Reklama

kakání partnerky

pan ošukávač (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

hej žížalo víš co seš kurva si!!! protože konečníky se lížou i hovna se papaj tak drž hubu pičo!

ŽÍžala (Pá, 3. 1. 2020 - 16:01)

všichni co tu píšou jsou divní nechapu jak jíst trusy nechápu když jsem si to četla co tu lidi píšou tak jsem se včera v 23:20 poblila

Pavkol (Út, 18. 2. 2020 - 16:02)

ani se ti nedivím žížalo já bych se na to chtěl pouze koukat ale z těch co si hrajou na gurmány je mi špatně taky jen když to čtu

jana (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

vy jste ale hovada! pane bože proč jíst hovna? chutná to snad nějak mě stačí lízat píču a jsem spokojená !!! takže ližte konečníky a ne prdele

pan poradník (Čt, 2. 1. 2020 - 20:01)

ahoj lejlo! děkujeme za příspěvek tak takový trus nemá chuť žadnou ja zkoušel a chutnalo mi ale teďka spíše své sestře lízám líbezně prdel a vzrušuje mě to vždy se mi postaví čurák a dojte k opíchání jejich úst jo a její 8 a má to ráda

Lejla (St, 1. 1. 2020 - 20:01)

Hm, tak jakou chuť má hovno??? Já bych se u toho polykání stolice pogrcala.

Návštěvník (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

ja lisam piču hehe svoji sestře a mrdam ji do te pitky

pepík (St, 1. 1. 2020 - 19:01)

já když jsem jel na kole chytlo mě srani a kde??? vysral jsem se na chodnik a šel tam nějaky starši pan a řikal ty děvko jedna skurvena co sereš začal mě honit§!!!! chtěl mě asi zabit ale on uklouzl na hovnu a spadl a hubu v tom měl a chrochtal hamhamhamhamhamham

Ivuška (Ne, 22. 12. 2019 - 17:12)

Mě se stala taková příhoda na horách. Byli jsme s přítelem na lyžích a já jsem najednou ucítila, že se musím rychle vykadit. Zajeli jsme na kraj lesa, přítel mi držel za prdel a já jsem se blaženě vykadila mezi lyže. Přítel mi pak vytíral díru papírem a přitom mi strčil prst do prdele a když ho vyndal měl ho hnědej a uviděla jsem, že ho olizoval ! Pak jsme se o tom večer bavili a on řekl, že ho hrozně vzrušuje když vidí mou díru jak se rozevírá a vytlačuju ven hovno. Pak jsme si zamrdali, on se do mě vycákal, já měla plnou píču a on mi pak lízal mezi nohama, polykal vytékající mrdku a potom mi jazykem líbal půlky a nakonec mi ho strčil do prdele. Cítila jsem jak mi vylízává díru a měla jsem pocit, že se musím vykadit. Trochu jsem zatlačila a cítila jsem jak mi pomalu leze hovno z prdele. On mi pořád olizoval konečník a když hovno lezlo ven tak ho pusou snědl. Já jsem se přitom hodně vzrušila a když mi řekl, abych mu nahonila čuráka, tak jsem mu ho honila a on chtěl, abych mu ještě vylízala prdel. Ještě jsem to nikdy nikomu nedělala, ale zkusila jsem mu políbit prdel a cítila jsem, jak ho to hodně vzrušilo a když jsem mu jazyk vrazila hluboko do díry hned mohutně stříkal ! Měla jsem semeno ve vlasech, po obličeji i v hubě. Tak jsem ho spolkla a dál jsem mu lízala prdel a šeptala : Vyser se mi do huby ! On dost dlouho tlačil a já mu lízala díru, až konečně z něj vylezlo veliký tvrdý hovno, že se mi skoro nevešlo do pusy, ale nakonec se mi to povedlo, rozžvejkala jsem ho a spolykala.

Ivuška (Ne, 22. 12. 2019 - 17:12)

Mě se stala taková příhoda na horách. Byli jsme s přítelem na lyžích a já jsem najednou ucítila, že se musím rychle vykadit. Zajeli jsme na kraj lesa, přítel mi držel za prdel a já jsem se blaženě vykadila mezi lyže. Přítel mi pak vytíral díru papírem a přitom mi strčil prst do prdele a když ho vyndal měl ho hnědej a uviděla jsem, že ho olizoval ! Pak jsme se o tom večer bavili a on řekl, že ho hrozně vzrušuje když vidí mou díru jak se rozevírá a vytlačuju ven hovno. Pak jsme si zamrdali, on se do mě vycákal, já měla plnou píču a on mi pak lízal mezi nohama, polykal vytékající mrdku a potom mi jazykem líbal půlky a nakonec mi ho strčil do prdele. Cítila jsem jak mi vylízává díru a měla jsem pocit, že se musím vykadit. Trochu jsem zatlačila a cítila jsem jak mi pomalu leze hovno z prdele. On mi pořád olizoval konečník a když hovno lezlo ven tak ho pusou snědl. Já jsem se přitom hodně vzrušila a když mi řekl, abych mu nahonila čuráka, tak jsem mu ho honila a on chtěl, abych mu ještě vylízala prdel. Ještě jsem to nikdy nikomu nedělala, ale zkusila jsem mu políbit prdel a cítila jsem, jak ho to hodně vzrušilo a když jsem mu jazyk vrazila hluboko do díry hned mohutně stříkal ! Měla jsem semeno ve vlasech, po obličeji i v hubě. Tak jsem ho spolkla a dál jsem mu lízala prdel a šeptala : Vyser se mi do huby ! On dost dlouho tlačil a já mu lízala díru, až konečně z něj vylezlo veliký tvrdý hovno, že se mi skoro nevešlo do pusy, ale nakonec se mi to povedlo, rozžvejkala jsem ho a spolykala.

Iva (Čt, 14. 11. 2019 - 21:11)

Zdravím vás všechny.Kikuš,díky za povzbuzení.Já se taky nedám odradit lidmi kteří za to nestojí,ale byli doby kdy jsem psala příspěvky a nikdo na ně nereagoval a připadalo mi to jako bych psala sama sobě,občas situaci zachránili Pavlik nebo Honzík.A jak už jsem se víckrat zmínila že pokud se najde aspoň jeden člověk ktery o moje příspěvky stojí tak už i tohle je výhra.Tobě taky přeju hodně štěstí a užívej si naplno sve kakáníčka.Pavliku tobě taky děkuju za krásna slovíčka a co se týče tve přítelkyně,to že bobkuje závisí na tom co papá,jestli hodně papá,a jestli jsou to potraviny s velkym odpadovym potencialem a taky jestli pije dostatečne množství tekutin,Mě se taky občas stane že ztěží vytlačím bobečky pokud malo papám,nebo něco sladke čokoladu nebo zakousek a malo piju a vysledek jsou bobky.Ale už to je uspěch že to její kakáníčko si můžeš poslechnout mobilem.Tak hodně štěstí.

Pavkol (So, 16. 11. 2019 - 08:11)

tentokrát jsem nemusel čekat týden do tradiční středy pouze dva dny do pátku a podle mohutnosti žbluňku se povedla šiška

Iva (Út, 12. 11. 2019 - 21:11)

Moji milí přátelé,Scattere,Kikinko a ostatní kterých znám z diskuzích o kakání.Máte pravdu,někdy to tady opravdu žilo a s lidmi kteří se o moje přispěvky opravdu zajímali jsem se podělila o sve zážitky ohledně kakání nebo o mých každodenních vytvorech.Ale jako to v životě býva,vždycky v" tom nejlepším" se objevil nějaky hejter ktery naši krásnou pohodovou diskuzi chtěl zkazit.Jednomu vadilo me sdílení se s Pavlikem o počtu,konzistenci šišek atd,že takovy typ diskuze patří na hovno.sk,tak jsem to přenesla na hovno.sk a k fotečce vysvetluju počet šišek konzistenci a jak se kakalo.Druhymu zase vadily naše filozofování s Honzíkem a Honzík se taky už dlouhou dobu neobjevil,kluk s jeho jmenem co psal nedávno jistojistě není ten Honzík ktery si se mnou psal,poznám to podle stylu vyjádřování,a třetí vyrukoval s tím že jsem udajně chlap ktery se vydava za ženskou a že vás tu všechny matu a kdejake poznámky o tom že jsem zvrácena a zvrhlá když fotím svoje vykaly,a přitom si nemyslím že je to zvrhlost,to je příroda,všechno živé v přírodě se vyprázdňuje,a je tolik hnusnych a špinavych věcí v životě a to jak jsou vůči sobě lide zlí a zakeřní a ubližují si navzájem to není zvrhlost?A to už bylo přespříliš,tak jsem se rozhodla že pokud se objeví člověk ktery má zájem se se mnou bavit a ptát se mne na to co ho ohledně tohoto tematu zajíma,odpovím.Ale pokud se chce nekdo dozvedět o mem kakání může si me příspěvky kouknout na hovno.sk.Tak vám všem přeju ať se vám krásně a pohodově kaká ať to provádíte jakýmkoli způsobem a ať vám to dělá radost.Mějte se krásně.

Pavkol (St, 13. 11. 2019 - 19:11)

ivo já tě v tomhle ohledu nikdy nezklamu ty o tom píšeš tak hezky jako by si byla človíček který mé touhy zná odjakživa

Kikina (St, 13. 11. 2019 - 14:11)

Ahojky z pitomců si nic nedělej. Já si prošla něčím podobným jako ty. Na doktorce už jsem rok a půl ale pořád mě odtud nevyhnali. Naposledy jsem se o sobě na jedné diskuzi dozvěděla že jsem posraná chudinka a ať se svými úchylkami neotravuji "slušné lidi" ale tohle já mám v zadečku. Jak všichni víme tak ti takzvaní slušní lidé bývají největší svině takže asi tak. Tobě taky přeji pěkné kakání počítám že do záchodu protože na kakání v přírodě teď opravdu není počasí. No já budu tenhle víkend kakat někam jinam :0) ale určitě si to taky užiju. Kakání zdar. Kiki.

Veronika (Út, 12. 11. 2019 - 12:11)

Marku, jestli se stydíš nebo pohoršuješ, nemusíš to zde číst. V. K.

Kikina (Út, 12. 11. 2019 - 13:11)

Počítám s tím že asi nejsi ta Veronika se kterou si píšu i když iniciály máte stejné ale to bude asi jenom náhoda :0) navíc ta se tu vždycky podepisovala jako Verča.
Jinak Ivka a její příspěvky mi tu taky chybí. Není moc holek otevřených k pokecu o kakání přitom je to přirozená věc nemluvě o tom jak je to příjemné :0) a Marka neřešte to je jenom další provokatér který včera večer vtrhnul na všechny možná diskuze jenom aby tam všem oznámil že to jsou úchylove schizofrenici atd...

Marek (Po, 11. 11. 2019 - 21:11)

Řekněte mi že si děláte jenom kentus srandu ...!! Řekněte! Prosííím....!

Pavkol (Út, 29. 10. 2019 - 20:10)

mám čerstvý zážitek minulý týden mi volala přítelkyně a šla při tom na záchod tak jsem alespoň slyšel žbluňknutí jejich třech bobků

Pavkol (Čt, 7. 11. 2019 - 08:11)

a včera tedy 6. 11. se stejný zážitek opakoval zřetelně jsem slyšel jeden ale prý byly dva díky ivo za podporu že chápeš moje chování a nadšení

Reklama

Přidat komentář