.

Milan (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

jsem taky po operaci a jen díky tomu že ho taky holím tak mne před zakrokem ušetřili holení.

Davide (Út, 3. 3. 2020 - 16:03)

Jak to dopadlo na tej urologii?

David (St, 4. 3. 2020 - 05:03)

Jak jsem očekával, naprosto profesionální přístup paní doktorky bez zjevného pozastavení, nebo komentáře k mému oholení. Kontrola ledvin i ''podvozku'' důkladná, naštěstí bez nálezu. Sono ledvin v pohodě, močového měchýře též. Prohmatání varlat a kontrola penisu celkem v také no a k prostatě se jinak než konečníkem dostat nedá... To ale trvalo méně než 5 vteřin a obavy z nepříjemného pocitu byly opravdu zbytečné. Ne že bych to chtěl podstoupit každý týden, ale žádný problem. Než si člověk uvědomí, že má prst v zadku, tak už ho tam nemá. Jsem zdráv. Hurá. Stud z obnažení sice nějaký byl, ale zbytečný. Jestli si někdo myslí, že doktoři za půl hodiny vedi, kdo je jak obdařen, jak je oholený či zarostlý, tak ať si to myslí. Oni řeší jiné věci. Chlapi, nestyďte se a prevenci nepodceňujte. No a pokud snad cítíte nějaké potíže, na nic nečekejte a alou!!!

Dan (Út, 14. 1. 2020 - 09:01)

Tenkej proužek mají standardně ženy, u chlapa to asi běžný nebude, ale myslím, že spoustě mladých holek se to může líbit. Já osobně holím na obdélník široký na tloušťku penisu(cca 5 cm) a výšku asi 8 cm, aby mi to nelezlo z prádla. A manželka je spokojená.

Tomáš (Po, 13. 1. 2020 - 15:01)

Ja si vyholil jen tenký proužek nad penisem, přijde mi to jako sestřih děvky u chlapa, co si o tom myslíte?

Kamil (Ne, 12. 1. 2020 - 09:01)

Jaký bude trend holeni letos?

Hele (St, 1. 1. 2020 - 11:01)

funguje to tady ještě?

Milan (Út, 17. 12. 2019 - 15:12)

Holim se jiz asi 20 let me a partnerce to vyhovuje a na okoli se mohu -- - at si mysli co chteji zpocatku trochu zvlastni pohledy ve sprse sauna dnes jiz to nikoho nezajima at si kazdy dela co chce doporucuji vsem i jako soucast sexu krasne je vzajemne holeni.

Danek (Ne, 15. 12. 2019 - 14:12)

Já mám nechaný jen zastřižený asi 3cm široký proužek nad penisem a jsem spokojen i moje žena. Jinak vše okolo udržuji hladké. Je mi 50 a mám to tak už aspoň 10 roků. A zarůst úplně bych se už nikdy nenechal. Žena má proužek jen asi půl cm široký a zastřižený úplně nakrátko a je to moc hezké a rajcovní.

Jj (Pá, 15. 11. 2019 - 11:11)

V 15 je to normální. Tam se chlupy neřeší.

Adam (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

15

Bobo (Po, 4. 11. 2019 - 13:11)

V holení intimnich partií nevidím problém. Je to každého záležitost. Já se holim několik let. Musím dodat jednoduchá hygiena je pro mne přednější. Na nuda pláži v pohodě bez řeči že jsem vyvoleny ale občas ve sprchách na bazénu nějaké komentáře zaslechnu ale toho si nevšímam. Přítelkyně je taky spokojena.

a (Po, 11. 11. 2019 - 10:11)

Kolik vám je?

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2019 - 07:11)

Protože jsem ženě holil píču,zkusil jsem to taky.Oholenej čůrák vypadá delší,není schován v pralese.A na 69 je to lepší.Já před očima do hladka vyholenou píču,žena hladkýho čůráka.Asi po třech letech jsem to vzdal.Řekl bych,že chlupy jsou silnější a delší.

Robin (Čt, 31. 10. 2019 - 09:10)

Teď zrovna přemýšlím, že přesvědčím přítelkyni, ať mi odstraní ten zbytek chlupů co tam ještě nechali.

Robin (Út, 22. 10. 2019 - 16:10)

Na chíře je většina holátek

Reklama

Přidat komentář