Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 12:01)

Já ano. Mám Vás ráda. Mám ráda "živé" lidi. Když jsme šťastní, tak ať to stojí za to. A když naopak, tak proč to tajit? My žijeme! A že máme rády sex v padesáti? Hrůza hrůzoucí ;).

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 11:01)

Ňáký idioti zase chtěj věřit něčemu, co si Květa vysnila a prezentuje ty lži na fejsu, tak to je taky extrém.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 10:01)

Starý komety žárlej na Květu, jak si zařídila život. To je fakt kůlna. :-D

Anonym 1 (So, 11. 1. 2020 - 02:01)

Květa byla na pracáku dost dlouho. Ale v té době už dávala u sebe na FB nabídky na výklady, pak jí došlo, že by mohl být průser, tak to na pracáku radši ukončila a založila si živnost.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 22:01)

Ta ženská je opravdu korunovace blázen. Ofotila si fotky z webu eprv777.cz a teď má svoje bludy, že s nimi bude chodit lovit duchy. To fakt už hraničí s debilitou. Maximálně si zaplatí kurz a to ví kdo ví jestli. Jen trošku zapomněl, že nechtějí psychicky nemocné a labilní lidi. Je vůbec tohle možný? Ani neví, že zakladateli říkají Čaryfuk a achjo. Zavřete už tu babu do blázince

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 00:01)

Ona tam stejně skončí. Nebude to zas tak dlouho trvat.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 00:01)

Marketing a zase marketing. Brzy přibudou do její nabídky další služby jako komunikace s mrtvými příbuznými, zahánění zlých duchů apod. A cena bude nejvyšší částka, kterou je schopná ze zoufalých lidí dostat.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 10:01)

Myslím, že se k Ravenovi nesníží. Ona zná svou cenu. Raven už žádnou nemá...Myslím, že by udělali z propagačních důvodů dobře, kdyby se dali dohromady. Jen jako přátelé. On by zůstal s Monikou, ona se Standou. Ale jako duo by mohli dost táhnout. Ona je dobrá kartářka. Mě dostala, jak jí karty řekly, že ta vdova po Brzobohatém se vrátí k tomu mladému cvokovi. Tenkrát jsem si říkala, že si podřízla pod sebou větev. A ona měla pravdu.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 14:01)

No to je tedy skvělá kartářka :-))) Předpověděla," že ta vdova po Brzobohatém se vrátí k tomu mladému cvokovi." To je tedy předpovědˇ století:-)) Teda já mít takové věštecké schopnosti, tak si předpovím čísla, co vyhrají v loterii, vývoj kursu dolarů a libry, budoucí kurs akcií na trzích a byla bych milionář. Pochopte, že totéž by udělali tito "vědmy a věštci" kdyby nějaké schopnosti měli. Namísto výkladů karet zoufalcům a plkáním na FB by se topili v penězích a užívali by si života.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 17:01)

To je pravda, kdyby byla taková vědma a kartářka, tak by věděla dopředu, že se zcvokne a Raven bude muset zdrhat, že Tom ošuká všechno, co má zástěru, včetně cestáře a ti její koloušci jsou zvědaví na její lajdáky a šuk, o kterém stále píše. Prezentuje se jako lehká děva a pak se nestačí divit, co se na ní lepí za týpky. Stejně jí časem nic nezbyde, jen si najímat gigoly. Jako na úklid, prostě jí někdo za prachy poslouží, aby madam nemusela strádat.

Gabi (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Souhlas!!!!!!!

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 10:01)

Souhlas.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 00:01)

To je smutný. Ať si lidi ty peníze raději užijou a jedou na výlet nebo koupí něco pro radost. Mně vůbec není jasný jak na takovýhle služby může podnikat a mít ŽL. Nevím jak je to v cizině. Ale co jim zakázali vystupování v TV je jich psů a nabízejí pomalu, že vrátí mrtvým život.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 01:01)

To máš tak, když jim stát zakáže v tomhle podnikat, tak to budou dělat dál načerno a ještě budou evidovaní na pracáku a brát podporu. Takhle aspoň odvádějí nějaké daně a stát je nemusí živit z veřejných peněz. Živí je jen hloupí lidé, a lidé kteří jsou tak zoufalí, že ztratili soudnost. U té první skupiny říkám, když jsou blbí, tak ať platí. U té druhé skupiny je to komplikovanější. Ariana není žádný blázen, je to jen prohnaná obchodnice s nadějí. Možná ta falešná naděje někomu i pomůže, ale na druhou stranu ti lidé jsou manipulováni jen za účelem její obživy.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 21:01)

Dan bude asi pěknej ubozacek, když mu stačí snění o rosolovitým těle padesátky, vypadající na 65 let. :-D

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 09:01)

Můžeš mi říct jak ty můžeš vědět jaký má Aroušek tělíčko? Já to tělíčko znám a je parádní. Zase píše nějaká vyschlá plochá treska.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 13:01)

Má ho nádherné. Hlavně velká prsa a na rozdíl od vás nemá vytahanou píču, protože nikdy nerodila. To je panečku paráda.

Jajalala (So, 11. 1. 2020 - 22:01)

Nerodila, ale kecky má vytahaný jako po několika porodech :D A kdo ji měl, tak ví, a předává dál ... :D :D :D ... a proto se ví... :D :D :D

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 22:01)

To ji nemusíš mít, abys věděla, že velká těžká prsa poklesnou. Ale to v padesáti i malá. Tak proč tolik radosti...?

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 23:01)

Jenomže ta malá ti nepadají ke kolenům a nebrání v chůzi...

Reklama

Přidat komentář