Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 12:01)

Když už neberete klienty, tak to dejte aspoň na fb. Ono se to sice rozkřikne, že jste s vykládáním skončila, ale takto by to byl profesionální přístup, což se cení.

Květa (Ne, 12. 1. 2020 - 12:01)

ANO

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 09:01)

To určitě ne. Mně osobně stačí mít klid a pohodu s partnerem a zbytek se dá vždy řešit. To je ta hojnost. Štěstí harmonie láska mezi dvěma. A zdraví samozřejmě. Zbytek sou nesmysly. Člověk k životu potřebuje skutečně málo a peníze to rozhodně nejsou, Důležité je to mít srovnané v hlavě.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 08:01)

Květuš bude mít dnes krásný den, měla tam na noc zase toho nabíječe s čoklama. To jí věštby půjdou samy. Já jí to také přeji i ty prachy, jak pořád zmiňuje, že jich má přehršel. Můj svět také na penězích nestojí, protože to nejdůležitější si za ně člověk nekoupí. Je to škoda, bývala to krásná žena v mládí, ale stárnout s grácií neumí a umělým vylepšováním se jen hyzdí a vypadá jak vyžilá světská ze střelnice.

Květa (Ne, 12. 1. 2020 - 07:01)

Dobré ráno miláčci. Vaše závislost ne netu je moje hojnost a klientela. Děkuji vám.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 08:01)

Ty tu závislost máš také Květo. Jinak já ti přeji i hojnost i klientelu. Obě víme, že kdyby štěstí stálo jen na těchto bodech, tak by to byla paráda. Jenže štěstí láska zdraví se zkrátka koupit nedají. Ale možná to píšu proto, že nejsem závistivec, jak je tu často předhazováno. I kdyby si byla nejbohatší ženou světa budu ti to přát. Nedávám penězům větší důraz než mají. tj. prostředek k usnadnění života, Nic víc. Hezký den.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 00:01)

To naše čarodějka Arianka si to zařídila po svém. Abraka dabraka břicho má a harant nikde :-)))

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 00:01)

Třeba je v tom :-DD

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 00:01)

Zas na druhou stranu oni někteří pánové mají pěkně vytahané pytle a to nerodili. :-))

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 00:01)

Katie Price měla 5 harantů a na plastiku pak musela. Ta ji musela mít rozervanou jak mraky...

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 23:01)

Každý muž byl spokojený se sexem u mě. Ocenili práci pánevního dna. Každá žena by měla pravidelně vtahovat vaginu do sebe a zase pustit. Posiluje tam vše co může bez ohledu na porod.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 00:01)

Jo tak palec nahoru! Ale přesto žena s nevytahanou vagínou je nejlepší.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 23:01)

Já nerozumím proč takové dohady. Vagina a ženské ustrojí jsou od PŘÍRODY stvořeny pro průchod dítěte na svět. Vytahaná vagina je mýtus. Přečtěte si o anatomii ženského těla. Obzvlášť rodí-li žena mladá. Dále pak dohady o vzhledu. PŘÍRODA zařídila stárnutí těla. Po 40 menší elasticita kůže, méně kolagenu, estrogenu příprava těla na menopauzu. Není se za co stydět. Je to jen další etapa života. Prsa se postupně uvolňují, stejně jako hýždě, bříško, padají kontury obličeje a vznikají vrásky. Žena i v tomto věku může být elegantní, přirozená a krásná. Ale jinak. Stárnutí se nedá zabránit stejně jako smrti. Kdo dříve přijme tento fakt bude se mu lépe žít i dýchat. Arianu sem viděla několikrát živě. Já věřím svým očím. Bohužel vypadá na více než svůj věk. Patrně se na tom podílela nemoc a způsob života před nemocí. Nepřidávají jí ani dlouhé umělé vlasy. Kratší by byly svěžejší a mladistvější. Stejně tak líčení a oblékání. A přitom by stačilo si to urovnat hlavě a pak by vyzařovala z ní nenucenost přirozenost. Ono to přehnané umíněné urputné snažení se nestárnout dělá opačný efekt. Nikomu nevnucuji svůj názor jen sem ho vyjádřila.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 23:01)

Aůů, vytahaná vagina není mýtus, protože natržrené vaginální svaly nikdy nesrostou. Proto si nechávají dělat ženy plastiku. Zkrátka po porodu ji má hodně žen plandavou. A žádný cvičení je toho nezbaví.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 00:01)

Bohužel je u ženy po porodu velký rozdíl. Spousta žen ji má jak vjezd do pískovny. Nikdy nebude tak jako předtím, jediný způsob jak tomu zabránit je rodit císařským řezem, anebo vůbec jako Ariana.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 00:01)

Císaře si hodně celebrit domluví. Nejsou blbé, aby si nechali zničit intimní život. Svedou to na páteř a nazdar.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 00:01)

To je jejich věc. Já si užila jak přichází dítě na svět přirozenou cestou. Nikdy už silnější emoční zážitek neprožijete,

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 00:01)

To ti věřím. Je to práce hormonů, takže je to podobné jako když si feťák šlehne. Ani jedno ale není bez rizika. Teda než riskovat potrhanou píču, to je snad lepší si něco šlehnout...

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 00:01)

Chtěla sem miminko. S tím musí člověk počítat.

Návštěvník (Ne, 12. 1. 2020 - 00:01)

Jasně. Fety si můžeš nadávkovat podle sebe, ale u porodu nikdy nevíš. Takže porodu přirozenou cestou se radši vyhnout. Ty celebrity mají recht.

Reklama

Přidat komentář