11607 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Čtenářka (anonym)
Odpověď na Před dvaceti lety jsem byla u
..možná jen říkali všeobecné věci , které se hodí na většinu lidí. Já měla tenkrát konkrétní dotazy a nevyplnilo se nic. Také jen vařili z vody. Vůbec to lidem nedoporučuju. Jen budou zbytečně ve stresu a ještě udělají špatná rozhodnutí.
12. Leden 2020 - 22:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na ..možná jen říkali všeobecné
Všeobecná věc není, že nebudu mít děti kvůli vážnému onemocnění. Další všeobecná věc není, že se dítě z rodiny opaří. Pak tam byly i krásné věci a ty se naštěstí vyplnily také.
12. Leden 2020 - 22:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Před dvaceti lety jsem byla u
Jo to určitě....:-))))))
12. Leden 2020 - 22:55
Úchylný loutnista (anonym)
Chtěl bych zahrát Kvetusi pod balkonem na loutnu a pak za odměnu pomackat cecíky hozený z balkonu. Muck.
12. Leden 2020 - 22:55
Dědek Banga bra... (anonym)
Já jsem byl u kartářky a předpověděl jsem ji brzké pozvání na finanční úřad a co myslíte? Vyplnilo se to.
12. Leden 2020 - 22:58
Návštěvník (anonym)
Já byla u dvou, obě mi věštily ošklivé a nepříjemné věci (ale každá jiné) během jednoho roku a daly mi děsivá doporučení. Ignorovala jsem. Naštěstí byly obě úplně mimo a jsem moc ráda, že jsem ta jejich doporučení ignorovala. Už bych ke kartářce nešla ani zadarmo.
12. Leden 2020 - 22:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Chtěl bych zahrát Kvetusi pod
Docela úsměvné. Ve kterém patře Květa bydlí??
12. Leden 2020 - 22:59
Cikatilo (anonym)
Já jsem byl taky u kartářky a předpověděl jsem ji, že ji někdo sežere. A co myslíte taky se to vyplnilo. I kartářky potřebují znát svoji budoucnost.
12. Leden 2020 - 23:01
Marie (anonym)
Odpověď na Já byla u dvou, obě mi
Jsou to podvodnice, stejně jako osobní koučové. A všechny tyhle netahla berou v současnosti minimálně 1500 na hodinu. Jestli je to víc, tak mě prosím opravte.
12. Leden 2020 - 23:05
Čtenářka (anonym)
Odpověď na Jsou to podvodnice, stejně
Přesně tak. Mělo by to být tresné. Lež na lež.
12. Leden 2020 - 23:08
Marie (anonym)
Ale je pravda, že takový zlatý roky jako v devadesátých letech už nepřijdou. Lidi se toho prezrali, za ty prachy, když si koupí permanentku do bazénu, sauny apod., tak je to mnohem lepší investice.
12. Leden 2020 - 23:10
Návštěvník (anonym)
Takže když to tak shrneme, Květa v životě normálně nedělala. Neví, co je to režim, disciplína a prispusobovani se kolektivu. Až ten zájem o vědmy úplně skonci, počítám 5-10 let, tak dovedete si představit, jak před sedesatkou začíná novou kariéru jako uklízečka?
12. Leden 2020 - 23:18
Čtenářka (anonym)
Odpověď na Ale je pravda, že takový
Hihihi...a když to ještě vidí v přímém přenosu, jak to Květa rozhází za p*čoviny :-P
12. Leden 2020 - 23:20
Čtenářka (anonym)
Odpověď na Takže když to tak shrneme,
Uklizečka asi ne , ty jsou většinou pracovité. Ale spíš bude shánět invalidní důchod na hlavu. Jako jiné socky nemakavé.
12. Leden 2020 - 23:23
Návštěvník (anonym)
Dokud bude láska, nemoci a práce, kartářky se o svou práci bát nemusí.
12. Leden 2020 - 23:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jsou to podvodnice, stejně
Ano opravím tě. Osobní kouč Aleš Kalina, kterýho ty nazýváš netáhlem si bere za hodinu snad 5500Kč. Nechápu za co. Koupila jsem omylem od něj nějaké CD s údajně hodnotným obsahem...no větší sračku jsem snad nikdy nekoupila. Samý odkazy na jiné zdroje moudra.
12. Leden 2020 - 23:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ano opravím tě. Osobní kouč
5500????? Tak to je teda síla. On Kalina předtím dělal u Microsoftu, ale zjistil, že obchod z lidskou důvěřivosti a neštěstím vynáší víc. Ale jak říkám, myslím si, že to není stabilní odvětví o které by se mohl člověk opřít. Pamatuji si, jak Ariana s Ravenem byli v devadesátkach v tv, časopisech, měli věštírnu na Praze 1 a teď? To se vůbec nedá srovnat. Až nad nima přestane někdo z Blesku držet ochranou ruku s věšteckou rubrikou, tak pak už zbyde jen ten FB. Mladý se jim na to vyseru, ty mají svý guru na netu a ta generace jako Květa, bude mít hluboko do žlabu. Stačí ovdovet, vyhazov z práce, nemoc a za peníze pro vědmu se radši nazerou.
13. Leden 2020 - 0:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na 5500????? Tak to je teda síla
Ale jdi ty brepto. Bohatý paničky rády vysolí penízky za předpovědi na lásku.
13. Leden 2020 - 0:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ano opravím tě. Osobní kouč
Kulík z Brna bere za hodinu osobního rozvoje 500 - 10.000 kč. Tak to mě pobavilo. Fakt by mě zajímalo, co za těch 10 litrů za hodinu dělá.
13. Leden 2020 - 0:15
Zvedavec (anonym)
Odpověď na Kulík z Brna bere za hodinu
To se podívám kdo to je ten Kulík. Za deset litrů na hodinu to je už sazba jak exkluzivní, špičková kurva.:-D
13. Leden 2020 - 0:57
Cikatilo (anonym)
Odpověď na Ale jdi ty brepto. Bohatý
Já předpovídám, že všechny bohatý paničky sezeru, a mne můžete věřit, já se ještě nespletl. :-)
13. Leden 2020 - 1:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na 5500????? Tak to je teda síla
Osobni kouc by stabilni odvetvi bylo, kdyby castky za hodinu byly rozumne a ne 5500. To je nepomer v hodnote. Naproti tomu kartarky a vedmy jsou vyhozene penize za nic. Nejsou schopny ani lokalizovat ztracene dite, natoz videt budoucnost.
13. Leden 2020 - 8:05
Tony (anonym)
Hm. Velí podivné.
13. Leden 2020 - 8:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ale jdi ty brepto. Bohatý
Ale hovno. Bohatý paničky si za ty prachy objednají gigola a nějaký předpovědi se vyserou.
13. Leden 2020 - 9:54
Tony (anonym)
Hm.velmi podivné
13. Leden 2020 - 10:17
Soused (anonym)
Naka neznámá zenska na Květinym fejsu s ruzovejma vlasama. Proč si tam Květa furt dává ty cizí ženský? Normální člověk si dává přeci svoje fotky, ne naky cizí mladý holky.
13. Leden 2020 - 12:14
Nadrzena (anonym)
Odpověď na Ale hovno. Bohatý paničky si
Gigola s poradnym ptákem, aby jim vyplnil i vjezd do pískovny, máš pravdu.
13. Leden 2020 - 12:16
Drnda (anonym)
Odpověď na Stačí se podívat na lokaci
Ha,na,tak co se týče mě jsi se netrefil.Schválně ,tak od kuď jsem já.
13. Leden 2020 - 12:26
Tony (anonym)
Hm. Velmi, velmi podivné.
13. Leden 2020 - 12:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Proč se tolik vehementně
Protože poškozuje nadále ):
13. Leden 2020 - 13:01

Stránky

Přidat komentář