Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 14. 1. 2020 - 11:01)

Ale ty víš dobře co jsou noční podniky anonyme.Ne práci sem v noci nehledala.Práce byla to že sem je rozvezla a čekala na ně a pak zas v noci zpět.Taková brigáda.

Miluna (Po, 13. 1. 2020 - 22:01)

Mam se krásně Miu a Andy.Sem po podnikách a čekam až budou chtít odvézt ukrajinci zpatky.Dva sem vezla k jinejm Uk a třetí šel za štětkama.Andy to máme nějaký podobný,já mívam 4-5x za měsíc a někdy prášek pomůže a někdy ne.A taky mi to řekla neuroložka ať zapisuju.Naposledy sem měla 4 a 6.1..ja zapisuju i stranu bolesti.Ať je ti dobře Andy a tobě taky Miu.

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 22:01)

Co to je... po podnikách?

asi (Po, 13. 1. 2020 - 22:01)

si hledá práci. Ale teď večer?

Andrea (Po, 13. 1. 2020 - 19:01)

Lékařka důchod nikdy nezminila a já nepatrala,co znám migreniky, nikdo důchod nemá, dá se s tím žít ,je to silně omezující,proto já se raduji z každé maličkosti a dne, když mě to netrápí

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 19:01)

Díky, přeji hodně síly

Andrea (Po, 13. 1. 2020 - 19:01)

Děkuji a všem pěkný večer,Milu jeď opatrně, není kam spěchat

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 19:01)

Když máš záznamy u dr.,nedoporučila ti lékařka důchod? Jak se k tomu vyjádřila, můžeš napsat? Díky

Andrea (Po, 13. 1. 2020 - 19:01)

Chodím normálně do práce, dělám i noční, kupodivu mi nevadí, někdy je to hrozné,nevim, jestli je na to důchod,neptala jsem se, manžel by chtěl,abych byla doma,to bych fakt nechtěla, celý život jsem studovala, tak chci své vědomosti nějak uplatnit,no kdo nepoznal pravou migrénu,tak neví,co je bolest hlavy

Andrea (Po, 13. 1. 2020 - 18:01)

Milu, migrény si zapisují,moje lékařka to vyžaduje, mám je tak 5x do měsíce, někdy prášky zaberou, někdy ne

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 18:01)

A při tom musíš chodit do práce? Částečný na to není?

Miluna (Po, 13. 1. 2020 - 18:01)

No ale za chvíli jedu k Budějovicum odvézt tři ukrajince:-) tak se nenudim.

Mia 22 (Po, 13. 1. 2020 - 18:01)

Tak hlavně opatrně.

Miluna (Po, 13. 1. 2020 - 12:01)

Mě se Miu ani ta práce servírky najít nedaří.Brigády teď nejsou a vše chtěji jen na plný úvazek.Jenže dost toho je mimo město a já nemam auto k dispozici denně protože ho Sergej potřebuje.A na dvě místa co byli na částečný úvazek už vzali někoho jinýho.Takže asi zatim nic.Budu si aspoň zatim doma trénovat záda jestli to pomůže.Asi si den rozplánuju jak psala Bianka a budu uklízet protože se asi vždy něco najde.Sergej mi záda namasíroval a momentálně dobrý.Tak si kašel zvládla nakonec starou osvědčenou metodou a říkáš dokuď ti nesmrdí cigára je to dobrý jo;-) tak to je dobře.Andy a zapisuješ si taky migreny? Já jo,abych věděla.A Kači tobě marodí děti? Tak to chytli oba? Já už Kači ty ženský nějak nechci.Nějak mi to už přešlo a k Lucce to opadlo sem strašně ráda.A když to opadlo k ní tak na jiný chuť tuplem nemam.Mam tim v sobě klid,hlavu čistou,volnou jako kdyby mi v ní někdo uklidil.Zameteno,vytřeno a odpad vynesen -v hlavě:-)

aha, (Po, 13. 1. 2020 - 17:01)

takže nic novýho, práce se nekoná:))))

optimisto (Po, 13. 1. 2020 - 17:01)

to se přece čekalo:))))))

čtenářka (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

A to ještě Mio s Milčou berete stejné léky co jsem zde četla.Ale asi je teď Milče dobře.A pozdravuji Andreu,je milá.A kde je Kača a Ota?

Mia 22 (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Jo bereme stejný druh Asentru, jenže já mám k tomu ještě Prosulpin, protože o mě dr. ví úplně všechno. Proto vím, jak to účinkuje a taky dobře vím, proč se na to nesmí alkohol.

Kača (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Zdravím. Sem letmo nakouknu, děti jsou nemocné. A, bohužel, mám osobní problém s Otou. Tak to tu raději přenechávám jemu, ať sní své sny...ze kterých se mi zvedl žaludek. Ale zase jsem se zasmála, když Milu tvrdil, že Sergej je spokojený, protože má jeho za sluhu. Ach jo...Přeji vám klidný týden a hlavně zdraví.

jj (Po, 13. 1. 2020 - 13:01)

Ota se vybarvil, mně by jeho sny nevadily, každý o něčem sní, co druhého nenadchne. Mně spíš odpuzuje jeho srabáctví. Když by Miluna potřebovala pomoc, tak Ota zaleze, ani nedutá. Čeká, až Miluna zesílí a pak chce přes kamarádství se Sergejem uplatňovat své fantazie na ní. Vlastně to ani není kamarádství, spíš využívání.

Reklama

Přidat komentář