Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Po, 13. 1. 2020 - 17:01)

Na takových dělnících s maturitou jako ty stojí republika. Kdekto se nad vámi povyšuje, že má lepší vzdělání, a pak se z toho vyklubou plzeňská práva či jiný podivný diplom. Ale já ne, řemeslníky a vzdělané střední kádry mám v úctě. (A až se nějaká nadutá buzna dostane do nemocnice, bude je mít v úctě také, protože na nich stojí i naše zdravotnictví.) --------------------------------------------------------------
Ty bys se svým dělnickým původem a dobrou gramatikou udělal skvělou kariéru u komunistů, jen bys musel zaměnit přesvědčení a zapomenout na bělohlavého ptáka.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 14. 1. 2020 - 11:01)

na běloptáka nezapomenu,to bych ho musel u komunistů vyměnit srp a kladivo,děkuji,ne...Ještě co se týče toho,jak narážíš na můj pravopis,že jako i když bych byl blbej a dobře by mě to politicky myslelo,že bych se u komunistů prosadil.No,nevím,nevím...to možná tak u SNB.Pamatuji si na vojně,když jsem byl bažant,tak jeden mazák říkal,že je kandidát strany a chce k SNB neb rád mlátí lidi.Tak u takových ano,ti měli uplatnění.Politicky jim to myslelo,bylu blbí jak tágo a svaly k tomu a sadistické sklony ,takové strana potřebovala v represivních složkách.Jenže za co oni stojí?...Svůj názor nemají, jsou se schopni na sebe podívat do zrcadla?...Ještě co se týče mé maturity s vyznamenáním,tak tu jsem dostal takto:Škola kam jsem chodil studovat dálkově měla na chodbě nástěnku slávy kde byl každý student školy co měl maturitu s vyznamenáním.Nástěnka byla zasklená a byl tam ročník i 1960...a pak nahoru jak šel čas.Já jsem ve třídě chlapům řekl,že chci být na té nástěnce taky.Každý se mě smál,ale já studoval,.studoval,každý den ve škole si musel napracovat i v noci,sobotě,přesčasem po směně,studoval jsem a pořád jsem v tom ležel a když jsem šel na maturitu tak jsem se učil ještě tam před zkouškama a pořád jsem měl pocit,že nic nevím a budu mít problémy....Pak jsem šel a udělal to s vyznamenáním a jsem na té nástěnce....Tak takový je Rakato můj přístup k problému a k práci.A to globálně!...

sardanapal* (Út, 14. 1. 2020 - 18:01)

A nad tou nástěnkou , visel srp a kladivo ...

Shabbatot-Jahoda (Út, 14. 1. 2020 - 18:01)

Kéž by všude visela U$ vlajka již od roku 1945... ČR by byla nyní Švýcarsko ,no.... Plzeň k tomu měla našlápnuto správnou cestou

jahodo (Út, 14. 1. 2020 - 19:01)

ČR by dnes byla plná no go zon.

Rakato (Út, 14. 1. 2020 - 13:01)

Já nemám připomínky ani ke vzdělání, ani ke gramatice, tvůj přístup je dobrý. Teda až na to jednostranné obdivování běloptáka.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 14. 1. 2020 - 14:01)

USA má nejlepší system na světě a o tom bez dizkuze.Píšeš,že v SA jsou omezovány ženy ?Že SA a její vahábizmus založený Muhamman ibn Abdul Vahab šíří terorizmus do celého světa?Ty zde Rakato a to stejně jako já poukazuješ na špatné věci,ale já jahoda narozdíl od tebe vím,že Amerika je řešení...Píšeš o ženách v USA a o ženách v SA?..Že ženy v SA nesmějí ani řídit auto a jsou terorizovány domácím násilím?Takže toto a ještě mnohem více by v USA neprošlo!...Amerika je řešení všech špatností světa !...V USA má každý před každým právo a rovnocenné postavení a to si může i bránit a to s úspěchem.Kde jinde jak v USA se žena,dítě,slabý a nemocný dovolá práva a zastání před debilem chlapem,který si myslí,že když je větší tak si může beztrestně dělat co chce a projde mu to?!...no....moc těch míst ve světě teda není,pouze v USA a tam,kde má Amerika vliv a to je západní a střední Evropa .Tam si primitiv chlap na ženu a dítě sáhnout nedovolí a pokud ano,riskuje že si ho za to někdo podá.To samé s pedofilií,děti pod 15 let jsou chráněny pouze v americké sféře vlivu,všude jinde ne...To co jsem napsal je logické...A zase je to pouze Amerika,která bojuje proti světovému terorizmu všude ve světě...díky hrdinům z US Army je celý svět bezpečnější,hezčí a lepčí,Evropa v bezpečí a blahobytu,od konce 2 WW v demokracii,míru,svobodě a ekonomické prosperitě.Je to právě USA,která je největším vývozce humanitární pomoci do celého světa tam,kam je třeba.Ještě že je USA ,země svobody,demokracie,lidských práv,rovnoprávnosti ,země orla bělohlavého,ikony svobody všech lidí,ikona svobodného člověka a odvěké touze člověka po svobodě.

Jedovatej (Út, 14. 1. 2020 - 17:01)

".Je to právě USA,která je největším vývozce humanitární pomoci do celého světa tam,kam je třeba." --- Blbý ovšem je, Jahodovej, že to tvý "kam je třeba" mnohdy znamená do zemí, který předtím orel bělohlavej rozmrdal vosobně, nebo ho v tom zastoupili jiní - vorlem za provázky vedený, vorlovejma zbraněma záobený...

Rakato (Út, 14. 1. 2020 - 18:01)

Největší pomoc jde z USA? To je Jahodového fikce, viz zde: Nizozemsko, Dánsko a Švédsko, to je trojice států, které se podle amerického Centra pro globální rozvoj zasazují vůbec nejvíc o to, aby se zlepšily životní podmínky obyvatel nejchudších zemí. ----------------------- https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/chudym-zemim-nejvice-pomaha-nizozemsko_200608140811_mmatusu
Jo, často dávají USA mastné finanční dary, ale peníze můžeš utratit jen na nákup zbraní od nich. V takové situaci je třeba Izrael.

Shabbatot-Jahoda (Út, 14. 1. 2020 - 18:01)

Ještě že se dá psát z mobilu....takhle mohu ležet v posteli ,kuryrovat se a ještě psát.... píšeš Jedovatej, že orel ro..... vá ? Tak schválně ! Zadej si na internetu na Google v obrázcích -Potravinova pomoc _ a NATO vem klidně jed, že na těch pytlech s potravinami najdeš MADE IN USA .

...

jahodo (Út, 14. 1. 2020 - 19:01)

pěkně si lež v posteli. Myslím, že tvůj bělopták dělá zdravou politiku. A všem, kdo to potřebují, dodává za peníze nejlepší zbraně

sardanapal* (Út, 14. 1. 2020 - 18:01)

Jo , a z půlky pytlů se vysypaly žvýkačky s obrázkem Mickey mouse ...

Shabbatot-Jahoda (Út, 14. 1. 2020 - 18:01)

Hmm....a já myslel, že mouka, kukuřice, občas nějaká ta nemocnice,team lékařů a miliardy Dolarů formou dotací..

sardanapal* (Út, 14. 1. 2020 - 18:01)

Ale jo , dovezli kukuřici i pšenici , ale k témuž jim dali elektrický mlénky Vole ! No a , jak tak tloukli to různé zrno na mouku těmi stroji , mnoho z nich potem mělo nejrůznější potíže . Dokonce byly i smrtelné případy ...

Rakato (Út, 14. 1. 2020 - 18:01)

Neříkám, že USA nepomáhají. Ale protože mají přebytek potravin, kupuje od nich jejich pytle na pomoc kde kdo. A stejně - např. v Nigérii už jejich obilí žrát nechtějí, a kukuřici ani náhodou, ti mají v oblibě jen bílou rýži.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 14. 1. 2020 - 14:01)

a ještě Stát Israel!!!!!!...To je taky moc dobré demokratické a svobodné zřízení.Společnost vysoce inteligentních lidí se vzděláním,motor pokroku celého lidstva díky němuž jde svět a jeho vědomosti dopředu,tam je schopnost,tam je vzdělání,tam je inteligence,tam je ostrov mimořádně schopného národa který žene celé lidstvo dopředu.Israel obohacuje lidstvo a bez Státu Israel a jeho vynálezů by byl svět chudčí,blbější a zaostalejší .Dokud primitiv utiskoval Žida a záviděl mu jeho nadrůměrné schopnosti a beztrestně mu ubližoval ,svět byl na úrovni poplatné své úrovni a ta šla celá staletí kupředu pouze mizerně a uboze.V okamžiku,kdy vznikl Stát Israel a Žid obohacoval svět v průměru 2 NC za vědu ročně,je svět na takové úrovni a jde kupředu takovým tempem,jakým jde nyní a to před vznikem Státu Israel nebylo možné!...A kdo tomu nevěří a zpochybňuje to co jsem napsal,at opamžite přestane používat vynálezy kterýma obohatil Israel lidstvo a to je internet,počítač ,mobilní telefony,solární panely,léky,medicínu a vědu všeobecně!...Tudíž všichni,kdož nadávají na Židy,sijonisty a Israel na internetu jsou pokrytci,kteří zneužívají jeho vynálezů !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rakato (Út, 14. 1. 2020 - 17:01)

Izrael je společnost vysoce inteligentních lidí se vzděláním,motor pokroku celého lidstva? --------------------------- 10 % obyvatel Izraele jsou imigranti z Asie a Afriky (včetně Arabského světa) a 20 % místní Arabové, což znamená, že skoro třetina obyvatel je blbá jak tágo. A to není všechno - zhruba 20 % Židů je ortodoxních (tj. cca 1,5 mil. lidí), kteří rozumu také moc nepobrali, věnují se hlavně náboženství a parazitují na zbytku národa. ------------------------------------------------------------------------------------
Z hlediska HDP jsou Židé asijské hvěždy, protože mají hrubý domácí produkt 36 tis. USD/obyv.. ale z evropského hlediska je to slabota - vždyť my máme HDP skoro 40 tis. USD/obyv., a západní Evropa mnohem více. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takže bych ty Židy v Izraeli až tak nepřeceňoval. Bez ostatního Židovstva ve světě by už bylo po nich (protože je světoví Židé mocně podporují penězi a lobbováním u svých vlád), a vzhledem ke své geopolitické situaci se vyvíjejí disproporčně - místo aby vydávali prostředky na lepší život obyvatel, musí je strkat do zbrojení a vyvíjení zbraní. (Sice zbraní Židé ročně prodají za cca 6 mld. dolarů, ale řekl bych, že zhruba tolik také dovezou . hlavně z USA). Za to sice nemohou - musí mít silnou armádu - ale životní úroveň jim to snižuje.
-------------------------------------------------------
Když jde o prachy, často ani Žid nezaváhá a zbraně prodá, a to i různým podivným a totalitním režimům. Takže morálka v tomhle směru jen průměr.

Shabbatot-Jahoda (Út, 14. 1. 2020 - 17:01)

Ale no tak Rakato..... více jak 50 % israelcu má vysokoškolské vzdělání a jsem si jist, že více jak 80% +- má střední vzdělání.Ti se neztratí !

jahodo (Út, 14. 1. 2020 - 19:01)

to jsi opravdu přehnal. A nezapomeň NATO, že dnes polovina Izraelců jsou Rusové. Jinak by tě ožralého ke Zdi nářků nepustili

ShabbaTot-Jahoda (Út, 28. 1. 2020 - 09:01)

máš to blbě,neříká se zed nářků,ale Západní zed.Zed nářků je výsměšné a hanlivé pojmenování Západní zdi muslimstvem ve Jerusalemě a nevím proč se to tu v Česku ujalo....Jo a jinak máš pravdu,u Skalního Dómu na hoře jsem byl nažratý slivovicí a to měl mumák za to,že si můj táta stár přes 80 let musel před vstupem na horu sundat křížek s Ježíšem Kristem.A to ho nosil pernamentně několik roků a nikdy ho nesundal až tam před vztupem,neb mu to nařídila israelská ostraha.Mě bylo nařízeno,že si tam nesmím vzít ani alkohol,ale já ty kluky pejzatý převezl!...Přece nebudu vylejvat někam,anebo zahazovat moravskou slivovici která navíc cestovala z Moravy až do Israele .NE!!!...Vymlaskl jsem to udatně a rychle před israelskou IDF a bylo!...A již s tím nikdo nic nenadělal!...Jo a jinak ne že by byla slivovice v Israeli nutná,je to národ na vysoké úrovni v otázce čistoty,hygieny a dodržování zásad jak předejít nemocem z jídla,ale přesto jsem si ji tam vzal a pravidelně konzumoval,neb faraonovu pomstu lze snadno získat i v Israeli .Ale jsou místa ve světě,kde bez ohnivé vody ani ránu!...Třeba rovníková Afrika ,divočina na hranicích s Kenya a Tanzania.....tam jsou v restauracích personál normální dobytek,saláty umejvaj v deštové vodě kterou shromaždují v sudu,vodu v hotelech nedoporučuji pít v žádném případě z kohoutku,pozor za vodu na třnicích-musí mít vždy alobal kol víčka,nekupovat si si "místní speciality " na ulici a pod....tam je možnost nákazy obrovská!...Kořala ale hodně posichruje a mnohému zabrání...dokud se tam pije,zdravě se žije.Jak dojde je zaděláno na malér a ten se mě skutečně stal,jak došla slivovice dostal jsem nějaký sajrajt do střev,ukrutně mě pálila řit že jsem nemoh ani sedět,bolel mě břich a z prdele lezli broučci.

Reklama

Přidat komentář