Reklama

Výprask před diváky

Jan (Čt, 6. 2. 2020 - 20:02)

Jo jistě, 24 holek dostalo na holou a je to nahrané. Jen mi není jasné, kdo spáchal trestný čin, asi ty jejich matky. Nicméně, tady taky bude jaksi promlčecí doba a když se to stalo třeba před 10 nebo 20 lety.

Sámer (Čt, 6. 2. 2020 - 07:02)

Přesně!

Svědek (Čt, 6. 2. 2020 - 07:02)

je to trestné a vy víte,že záznam existuje a bude použit.

xxx (Čt, 6. 2. 2020 - 08:02)

Záznam z čoho? Z ukazovania si zadkov puberťáčiek v šatni...? To by mohlo byť zaujímavé :-)

Labužník (Út, 4. 2. 2020 - 16:02)

Rád bych se podíval, pokud by Kalousek s Fialou dostali na holou....takový zážitek by byl k nezaplacení

ZDENĚK (Ne, 2. 2. 2020 - 08:02)

Ve čtvrtek to nakonec dopadlo ještě dobře holky nebyly doma a tak na návštěvě byla jenom paní sousedka.Byl jsem bit jenom před ní.Nejdříve jsem dostal několik ran řemenem přes kalhoty a pak jsem si lehl přes postel a dostal výprask řemenem na holou.Nejhorší byl ten začátek ,když jsem musel vystrčit zadek.Při výprasku už jsem nic nevnímal.Tentokrát mně připadalo,že ten řemen štípal více než jindy tak jsem sousedku nevnímal.Při výprasku mi to bylo jedno ale po výprasku mi bylo nepříjemně.O to více ,když mně sousedka chválila jak jsem tolik nekřičel.V Pondělí uvidím holky ve škole.Radši se jim vyhnu.Sousedka jim asi o tom výprasku řekne.

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 22:01)

Dobry den můj největší výprask před diváki byl když jsem mal 9 tak sme se bratem byli a ja jsem mu vrazil do nosu táta si to všimnul a pak zebral řemen a všichny příbuzní se divalí jak my táta nasekáva na jolou přehli mě přes kolena a všichny se dívali jak brečim křičim a bouchal už jsem nemě energii tak táta klydne robil zadek byl červeno modro fialoví pamětam si že to bylo v 10:50 bylo to strašní strapněí(sorry za gramatické chyby)

ZDENĚK (So, 25. 1. 2020 - 08:01)

Ahoj Blanko tak to jsme na tom podobně,mám kamarádku,která bydlí se mnou v paneláku přimo vedla na patře a také slyší ,když jsem bit.Její mamka,když si povídala s našimi tak přiznala,že s dcerou poslouchaly a litovaly mně.Hrozně jsem se styděl.Naši si toho všimli a tak mám slíbeno,že se přijdou na nejblišší výprask podivat.Příští týden bude vysvědčení a já budu tři nebo čtyři 4.Mám slíbeno,že dostanu,že za každou 4 bude u výprasku jedna holka.Když bude jedna tak dostanu před jednou,když budou tři tak dostanu před třema.Takovou ostudu nezvládnu a radši uteču.

ZDENĚK x (Ne, 12. 1. 2020 - 07:01)

Mně jednou přistihla mamka jak si honím pindíka před kamarádkou.Dělal jsem to potají ,aby si toho navšimla.Ona se divala na televizi a já si ho pod peřinou onanoval.Když se otevřely dveře rychle jsem si natáhl pyžamo a na pyžamu byl pořádný flek.Kamaradka viděla obrovský flek na pyžamu.A myslela,že jsem se počůral.Mamka pochopila co jsem dělal a došla si pro vařečku.Kamarádce vysvětlila co jsem dělal pod peřinou a ta se divila.Dostal jsem vařečkou na holou.Kamarádka pak několik dní se mnou nemluvila.A já se styděl za výprask i za ten flek na pyžamu.

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 16:02)

Kolik jste měli tehdy let?

Marian (Čt, 9. 1. 2020 - 17:01)

Chceš reálnéj výprask Týno.Pokecáš a seznámíš se [email protected]

Týna (Čt, 9. 1. 2020 - 07:01)

Já dostávala pravidelně ve škole v kabinetu od učitelky ukazovátkem na holou, doma mě mamka tříškala prádelní vařachou po holé prdeli a to i před návštěvou, na Velikonoce jsem dostala pravidelně nářez od kluků tak, že jsem měla prdel fialovou.

Jirka xy (Út, 7. 1. 2020 - 17:01)

No, mě by to taky bavilo, jenže jsem si vzal vanilkovou srágorku. :-((

Jan (Út, 7. 1. 2020 - 18:01)

Ano. Nejlepší byly jedny Velikonoce, kdy mě manželka řekla: "Můžeš mi dát na holou."

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Na Velikonoce jsem se nikdy neptal. Ale jednou ma velikonoční úterý řekla "Za ten včerejšek dnes dostaneš na holou ty!" Konečně jsem dostal náhradu za výprasky od matky, které přestaly před pár roky.

Bára (Út, 25. 2. 2020 - 07:02)

Tak to by se ti líbilo u nás :) den před Velikonočním pondělí chodí mrskat holky kluky :) Minimálně doma je to zábava dát manželovi na holou prdel :)

Karel (Út, 25. 2. 2020 - 13:02)

To je fakt. Je to zábava i z druhé strany. Dát manželce či přítelkyni na Velikonoce na holou pomlázkou. Měl jsem 2, co si o to sami řekly.

Bára (Út, 25. 2. 2020 - 13:02)

Tak z druhé strany je to snad povinnost ne? :) samozřejmě je mi to na druhý den patřičně vráceno

Karel (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

Tak jsou ženy, co to nesnáší. Na Velikonoce se někam ukryjí. Taky některé ženy, co mají rády výprasky, tak to nechtějí na povel a velikonoční pondělí nesnáší. Až jednu jsem přesvědčil, že to je skvělé.

Návštěvník (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Povídky se spankingovou tematikou na www.loyzero.blogspot.com
Několik i velikonočních.

Reklama

Přidat komentář