Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 00:01)

Kulík z Brna bere za hodinu osobního rozvoje 500 - 10.000 kč. Tak to mě pobavilo. Fakt by mě zajímalo, co za těch 10 litrů za hodinu dělá.

Zvedavec (Po, 13. 1. 2020 - 00:01)

To se podívám kdo to je ten Kulík. Za deset litrů na hodinu to je už sazba jak exkluzivní, špičková kurva.:-D

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 00:01)

5500????? Tak to je teda síla. On Kalina předtím dělal u Microsoftu, ale zjistil, že obchod z lidskou důvěřivosti a neštěstím vynáší víc. Ale jak říkám, myslím si, že to není stabilní odvětví o které by se mohl člověk opřít. Pamatuji si, jak Ariana s Ravenem byli v devadesátkach v tv, časopisech, měli věštírnu na Praze 1 a teď? To se vůbec nedá srovnat. Až nad nima přestane někdo z Blesku držet ochranou ruku s věšteckou rubrikou, tak pak už zbyde jen ten FB. Mladý se jim na to vyseru, ty mají svý guru na netu a ta generace jako Květa, bude mít hluboko do žlabu. Stačí ovdovet, vyhazov z práce, nemoc a za peníze pro vědmu se radši nazerou.

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 08:01)

Osobni kouc by stabilni odvetvi bylo, kdyby castky za hodinu byly rozumne a ne 5500. To je nepomer v hodnote. Naproti tomu kartarky a vedmy jsou vyhozene penize za nic. Nejsou schopny ani lokalizovat ztracene dite, natoz videt budoucnost.

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 00:01)

Ale jdi ty brepto. Bohatý paničky rády vysolí penízky za předpovědi na lásku.

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 09:01)

Ale hovno. Bohatý paničky si za ty prachy objednají gigola a nějaký předpovědi se vyserou.

Nadrzena (Po, 13. 1. 2020 - 12:01)

Gigola s poradnym ptákem, aby jim vyplnil i vjezd do pískovny, máš pravdu.

Cikatilo (Po, 13. 1. 2020 - 01:01)

Já předpovídám, že všechny bohatý paničky sezeru, a mne můžete věřit, já se ještě nespletl. :-)

Čtenářka (Ne, 12. 1. 2020 - 23:01)

Přesně tak. Mělo by to být tresné. Lež na lež.

Dědek Banga br… (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Já jsem byl u kartářky a předpověděl jsem ji brzké pozvání na finanční úřad a co myslíte? Vyplnilo se to.

Úchylný loutnista (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Chtěl bych zahrát Kvetusi pod balkonem na loutnu a pak za odměnu pomackat cecíky hozený z balkonu. Muck.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Docela úsměvné. Ve kterém patře Květa bydlí??

Čtenářka (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Jako mladá naivka jsem byla u třech a vsechny byly vedle ,jak ta jedle. Dnes už jen z dálky pozoruju ty jejich výplody
:-D a bavím se. Ariana Květa je z nich největší blbka.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Před dvaceti lety jsem byla u dvou. Obě měly pravdu. A to i v poměrně nepříjemné věci. Jedna stála 20 Kč, druhá mi vyložila zadarmo.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Jo to určitě....:-))))))

Čtenářka (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

..možná jen říkali všeobecné věci , které se hodí na většinu lidí. Já měla tenkrát konkrétní dotazy a nevyplnilo se nic. Také jen vařili z vody. Vůbec to lidem nedoporučuju. Jen budou zbytečně ve stresu a ještě udělají špatná rozhodnutí.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Všeobecná věc není, že nebudu mít děti kvůli vážnému onemocnění. Další všeobecná věc není, že se dítě z rodiny opaří. Pak tam byly i krásné věci a ty se naštěstí vyplnily také.

Čtenářka (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Ariana není žádná pořádná a solidní kartářka a o ezoterice ví kulový. Na fb má jen kraviny. Ostatní kartářky dávají svoje texty, předpovědi, zamyšlení. Morgana třeba i lidem občas vyloží výběr ze tří karet a přidá vysvětlení a jiné taky tak nějak komunikují. Člověk jim více méně věří, že se tím fakt profesně zabývají. Ale tahle svině líná , to jsou jen sebestředný kozatý fotky, rozmazlený čokl a kocour , žrádlo, Aperol, ukradený moudra bůhví odkud a pubertální statusy. Já se divím , že jí na to hloupý lidi skáčou.

Martina (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Se zklidni. Její fb stránky jsou jen její věc. Mně se líbí, že nejsou vážné. Spíš oddych, pohoda a pro zasmání.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Tak hodně štěstí s kartářkami. Vaří z vody všechny, akorát u Ariany je to víc průhledný :-)))

Reklama

Přidat komentář