Reklama

CFNM

Lenka (Po, 16. 9. 2019 - 10:09)

A co on na to? Byl rád, nebo naštvaný?

Jana (Po, 16. 9. 2019 - 11:09)

Styděl se.

Sven (Po, 9. 9. 2019 - 16:09)

Ve Svedsku na vysokych skolach je na zacatku skolniho roku perioda zvana Nollning. Je to 10 dnu kdy jsou prvaci, holky i kluci, podrobeni ruznym ritualum. Jeden z nich je obsluha holek nahymi, nebo polonahymi kluky.

Hana (Ne, 8. 9. 2019 - 23:09)

Nevím jestli to sem patří, ale mám to spíš jen z vyprávění kamarádky. Je vdaná, ale má zálibu provokovat jiné muže. A to tím, že chodí na nuda pláže, ale nechává si plavky nebo je nahoře bez. Nenápadně přitom pozoruje nahé muže v okolí. Vždy se prý najde někdo kdo se jí pokouší sbalit pozváním do bufetu, nebo projížďce na loďce, ap. Když se jí muž líbí tak mu vyhoví a pak se baví tím jak se dotyčný snaží skrýt svou erekci. Tvrdí, že v její přítomnosti se postavil téměř každému... V té chvíli ho vzala za ruku že půjdou do vody předtím ale museli projít před ostatními s jeho vztyčeným nádobíčkem na odiv... Nebo když leží vedle sebe tak mu zabrání by ležel na břiše a mohl tak skrýt své vzrušení a podobné legrácky. Sama se donaha nesvlékla...

Libor (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

Ahoj Hanko,na nudi jsem takových žen pár potkal,rády provokují,Ale ještě k tomu,třeba u nás manželka zavedla,že od příchodu domů jsem nahatej a je jedno,kdo je u nás,takže takové CFNM

luci (St, 8. 1. 2020 - 21:01)

To máš tedy opravdu odvážnou manželku . Ten můj mne také rád předvádí , ale ne každému kdo přijde .

Libor (Po, 24. 2. 2020 - 18:02)

Ani ne odvážnou jak přísnou,a ty jak se cítíš,když tě předvádí?

Irena (Ne, 12. 1. 2020 - 08:01)

Ten můj se k nám do domu nastěhoval ještě před svatbou. Do svatby měl povinnou nahotu jen v našem obýváku a ložnici. Po svatbě má povinnou nahotu po celém domě, kde ještě bydlí moje sestra a máma. A taky na dvoře a té části zahrady kam není od sousedů vidět musí být nahý. Sranda je to v zimě když jde ven pro dřevo a vrátí se s úplně scvrklým pindíkem. Taky se ráda seznamuji s jeho kamarádkami z dřívějška, třeba s bývalými spolužačkami a zvu je k nám na kafe. Je úžasné jak se stydí, když je obsluhuje nahý.

Honza (St, 15. 1. 2020 - 19:01)

Než jsem poznal svou nynější Paní ( Dominu ) nechoval jsem se k ženám zrovna galantně. Některé své milenky jsem dost sprostě opouštěl. Když brecely a prosily tak sem se jim vysmíval. Moje Paní se dnes baví tím že je zve k nám a předvádí mě jako cvičenou opici.

Libor (St, 15. 1. 2020 - 17:01)

Ahoj Ireno,to je podobný jako u nás,jak jsem říkal,že jsem nahý předkýmkoliv u nás,tak s těma spolužačkami a známými to je podobné jako u nás,obsluhuju je a dělám co řeknou a tu práci taky dělám nahý

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 18:01)

Ahoj Libore. Tak to má být. A je to i praktické. Nahý muž víc poslouchá a méně odmlouvá než oblečený. Taky není nutné utrácet za jeho domácí oblečení. A navíc je to zábavné. Před mojí mámou se ještě pořád stydí i po 3 letech. Se sestrou se tomu smějeme a máma nás napomíná, že to není směšně, ale roztomilé. :-)

Petr (Út, 10. 9. 2019 - 11:09)

No, svým způsobem to sem patří. Ta Vaše kamarádka je asi pěkný číslo :-)

Hana (Út, 17. 9. 2019 - 14:09)

Číslo říkáš, ale ona sama muže neoslovila jako první. Jen pak reagovala na danou situaci. Nemůže za to že je pěkná holka a přitahovala tak pohledy ostatních mužů...

Petr (Út, 17. 9. 2019 - 18:09)

Já to nemyslel ve zlém, spíš obdivně :-)

Josef (Po, 26. 8. 2019 - 06:08)

Ahoj všem. Asi rok bydlím u své přítelkyně a její sestry. Ještě než jsem se nastěhoval mi řekly podmínku, že doma musím být pořád nahý. Měl jsem z toho trochu obavy, ale zjistil jsem, že to je velmi příjemné. Když mám erekci a přítelkyně nemá zrovna chuť na sex tak mi občas poručí, abych si před nimi vyhonil. A když přítelkyně není doma a mám erekci jen před její sestrou, jsem potrestaný, že určitě myslím na nevěru. Buď 25 na prdel nebo přes ztopořený penis. Samozřejmě musím být nahý i když přijdou jejich kamarádky. Někdy se děvčata baví tím, že musím honit nebo jsem trestaný před celou společností.

Libor (Pá, 30. 8. 2019 - 19:08)

Ahoj Josefe,Tohle po svatbě zavedla manželka,doma chodím jenom nahý a to i před jejíma kamarádkama a má to podobný jako ty a už to je od svatby 27 let a pokaždý je to jiný

Josef (So, 31. 8. 2019 - 08:08)

Ahoj Libore, věřím, že to je krásné i po 27 letech.

NM (Út, 27. 8. 2019 - 21:08)

Nevím, snad je reálné, že by se to mohlo stát? Ze vzpomínek jedné slečny/ženy: Fantazie, které jsem měla vznikly kdysi na plovárně. S holkama jsme objevily ve zdi nenápadnou malou díru a když jsem přiložila oko, uviděla jsem pohled do mužských sprch, lesknoucí se těla pod stékající vodou a jejich napůl ztopořené penisy. Nemohla jsem odtrhnout hlavu od té malé díry, tolik se mi to líbilo. Dřepěla jsem u díry a civěla stále do ní, kamoška mne musela strhnout a překulit od díry, aby taky mohla vidět, co mne tam tak uchvátilo.

Kdo ví, pravděpodobne jsou ženy které by se koukli, nebo je to potěšilo...

Josef (So, 31. 8. 2019 - 08:08)

No jsou ženy, které se rády podívají.

Honza (So, 20. 7. 2019 - 16:07)

Nevím jak se tomu říká ale já jsem doma nahý pořád. A je úplně jedno kdo přijde na návštěvu.

Reklama

Přidat komentář