Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 14. 1. 2020 - 15:01)

Já ani nevim od čeho.Jak je mi pěkně a sem klidná,mam chuť něco podnikat.Ale nevim co mimo těch podniků.Připadá mi to jako ztráta času,zase jen trávit u sporáku.Ale vim že by byl rád.Když jídlo přinesu tak asi si bude třeba říkat že utrácim.Bazen mi moc neláká kvuli očim a v hloubce neplavu ale někdy tam asi zajdu ale spíš až bude venku tepleji.V podniku se často někdo najde skym popovídam.A taky sem závislá na míchaný drinky takže mi to celkově dost tam baví.

jééé (Út, 14. 1. 2020 - 15:01)

já mám zase ráda dobrý sekt. Co jsi měla včera za drinky?

Návštěvník (Út, 14. 1. 2020 - 14:01)

Skvělé odregování vidím v plavání, pomohlo by ti to na záda. Samy do baru chodí jen lovkyně, chlapi je tak berou. Jak se to Sergej doví, dostaneš nakládačku. Raděj Sergejovi udělej pořádný teplý jídlo, bude rád.

Návštěvník (Út, 14. 1. 2020 - 14:01)

Neměl by radost, že chodíš sama po barech a užíváš si.

Miluna (Út, 14. 1. 2020 - 14:01)

Ale to užívání nemyslim sexuální ale celkově je to skvělý odreagování.No mam na to do 18h vypadnout nebo ne.Tak já nevim.Jemu bych to neřekla že sem někde sama.A jestli tu zůstanu tak to abych něco uvařila ale nějak mi nenapadá dnes co.Nějaký delší vyvařování se mi dnes nechce.Co budete vařit vy?

Miluno (Út, 14. 1. 2020 - 15:01)

nepíšeš pravdu. Včera jsi psala, že to prostředí v tobě zase něco vyvolalo, máš chuť na chlapy, ale musíš se držet. Dnes bys jela znova, protože ta chuť na chlapy nepřešla a něco jako nuda by se "odreagovalo". Žádná povinnost, žádná práce, nechce se nic vymýšlet, něco vytvářet, jen následovat chtíč, který má pro tebe ten správný draiv. Pojedeš a necháš se jako vždycky ovládnout tím, co vypadá jako jednodušší, ale přináší o to komplikovanější důsledky? Dámy tu měly pravdu - nějaké předsevzetí ti vydrží pár dnů a pak jedeš zase ve svých zvrácených kolejích. Takže už si nevážíš toho, že se Sergej o tebe stará, bereš to jako samozřejmost?

a (Út, 14. 1. 2020 - 14:01)

od čeho se potřebuješ odreagovat? A co tam děláš v těch podnikách? Nevařím nic, jsem v práci, přijdu po sedmé, rodina má uvařeno od včera

a (Út, 14. 1. 2020 - 13:01)

to tě tam Sergej samou pustí?

Miluna (Út, 14. 1. 2020 - 13:01)

Když jdu sama tak on to neví kde sem.Já nevim jak sem tam včera byla tak mi to zas něco vyvolalo.A dneska bych jela zas,protože mi tam bylo krásně ale dneska už nemam koho vézt.Mam v sobě boj teď,nevim jestli mam čekat doma s večeří na Sergeje a nebo vypadnout někam do podniků a užívat si sama a vrátit se později večer.To mam k tomu uplně teď chuť na sex na chlapy,ale držim se a s nikym jinym nic nemam.Ale nevim jak se toho zbavit.

Jo (Út, 14. 1. 2020 - 14:01)

Tak ty si chceš sama užívat v podnicích, ale kdyby šel sám Sergej, to bys řádila jak černá ruka. Že ti není trapně.

Miluna (Út, 14. 1. 2020 - 15:01)

Kde to bereš? Já mu to nezakazuju.V létě když mi bylo blbě a nikam sem nechtěla tak sem ho poslala samotného.

čti (Út, 14. 1. 2020 - 13:01)

nebyla sama, ale s jinýma UK. Asi Sergejem schválenýma, takže se nebál :-)

Miluna (Út, 14. 1. 2020 - 13:01)

Jo včera o nich věděl že je vezu.Ale dnes nemam koho vézt ale jela bych zas.

Má pravdu, (Út, 14. 1. 2020 - 11:01)

Miluna, už nám to tady vysvětlovala. jsou to něco jako noční erotické bary a noční kluby s výherníma automatama a tak. A taky psala, že chodí do těch s Ukrajinci

Miluna (Út, 14. 1. 2020 - 12:01)

Přesně tak to je.Já bez těhle podniků nemůžu být.Bohužel nemam na to už kamarádky které by tam chodily semnou.Tak musim s ukrajincema nebo někdy sama.

Miluna (Út, 14. 1. 2020 - 11:01)

Ale ty víš dobře co jsou noční podniky anonyme.Ne práci sem v noci nehledala.Práce byla to že sem je rozvezla a čekala na ně a pak zas v noci zpět.Taková brigáda.

Miluna (Po, 13. 1. 2020 - 22:01)

Mam se krásně Miu a Andy.Sem po podnikách a čekam až budou chtít odvézt ukrajinci zpatky.Dva sem vezla k jinejm Uk a třetí šel za štětkama.Andy to máme nějaký podobný,já mívam 4-5x za měsíc a někdy prášek pomůže a někdy ne.A taky mi to řekla neuroložka ať zapisuju.Naposledy sem měla 4 a 6.1..ja zapisuju i stranu bolesti.Ať je ti dobře Andy a tobě taky Miu.

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 22:01)

Co to je... po podnikách?

asi (Po, 13. 1. 2020 - 22:01)

si hledá práci. Ale teď večer?

Andrea (Po, 13. 1. 2020 - 19:01)

Lékařka důchod nikdy nezminila a já nepatrala,co znám migreniky, nikdo důchod nemá, dá se s tím žít ,je to silně omezující,proto já se raduji z každé maličkosti a dne, když mě to netrápí

Reklama

Přidat komentář