123 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ženská (anonym)
A existuje dne ještě nějaká věrná manželka-po celé manželství po řadu let a na sto procent? Dám ruku do ohně, že ne. S někým ti ženáči zahýbají a není to vždy svobodná holka. Vdané jdou nejvíc na dračku. Jsou bez rizika. Prostě jsou si dnes muži i ženy podle mého názoru kvit. A proč ne. Pobavit se není výsadou pánů a nevěra často představuje pouhé zpestření. A není pravdu, že žena v tom musí mít vždy city-nemusí. Často si i nevěrné ženy pouze upevňují sebevědomí, chtějí si dokázat, že na to mají nebo dostaly chuť na zakázané ovoce, nejen žena doma po letech se totiž okouká, okouká se i manžel, nejrychleji ten, který pěstuje v trenclích s počínajícím bříškem pasivní sport z gauče a manželce přinese kytku leda na hrob. Až tak hrozné to doma nemám, ale dlouhé roky v jednom vztahu udělají své-všude.
6. Červen 2013 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Snad vím. (anonym)
Nemělo stávat je široký pojem. Co když někdo ve vztahu trpí. Nedostatkem lásky,pohlazení.A delší dobu. Tak hledá, až najde. Je více důvodů. Manželství se chce udržet nejen kvůli dětem, ale třeba je tu společné dílo, majetek, který tu rodinu ještě drží, i když už vlastně nefunguje jak má. Kolik rodin funguje jen ohledně nemovitosti?
6. Červen 2013 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
dobré postřehy (anonym)
ale co když se ta milenka do...ale nějak v článku hledám manželku. Když je ten manžel obezřetný a opatrný a jeho žena nic neví /i když ty ženské jsou fakt napojené na nějaký ten šestý smysl a jen málokterá netuší/ a nevěra pomine, tak se vlastně v manželství pokračuje bez ztráty kytičky. Ale ouha - sousedi - kolegové v práci - kamarádky - kamarádi? No a navíc mobily!!! O pocitech podváděné manželky tady ani slovo. Proč?
6. Červen 2013 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
názor (anonym)
Podváděná manželka si za to většinou může sama. Důvody jsou výše psané. Totéž platí o podváděném manželovi.
6. Červen 2013 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanina (anonym)
je někdo ve vztahu třeba...U manželství 20 a více let se to dá u toho chlapa omluvit. To by musel být opravdu nemehlo! Dvacet let jednu babu? Mladší milenka ale většinou touží po dítěti s milencem a to už chlap po dvaceti letech manželství /tak kolik mu může být?/ ani náhodou. Tak ať si užije ještě než zatřepe brkama.
6. Červen 2013 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
výborné! (anonym)
Podváděná manželka si za...On podvádí a manželka za to může. Jak jednoduché zdůvodnění. A tohle psal kdo? Chlap nebo ženská? Manželka nebo milenka? To by mě tedy zajímalo!
6. Červen 2013 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
miy (anonym)
u manžela, s kterým jsme spolu patnáct a víc let a on se najednou zamiloval, bych to chápala a snažila se to přejít. To se může stát, jak jemu tak mně. Ale jsou typy chlapů, kteří maj nahánění milenek jako sport, a tam se to teda tolerovat nedá. Já sama jsem, ještě jako svobodná, ve dvaceti pěti měla vztah s ženáčem, který mě půl roku uháněl a pak jsem se dověděla, že jsem jeho sedmá milenka během jeho manželství, tak to je pak síla. Taky se pak to jeho manželství rozpadlo, manželka mu dala kopky. Dobře mu tak. Takže je prostě nevěra a nevěra. Vzplanout během dlouhodobého vztahu může každý a je spíš výjimka, když se to nikomu nestane, ale je otázka, jak daleko to nechá zajít (nemanželské dítě už je fakt průšvih) a jak silná je jeho láska k trvalému partnerovi. Jednou bych to odpustila, víckrát už ne. Kurevníci nemají nárok na slitování
6. Červen 2013 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
na slitování (anonym)
nemá nárok byť by byl nevěrný jenom jednou. Amen
6. Červen 2013 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
nemá nárok byť by byl...Taky říkáš manželovi když chce milování: na co máš ruce?
6. Červen 2013 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
jednou nebo sto (anonym)
souhlasím,vidím to...to už je fuk. Prostě zklamal. Bože jak jsem ráda že jsem rozvedená a už mě tohle osobně nezajímá. Ale jsem toho názoru - neomlouvat ani jednou. Mě podvedl s jednou resp. podváděl a šel resp. mazal.
6. Červen 2013 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
lituju jeho (anonym)
jsou v tom vztahu i jiné...protože po rozvodu už ho ta jeho nána nechtěla. Tak teď bydlí na ubytovně a děti? Serou na něj stejně jako já. Chtěl šukal s jinou tak ať se o něj teď postará. Jenže si chtěela jen užít, naše manželství dlouholeté rozeštvala . Kráva jedna stará tlustá.
6. Červen 2013 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
tak si myslím, že by jste chtěly své mužíky změnit k obrazu svému. Jak tu bylo psáno, kdyby měl doma to co má být, nedíval by se po jiných. A nebo jinak, co jste si vzaly to máte. a nebrečte tady.
6. Červen 2013 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
A ještě (anonym)
k tomu nemanželské dítě tak to je vrchol. Na co ty manželky čekají. Stačí že šuká jinde a už se ho ani nedotknu. Aby ho strkal ráno do mě a večer do jiné pizdy? Nevěrný manžel se nezmění nikdy. Nikdy. Jestliže mu to žena odpustí jednou takje to vlastně od ní tiché svolení, že se nic nestalo a může a sakra že se to stane dál a dál. Ta ženská se bude trápit jestli ho má ráda a když se netrápí tak ho ráda nemá. Prostě nemá a je s ním jen ze zištných důvodů. Prachy.
6. Červen 2013 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jsem (anonym)
milenka ženatého muže. Nejsem na to hrdá. Milujeme se. Štve mě když o manželce a dětech mluví přede mnou. Cítím že ona je mezi námi. Je a bude. S tím se musím smířit jestli ho nechci ztratit. O rozvodu nemluví. Asi se rozvádět nechce. Už je mu taky padesát. Ach jo.
6. Červen 2013 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Dobrý večer (anonym)
tak nevěru neodpustit nikdy. A nemanželské dítě no nazdar. Tak jestli s manželem i přesto nějaká hrdá manželka zůstane? Tak buď toho manžela tak moc miluje, což je už napováženou. Nebo a to je asi jistější je to hnusná ženská, kterou by už žádný muž nechtěl.
6. Červen 2013 - 22:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
tak nevěru neodpustit nikdy....Notorického nevěrníka lze změnit jedině vykleštěním,to mu zatrhne tipec.I kdyby to ještě někdy provedl,každopádně žádnou neoplodní.
7. Červen 2013 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
To si (anonym)
tak nevěru neodpustit nikdy....nemyslím. Záleží jak dlouho spolu jsou manželé, jak se znají. Vůbec nesouhlasím s tím, že jen škaredým manželkám zahybají manželé. Naopak někdy mají čuprženy a milostný románek mají s prominutím s čuchtou. Ale třeba líp š..á protože je ošklivá tak dá každému a pak má velké sexuální zkušenosti. Ona potmě je totiž díra jako díra. To je příklad mojí kamarádky. Fakt ženská, za kterou se mnoho mužů ohlídne, a taky už jí není dvacet ale je pěkná. A ten její jí nesahá ani po paty a nabalil si takovou šeredku. Kamarádka z toho byla špatná, to aby i ona byla nevěrná jsme spolu probíraly, ale byla zásadně proti. Já nevím, já bych mu zahla taky. Jenže ona je fakt mimořádně citlivá a zásaditá. Ten její se té milenky navolil a já je často vidím jak se vodí, švitoří spolu. Nedavno jsme se bavily o tom jestli mu to odpustila. Řekla že jo že to pro jejich manželství byl velký přínos a mají to lepší než před tím. Že se její manžel po té avantýře změnil dost k lepšímu. Tak asi jo. Já mám přítele ale kdyby mi zahnul tak letí do hodiny.
7. Červen 2013 - 12:10
Obrázek uživatele p.jojo
p.jojo
Notorického nevěrníka lze...Tino souhlas, je to jak s kazdou zavislosti v zivote proste pravdepodobnost "napravy" je minimalni a pokud se prekonaji tak recidiva je velmi vysoka. Znam par zen i muzu kteri byly promiskuitni do te doby nez potkali velkou lasku ale trebas po 10 letech vernosti do toho velmi rychle spadly znovu a jeli v zabehnutych kolejich dal. Souhlasim tedy ze povetsinou je "naparava" spojena spise poklesem celkove sexualni aktivity nikoli s nejakou moralni napravou.
8. Červen 2013 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
teda (anonym)
nemyslím. Záleží jak...ten slovní obrat "zásaditá manželka" mě dostal. Zásadová - když už. Pleteš si PH organismu s morálním postojem.
8. Červen 2013 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Podařilo se Vám někomu dokázat partnerovi nevěru? Myslím si, že když chodím do práce na noční, tak místo mě chodí někdo zahřívat postel, ale nevím jak to dokázat. Jednou jsem se vrátila ve 4 ráno, ale to byl manžel sám, a já nemohu z práce chodit jen tak dřív.
10. Leden 2020 - 15:36
Obrázek uživatele Ludmila01
Ludmila01
Patrně, Karolíno, podezříváte manžela zbytečně. Pro Váš " klid " v duši.... všimněte si pečlivě..zda zůstanou na svém místě Vaše osobní věci, které ponecháte na "určitém" místě. Fantazii se meze nekladou... Prozradit ho může i odlišná vůně dámského parfému na povlečení....což byste jistě zaznamenala. Diskrétních možností je spousta.
11. Leden 2020 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Slávek (anonym)
Odpověď na Patrně, Karolíno, podezříváte
Paní Ludmilo,sem tam si v některé diskuzi čtu vaše komentáře,a musím říct,že se mi líbí.Působíte jako rozumná a vyzrálá osoba,což se bohužel o mnohých jiných diskutujích nedá říct.Nechci samozřejmě nikoho vynášet do nebes,ale je to můj takový projev sympatie.
11. Leden 2020 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Nezmění se. Nikdo se nikdy nezmění, jsme jací jsme. Osobně, mám manželku, nyní 8let, tři děti. Vždy jsem měl sex s jinými ženami kromě všech partnerem, které jsem kdy mel, vždy ho mít budu. Protože na tom prostě nic špatného nevidím. Není to, ale o tom, že hledám něco lepšího, to nikdy, prostě potřebuji změnu, potřebuji si připomenout, že doma je to stejně nejlepší, vím, že to nejlepší mám doma. V sexu i v životě. Nikdy bych ženu neopustil, byť milence bych jí rád dopřál. Ale jsem již trochu opatrnější, pokud mám milenku (ne jen na sex), pak rozhodně volím šťastně vdanou, s dětmi.
12. Leden 2020 - 8:37
Obrázek uživatele Ludmila01
Ludmila01
Děkuji za kompliment, Slávku :-) Přeji Vám příjemný a pohodový večer.
12. Leden 2020 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Připojím se paní Ludmilo ke Slávkovi. Sympatie nemáte jen u mužů, ale jak vidno, taky u žen. Paní Jiřina Vám nepřímo poděkovala v jiném vlákně, nepochybně na Vaši adresu. Představuji si Vás paní Ludmilo, jako profesorku češtiny na střední škole, kterou jsem si dodělával večerně. Po jejím vstupu do třídy, mne nic jiného nezajímalo. Krásná, svůdná žena, v nejlepších letech, ze které chlapi nespustili oči. Hledám Vaše přihlášení, paní profesorko, ve vlákně s podvazky, punčochami a dámským prádlem obecně, Vy se objevíte ve vlákně s paní Jiřinou, které normálního chlapa musí zvednout ze židle. Bez vulgarizmů, s vytříbeným vyjadřováním jste si získala dalšího ctitele, který se těší na každé Vaše slovo. S díky, poklonou, sympatiemi a obdivem, paní Ludmilo.
14. Leden 2020 - 0:20
Obrázek uživatele Ludmila01
Ludmila01
Vážený pane Radku :-) potěšení na mé straně. Děkuji.Vám :-) Nicméně....profesorka češtiny nejsem. Nevylučuji své přihlášení i v ryze..."mužských tématech"....jako jsou dámské podvazky.... punčochy....dámské prádélko..... :-) Přeji Vám příjemný večer....a neméně příjemné....čtení.
14. Leden 2020 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Připojím se paní Ludmilo ke
Ludmila je úchylnej chlap, co si honí péro na silonkách. Tak se uklidněte. Tady masturbujete nad transkou, která si ještě píše sama sobě pochvaly.
15. Leden 2020 - 2:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Odpověď na Podařilo se Vám někomu
Jesltli mas mobil, instaluj si tam nahlravani, tak ho nech doma na nejakem miste v loznici, zapni nahravani, vypni wifi, zvuk a dalsi funkce, ktere by tvuj mobil mohly doma prozradit a pak uvidis no.
15. Leden 2020 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Podle mě by se mi při mé velikosti mobilu nepodařil pořádně zamaskovat, a navíc bez mobilu být nemohu, používám ho denně v práci, myslela jsem spíš opravdu na něco malinkého co by šlo schovat třeba do klimatizace, kterou v ložnici máme za tu mřížku.
15. Leden 2020 - 15:44
Obrázek uživatele Ludmila01
Ludmila01
Zvolíte-li, Karolíno, přespříliš sofistikovanější možnost...mějte na paměti...muži jsou mnohem techničtějšími tvory. Jednoduchá.....naprosto banální " lest " v duchu...pod světlem je největší tma.... bude Vašim trumfem. Nepřeji Vám ovšem, aby se Vaše domněnka potvrdila.
15. Leden 2020 - 17:56

Stránky

Přidat komentář